Plazada Aşk Başkadır (Sibel)3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Plazada Aşk Başkadır (Sibel)3
Tekrar selamlar Xhamster okuyucuları
İlk 2 hikayeden sonra gerek kadın gerekse de erkek okurlardan aldığım güzel mesajlar sebebiyle şevkle yazmaya devam ediyorum. Bugün ki hikayeden sonra diğer yaşadıklarımı daha güzel yazmak için yorumlarınızı dm veya bu hikayenin altına yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Sibel le karşılıklı birer posta geldikten sonra beni daha da sertleştirmek için tekrar ağzına aldı
1 dk geçmeden istedğim kıvama geldi diyerek tekrar üstüme çıktı. Bu arada soranlar için Sibelin vucudunu anlatmamda fayda görüyorum. Sibel 1.65 boylarında, kumral kısa saçlı, dolgun kalçalı ve çok büyük olmasa da gerçekten taş gibi ve dim dik göğüslere sahip. Göğüsleri birbiriyle orantılı ve uçları ilk uyarılmada dikleşen kahverengi uçlara sahip.
Sibel yavaş yavaş üstüme oturmaya başladı. Hemen amının üstündeki sezeryan izini farkettim. Neredeyse her plaza kadını gibi o da sezeryan yapmıştı.
Biraz sonra hissedeceğim amının darlığının bir sebebi de bu olsa gerek :))
Üstüme otururken hemen ceketime uzanıp iç cebinden prezervatifi çıkarıp verdim. Şehir dışı seyehatlarimin hepsinde olduğu gibi ceketimde en az 2-3 adet prezrvatif bulundururdum çünkü
İlk uzattığımda anlık bir garipseme yaşadı. Bu ikimiz içinde daha iyi olacak bebeğim dedim.1-2 saniye duraksamadan sonra efendisine uyan köle gibi sorgulamadan paketi açtı ve sikime takmaya başladı.
Prezrvatife taktıktan sonra yavaş yavaş içine almaya başladı.
Bir yandan amına yerleşirken diğer yandan da sağ elime sol kalçasını okşuyor ve o güzel dudaklarının tadına bakıyordum. Her ne kadar kondom olsa da içinin ıslaklığını rahatça hissediyordum.
Yavaş yavaş oturup kalkmaya ve inlemelere başladı Sibel ben kah dudaklarını kahta o dik göğüslerini sömürürken boşuna bu kadını uzun zamandır arzulamadığımı bir kez daha anlıyordum.
Sibel gitigide hızlanıyor otelde olmanın da rahatlıyla inlemeleri yerini çığlıklarına bırakıyordu. Arada kalçasından parmaklarmı göt deliğine atıp yoklame çekiyordum ama o tekrar eliyle kalçalarına çekip bir şey söylemeden gözleriyle bana tam zevkteyim beni rahatsız etme der gibi bakıyordu. 1-2 dk daha böyle git gel yaptıktan sonra pozisyon zenginliğne girme vaktimizin geldiği belli oluyordu :)) sikimden çıkmadan onu belinden tuttuğum gibi aşağı aldım artık üstte ben vardım. Ve hakimiyeti geri aldım. Şunu da söylemem gerekli bir çok erkek üstte olmayı tercih etse de ben hakimiyeti kadına verip alttan pompalamayı seçenlerdenim. Zira eğer kadın da istekli ve işini biliyorsa onun ellerine kendine bırakmak hep daha sexy gelmiştir.
Sibeli alta aldıktan son bacaklarını iyice açıp gidip gelmeye başladım , kollarımla bacak açarken belimden tempomu bularak sikmeyi seçtim.
Bu arada Sibelin amının darlığı ve ıslaklığından şap şap sesler çıkarken bir yandan da çığlıkları beni daha da azdırıyordu. Bir müddet daha böyle gidip geldikten sonra sıra bacak omza ya gelmişti
Bacaklarını omzuma aldıktan sonra bir yandan sikiiyor öbür yandan da o güzel, küçük ve bakımlı ayağını da öpüp yalıyordum. Biraz huylansa da bu görüntünün sexyliği ile o da hoşnt kalıyordu. İyice hızlanırken Sibel daha sert daha sert diye bağırıyordu. Boşalmaya yakın olduğu belliydi. Zaten bende de dayanacak güç kalmamıştı. Boşalmaya hazır olduğumda hemen çıkartıp göğüslerine boşalmayı düşünsem de önümde daha çok fırsat var Sibeli boşaltmadan yapmayayım diye içine boşalmaya kar vermiştim ki Sibel adeta çağlayan gibi gürledi ve kasılmaları sıklaştı ve adeta kendini sıkarak şiddetli şekilde boşaldı. Nasılsa Sibelde geldi diye daha kendimi kasmadım ve bende Kondomlu da olsam Sibelin derinliklerine boşaldım.
1-2 dk sadece sarılarak harektsiz durduktan sonra Sibele ufak öpücükler kondurmaya başladım. Harikaydın erkeğim dedi
Dur daha sabah olmadı dedim hınzırca :))
Böyle sevişmeyeli uzun zaman oldu sanırm dedim.
