Muhasebeciyi Yatağa Attım_1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Muhasebeciyi Yatağa Attım_1
Olay geçen nisan ayında yaşandı. Kişilerin isimlerini güvenlik gerekçesiyle değiştirdim ancak yaşananlar gerçektir. Bir inşaat firmasında çalışmaktaydım. Serpil de aynı firmanın muhesebesinde çalışıyordu. Serpil evli bir çocuk annesi benden 5-6 yaş büyük 34-35 yaşlarındaydı. Vücudu çok güzeldi hafif balıketli ve kalçaları beline göre genişti.

Onunla uzun süre hiç muhabbetimiz olmamıştı ama onun sürekli göğüs dekolteli giyim tarzı ve dar pantolonlara olan hevesi ona karşı bir heyecan duymama neden oldu. Sürekli yanına gidip geyik muhabbeti yapıyordum. Bir süre sonra o da bana alıştı.

Benim de giyim tarzım genellikle bol kot pantolonlardır ve kemeri sıkınca beli toplandığından sikim kotun üzerinden belli olur. Bazen sırf heyecan olsun diye bayan çalışanların yanı gidip (başta serpil olmak üzere) iş bahanesiyle teşhir yapardım. Onların kaçamak bakışları hoşuma giderdi ama belli etmezdim.

Karşılıklı teşhir durumu bir aydan fazla devam etti. Bir gün Serpil sebilden su alırken hafif eğilmişti ve o biçimli götüne bakakalmıştım. O gün aklıma koydum bu hatunla sikişmem gerekiyor diye. Ama işler benim için yolunda gitmedi ve işten ayrıldım. Bir kaç ay hiç konuşmadık ama daha sonra mesajlşırken lafı bir şekilde ondan hoşlandığıma getirdim. Cesaretimi toplayıp buluşalım dedim. Önce yok falan dedi ama sonra kabul etti. Serpil kocasından şiddet gören ve mutlu olmayan bir kadındı.

İlk buluşmada eve gitmeye ikna edemedim. İkinci buluşma eve gel kek falan yaparım dedim şaka yollu. O da “yap bir de seninkini yiyelim dedi”. Bu sözden sonra tamam dedim ve iki hafta sonrasına sözleştik. Yarım gün çalıştığı bir cumartesi günü onu şirketin önünden aldım eve doğru eve gittik. Eve çıkınca montunu çıkarttı hemen.Biçimli vücudunu göstermek için daracık bir kıyafet giymişti. Hatta bir ara ayakkabınlarını çıkarmak için tam önümde bir domaldı aklımı aldı başımdan, iyice azmıştım. Önce mutfağa geçtik çay kahve sohbet falan derken pat diye ondan hoşlandığımı tekrar söyledim. Biraz utangaç tavır gösterdi sonra içeri geçtik çok geçmeden dudaklarımız buluştu. Çok keyif alıyordum ve sikim de kazık gibi olmuştu. Elbisesinin üstünden amını göğüslerini okşuyordum. Hiç sesini çıkartmıyordu ve utanmıyordu. Bi beş dakika sonra kaldırdım koltuktan ve arkasına geçip sikimi götüne yaslayıp yatak odasına götürdüm boynunu öperek.

Artık ok yaydan çıkmıştı. Tişörtümü çıkartmak istedim, tuttu, çıkartma dedi. Bi süre öpüşmeye devam ettik. Onu yatağa yatırıp altıma aldım hiç itiraz etmeden bacaklarını araladı. Bu hareketiden cesaret alarak birden pantolonumu donumla birlikte indirdim. Kazık gibi olmuş sikimi görünce bir an utandı ve “çok ileri gidiyorsun!” diyerek gözlerini kaçırdı ama kısa süre sonra elini sikime attı ve okşamaya başladı. Sonrasında bilgisayarda porno film açıp uyku moduna almıştım. Düğmesine basıp açtım ve film oynamaya devam etti. “Ne oluyor?” diye şaşkınlıkla sordu. Ben de havaya girmemizi sağlar dedim, güldü. Filmde kadın adama sakso çekiyordu, “ben de istiyorum” diyip sikimi ağzına yaklaştırdım, önce yine yok falan dedi ama sonra profesyoneller gibi emmeye başladı. Daha iki dakika olmamıştı ki aniden boşalacak gibi oldum. “Boşalıyorum” dedim duyunca hemen ağzından çıkarttı ve suratına doğru patır patır boşaldım. Spermlerimin bir kısmı elbisesine geldi. Sinirlenip banyoya gitti. Ben de o gidince üzerimdekileri çıkarttım sikimi temizldim. Beş dakika sonra temizlenip geri geldi. Yatağa sırt üstü uzandım. Önce sinirliydi ama sonra üstündekileri hızlıca çıkarttı.

Aylardır merak ettiğim o gürüntü karşımdaydı. Sikim yine kazık gibi oldu. Bu sefer çok kısa bir sakso çekti ve eliyle sıvazladı. Önce ben de senin ağzına vermek istiyorum dedi ve sırt üstü yanıma uzandı. Hemen bacaklarının arasına geçtim ve bşaladım amını yalamaya. Doğum yapmış bi kadına göre amı çok düzgündü. Ben yaladıkça amı sulanmaya başladı. “iki senedir hiç olmadı” dedi. Ne yani iki senedir hiç sikilmemiş bir kadın…Tam bunu düşünürken o da sarsılarak boşaldı. Ağzımda yapış yapış bir tat oluştu. Sonra yukarı çıkıp dudaklarına yumuldum. Benim ufaklığın kafasını Serpil’in amına denk getirdim ve bastırdım. “ohhh” dedik beraberce. Amı yanıyordu. Önce kibar tavırlarla girip çıktım zevkten kendimi kaybetmiştim, aradan ne kadar geçtiğini hatırlamıyorum kendime geldiğimde sertçe girip çıkıyordum ve her seferinde de şaak şaak ses çıkıyordu.

Serpil ben üstte geçmek istiyorum dedi. Hemen alttaki pozisyonumu aldım. O da yüzü bana dönük bir şekilde sikime oturdu. O anda karyolanın başlığına ellerini uzattı ve adeta benim bir fetişist olduğumu bana ispat etti. Koltukaltından yayılan deodorant ve ter kokusu beni bir aygıra dönüştürdü. Traşlanmış koltukaltından çok etkilenmiştim. Alttan amını parçalarcasına pompalıyordum. Onunda hoşuna gitti ve “sakın durma devam et” dedi. Çok geçmeden bir kez daha sarsılarak boşaldı. Ben o sakso çekerken boşaldığımdan daha finale biraz daha vardı.

Bilgisayardaki filmde hala oynuyordu ve filmdeki adam kadına yatakta yan dönmüş arkadan pompalıyordu. Öyle yapalım mı dedim. Olur dedi ve arkasını döndü önden kolunu boynuma doladım ve arkasından amına soktum. Başımı koltukaltına yaslayıp hayvan gibi sokup çıkarıyordum. Amı iyice sulandığından çok rahat kayıyordu. Kısa bir süre sonra bende boşalacağımı anladım ve beline sarılıp kasıla kasıla içine boşaldım.

Bir süre öylece kalakaldık. Sonra Serpil bana döndü ve öpüşmeye devam ettik. Duş alalım beraber dedim geç kalırım diyerek kabul etmedi ıslak medille temizledi kendini. Yolda keşke prezervatif kullansaydık dedi. Kocası eve dönmeden evine bıraktım. Bir sonraki sefere sözleşip ayrıldık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Plazada Aşk Başkadır (Sibel)3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Plazada Aşk Başkadır (Sibel)3
Tekrar selamlar Xhamster okuyucuları
İlk 2 hikayeden sonra gerek kadın gerekse de erkek okurlardan aldığım güzel mesajlar sebebiyle şevkle yazmaya devam ediyorum. Bugün ki hikayeden sonra diğer yaşadıklarımı daha güzel yazmak için yorumlarınızı dm veya bu hikayenin altına yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Sibel le karşılıklı birer posta geldikten sonra beni daha da sertleştirmek için tekrar ağzına aldı
1 dk geçmeden istedğim kıvama geldi diyerek tekrar üstüme çıktı. Bu arada soranlar için Sibelin vucudunu anlatmamda fayda görüyorum. Sibel 1.65 boylarında, kumral kısa saçlı, dolgun kalçalı ve çok büyük olmasa da gerçekten taş gibi ve dim dik göğüslere sahip. Göğüsleri birbiriyle orantılı ve uçları ilk uyarılmada dikleşen kahverengi uçlara sahip.
Sibel yavaş yavaş üstüme oturmaya başladı. Hemen amının üstündeki sezeryan izini farkettim. Neredeyse her plaza kadını gibi o da sezeryan yapmıştı.
Biraz sonra hissedeceğim amının darlığının bir sebebi de bu olsa gerek :))
Üstüme otururken hemen ceketime uzanıp iç cebinden prezervatifi çıkarıp verdim. Şehir dışı seyehatlarimin hepsinde olduğu gibi ceketimde en az 2-3 adet prezrvatif bulundururdum çünkü
İlk uzattığımda anlık bir garipseme yaşadı. Bu ikimiz içinde daha iyi olacak bebeğim dedim.1-2 saniye duraksamadan sonra efendisine uyan köle gibi sorgulamadan paketi açtı ve sikime takmaya başladı.
Prezrvatife taktıktan sonra yavaş yavaş içine almaya başladı.
Bir yandan amına yerleşirken diğer yandan da sağ elime sol kalçasını okşuyor ve o güzel dudaklarının tadına bakıyordum. Her ne kadar kondom olsa da içinin ıslaklığını rahatça hissediyordum.
Yavaş yavaş oturup kalkmaya ve inlemelere başladı Sibel ben kah dudaklarını kahta o dik göğüslerini sömürürken boşuna bu kadını uzun zamandır arzulamadığımı bir kez daha anlıyordum.
Sibel gitigide hızlanıyor otelde olmanın da rahatlıyla inlemeleri yerini çığlıklarına bırakıyordu. Arada kalçasından parmaklarmı göt deliğine atıp yoklame çekiyordum ama o tekrar eliyle kalçalarına çekip bir şey söylemeden gözleriyle bana tam zevkteyim beni rahatsız etme der gibi bakıyordu. 1-2 dk daha böyle git gel yaptıktan sonra pozisyon zenginliğne girme vaktimizin geldiği belli oluyordu :)) sikimden çıkmadan onu belinden tuttuğum gibi aşağı aldım artık üstte ben vardım. Ve hakimiyeti geri aldım. Şunu da söylemem gerekli bir çok erkek üstte olmayı tercih etse de ben hakimiyeti kadına verip alttan pompalamayı seçenlerdenim. Zira eğer kadın da istekli ve işini biliyorsa onun ellerine kendine bırakmak hep daha sexy gelmiştir.
Sibeli alta aldıktan son bacaklarını iyice açıp gidip gelmeye başladım , kollarımla bacak açarken belimden tempomu bularak sikmeyi seçtim.
Bu arada Sibelin amının darlığı ve ıslaklığından şap şap sesler çıkarken bir yandan da çığlıkları beni daha da azdırıyordu. Bir müddet daha böyle gidip geldikten sonra sıra bacak omza ya gelmişti
Bacaklarını omzuma aldıktan sonra bir yandan sikiiyor öbür yandan da o güzel, küçük ve bakımlı ayağını da öpüp yalıyordum. Biraz huylansa da bu görüntünün sexyliği ile o da hoşnt kalıyordu. İyice hızlanırken Sibel daha sert daha sert diye bağırıyordu. Boşalmaya yakın olduğu belliydi. Zaten bende de dayanacak güç kalmamıştı. Boşalmaya hazır olduğumda hemen çıkartıp göğüslerine boşalmayı düşünsem de önümde daha çok fırsat var Sibeli boşaltmadan yapmayayım diye içine boşalmaya kar vermiştim ki Sibel adeta çağlayan gibi gürledi ve kasılmaları sıklaştı ve adeta kendini sıkarak şiddetli şekilde boşaldı. Nasılsa Sibelde geldi diye daha kendimi kasmadım ve bende Kondomlu da olsam Sibelin derinliklerine boşaldım.
1-2 dk sadece sarılarak harektsiz durduktan sonra Sibele ufak öpücükler kondurmaya başladım. Harikaydın erkeğim dedi
Dur daha sabah olmadı dedim hınzırca :))
Böyle sevişmeyeli uzun zaman oldu sanırm dedim.
Sorma kocam olacak o yontulmamıştan ne hayır gelir ki bana. Ama anlaşılan bu senin için sırdadan dı dedi liseli kız triplerine girerek.
Öyle şey olur mu muhteşemdin dedim. Tamam biraz çapkınlarım var ama senin tadın bambaşkaydı dedim.
Çok hoşuna gitti. Tabi o sırada ona sarılıp okşamalarım da etkiliydi sanırım
Sibel uzun zamandır seni arzuluyorum bunu hiç hissetin mi sana olan davranışlarımdan dedim. Hissettim ama kocamı hiç aldatmadım ben, ben de seni uzun zamandır arzuluyordum ama bugün yaşananların da olacağı hiç aklıma gelmezdi dedi
Tabi bunu duyunca ben içimde meşaleleri yakarken bir yandanda bu sexin sadece bugünle kalmayacağını da düşünüyordum.
Klasik bu yaşananlar kesinlikle aramızda kalacak konuşmasını yaptı Bende tabi ki de benden sır çıkmaz dedim.
Ben muhasbedeki çıtırlara benzemem dedi yine tripli tripli
Onu biraz önce bayağı belli ettin dedim
Yine güldü. Senin en çok bu esprili yönün beni çekiyor dedi.
Her ne kadar kızlar esprili erkeklerden hoşlanırlar deselerde bu lafa pek inanmam. Kızlar esprili ve yakışıklı erkeklerden hoşlanırlar lafını hep daha doğru bulmuşumdur.
Neyse yatak sohbeti devam ederken bir yandan o güzel gözlerine bakıp , ulan bu güzelliği de en sonunda siktim diye gururlanıyordum.
Göğüsleri gerçekten çok diriydi. Bir anne için oldukça iyiydi. Pek emzirmedin mi diyecektim ki, ulan yatakta kızını hatırlatıp ortamı niye bozayım ki diye düşünerek hemen vazgeçtim.
Biraz önce arkanı yoklamama kızmadın değil mi dedim. Hayır da ordan yapmaya hiç niyetim yok dedi. O sırada şimşekler tabi ki kafamda çakmaya başladı. Ona bir çok ilki benle yaşayacaksın demiştim ve götünün bakireliğini de ben almalıydım.
Gerek otele geç varışımız gerek sex ve sonrası sohbetle saati bayağı ilerletmiştik
Ama ben daha doymamıştım ve bu fırsat elimize bir daha kolay kolay geçmeyebilirdi
Sohbet ederken parmaklarımı ıslatıp göğüs uçlarını okşuyordum. Hemen reaksiyon verip iyice sertleşip dikleşti. Ya ne güzel sohbet ediyoruz ilin gücün hınzırlıkta dedi gülerek
Sohbete devam ederiz bebeğim hem bak o da hslinden pek memnun dedim. O bir şey demeden devam ettim. O benim sağ koltuk altımdan göğsümde yatarken sol elimle de göğsünü ve ucunu okşuyordum. Ben göğsünü okşarken amını dayadığı sağ bacağımın üstünde hafifçe yukarı aşağı geldiğini farkettim.
Onu yavaşça sağ kolumun üstüne kaydırarak sırtüstü yatırdım. Ve kulağına, bebeğim seni düşünürek kaç kere ofisin tuvaletinde