Sorma kocam olacak o yontulmamıştan ne hayır gelir ki bana. Ama anlaşılan bu senin için sırdadan dı dedi liseli kız triplerine girerek.
Öyle şey olur mu muhteşemdin dedim. Tamam biraz çapkınlarım var ama senin tadın bambaşkaydı dedim.
Çok hoşuna gitti. Tabi o sırada ona sarılıp okşamalarım da etkiliydi sanırım
Sibel uzun zamandır seni arzuluyorum bunu hiç hissetin mi sana olan davranışlarımdan dedim. Hissettim ama kocamı hiç aldatmadım ben, ben de seni uzun zamandır arzuluyordum ama bugün yaşananların da olacağı hiç aklıma gelmezdi dedi
Tabi bunu duyunca ben içimde meşaleleri yakarken bir yandanda bu sexin sadece bugünle kalmayacağını da düşünüyordum.
Klasik bu yaşananlar kesinlikle aramızda kalacak konuşmasını yaptı Bende tabi ki de benden sır çıkmaz dedim.
Ben muhasbedeki çıtırlara benzemem dedi yine tripli tripli
Onu biraz önce bayağı belli ettin dedim
Yine güldü. Senin en çok bu esprili yönün beni çekiyor dedi.
Her ne kadar kızlar esprili erkeklerden hoşlanırlar deselerde bu lafa pek inanmam. Kızlar esprili ve yakışıklı erkeklerden hoşlanırlar lafını hep daha doğru bulmuşumdur.
Neyse yatak sohbeti devam ederken bir yandan o güzel gözlerine bakıp , ulan bu güzelliği de en sonunda siktim diye gururlanıyordum.
Göğüsleri gerçekten çok diriydi. Bir anne için oldukça iyiydi. Pek emzirmedin mi diyecektim ki, ulan yatakta kızını hatırlatıp ortamı niye bozayım ki diye düşünerek hemen vazgeçtim.
Biraz önce arkanı yoklamama kızmadın değil mi dedim. Hayır da ordan yapmaya hiç niyetim yok dedi. O sırada şimşekler tabi ki kafamda çakmaya başladı. Ona bir çok ilki benle yaşayacaksın demiştim ve götünün bakireliğini de ben almalıydım.
Gerek otele geç varışımız gerek sex ve sonrası sohbetle saati bayağı ilerletmiştik
Ama ben daha doymamıştım ve bu fırsat elimize bir daha kolay kolay geçmeyebilirdi
Sohbet ederken parmaklarımı ıslatıp göğüs uçlarını okşuyordum. Hemen reaksiyon verip iyice sertleşip dikleşti. Ya ne güzel sohbet ediyoruz ilin gücün hınzırlıkta dedi gülerek
Sohbete devam ederiz bebeğim hem bak o da hslinden pek memnun dedim. O bir şey demeden devam ettim. O benim sağ koltuk altımdan göğsümde yatarken sol elimle de göğsünü ve ucunu okşuyordum. Ben göğsünü okşarken amını dayadığı sağ bacağımın üstünde hafifçe yukarı aşağı geldiğini farkettim.
Onu yavaşça sağ kolumun üstüne kaydırarak sırtüstü yatırdım. Ve kulağına, bebeğim seni düşünürek kaç kere ofisin tuvaletinde boşaldığımı hatırlamıyorum bile dedim.
Gerçekten mi dedi. Seni o kadar azdırdım mı ?
Azdırmak ne kelime çıldırttın defalarca. Karşımda mini etekle bacak bacak üstüne atarken kaç kez kiloduu gördüm biliyor musun , yoksa kasıtlı mı yapıyordum dedim
Bilmeeeem dedi hınzırca.
O sırada onu hızlıca altıma aldım ve sol elim işaret parmağımı hafifçe tükürerek ısltattım ve klitorisini okşamaya başladım.
Bir yandan uzun uzun öpüyor bir yandanda amını okşuyordum.
Bundan bayağı bir zevk aldığı belliydi. Amının dudakları sarkmamış genç kız gibiydi. Yukarıdan aşağı okşarken bazen de daireler çiziyordum. Ve artık yavaş yavaş içeri gelme vakti gelmişti
Önce tek parmağımla içeri girdim ve gitgellere başladım. Dudaklarını öpmeyi bırakıp sol göğsünü dillemeye başladık.
Sibelin nefesini hissedip inlemesini duymak beni daha da azdırıyordu
Artık tek parmak yetmez diye işaret parmağımın yanıns orta parmağımı da misafir ettim.
Ohh erkeğim sik beni diye inliyordu Sibel
Ama bu sefer onu parmaklarımla getirmeye kararlıydım. Bir kez daha boşaltıp sikecektim onu.
Ben onu parmaklarlen o da sol eliyle sırtımı okşarken sağ eliyle de klitorisine baslı yapıp daire çiziyordu. Anlaşılan o da masturbasyonunu rahatlıkla yapan kadınlardandı.
Sibel iyice inliyor ve yatakta kıvranıyordu. Geleceği belliydi.
Artık parmaklarımda Sibelin kasılmalarını rahatlıkla hissedebiliyordum. Çıldırıyordu adeta.
Ben daha da hızlandım amının suları iyice akmış ve elimi iyice kayganlaştımıştı. Sibel artık dayanamıyordu biraz da sırtıma tırnaklarını batırarak sarsıla sarsıla boşaldı. Artık parmaklarım gitgel yapmasa da içinden çıkartmadım.
Dağılmış şekilde bana sarılıyordu.
25-30 saniye sonra onu bir kez daha sikmek için hamle yaptım
Dudaklarına bir kez daha öpücük kondurduktsn sonra onu yavaşça yüzüstü döndürdüm
Amı parmaklarımı çıkartırken hala sırılsıklamdı
Onu okşarken ben de dimdik olduğum için prezevatifi kolsylıkla taktım. Sibelin kasıklarının altına ds 2 yastığı koyarsk kalçalarını hafifçe kaldırdım
O güzel kasesi karşımaydı şimdi
Sikimi tekrar amının içine sokmaya başladım. Zaten ıslak olduğu için derinlikleri bulması zor olmadı
Sibel bitkin haldeydi ama arakasını dönüp baktığında erkeğini bir kez daha doyurmak istediği belliydi. Kalçalarını üstünde tempomu yakalayarak gidip delmeye başladım. O güzel göt deliği de her girişimde iyice ortaya çıkıyordu. Gör deliği de tertemi ve pürüzsüzdü. Orayı da aldığı belliydi.
Hızlanmaya başladım , sik beni erkeğim sik beni Burak diye inliyordu. Bu sözler beni acayip tahrik ediyordu hele bunları Sibelden duymak 2 katı etkiliyordu. Onu dikerken sağ elimle hafif tokatları kalçasına konduruyordum. Olumsuz bir tepki almayınca sağ baş parmağımı hafifçe ıslatıp götüne hafif baskı yapmaya başladım. Sibelden tepki gelmediği için devam ettim . Sanırım onun da hoşuna gitmişti. Biran sikimi çıkarıp götüne girmehi düşündüm ama ilk günden ürkütmeyeyim nasılsa daha devamı olur diye vazgeçtim
Ben iyice hızlandım. Götünü bırakıp sağ göğsünü okşuyordum. Sibel iyice inliyor çığlıklar atıyordu. Yeter dağıttıj beni ne olur birlikte gelelim diye bağırıyordu. Açıkçası benimde takadim pek kalmadı.
Bende geliyorum bebeğim dedim ama bu sefer dışları çıkıp kalça ve göt deliğine boşaldım. Madem bugün götünü sikemeyeceğim o zaman götüne boşalayım dedim :))
Sibel de hemen ardından boşaldı ve yatağa yığıldık
Artık gün ağarmaya başlıyordu ve uçak için erken kalkmamz gerekiyordu.
Yıkanıp hazırlanmamız lazımdı. Her ne kadar duşa onunla girmek istesem de dediğim gibi onu ürkütmek istemiyordum.
Beni kapıya kadar uğurladı ve bir kez daha onu uzun uzun öpüp odama geçtim
Sabah uçağımız erken olduğu için sözleştiğimiz gibi saat 7 de kahvaltı yapmadan lobide buluştuk.
Ayşe ablayı beklerken lobide birbirimize kırıtarak sohbet ediyorduk ki Ayşe abla asansörden indiğini farkedip kapıya doğru hareketlendik
Ayşe abla , günaydın çifte kumrular nasıl kalktınız böyle erkenden , ben uçağı kaçırısınız diye düşünüyordum dedi hınzırca
Biz ikimiz dumur halde birbirimize mahcupca bakarken Ayşe abla tekrar lafa girdi:
Bir daha ki sefere odanızın alt katında tanıdığınız biri olabileceğini unutmayın dedi gülerek
Meğersem Ayşe abla Sibelin odasının tam altındaki odadsymış ve duvsrlarında inceliği sebebiyle bütün inlemelerimizi ve Sibelin Sik beni Burak nidalarını duymuş :))

O gün ki hikayem kısaca böyleydi Xhamster okuyucuları. Umarım sizi çok detaya girerek sıkmamışımdır. Dm veya bu hikayenin altına yorumlarınızı eklerseniz Sibel ve diğer maceralarımı , Ayşe ablanın ağzının gevşek olmasının faydalarını anlatmam için beni motive edersiniz 🙂
Kalın sağlıcakla

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort film izle taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort istanbul escort şişli escort üsküdar escort ankara escort antep escort sex hikaye kocaeli escort kocaeli escort çankaya escort keçiören escort etlik escort sex hikayeleri otele gelen escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti şişli escort ensest hikayeler Escort numberoneescorts.com hurilerim.com Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort muğla escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort maraş escort mardin escort mersin escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya beşiktaş escort bakırköy escort sincan escort dikmen escort escort görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri bahis forum balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bingöl escort bodrum escort bolu escort bursa escort çanakkale escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort sivas escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit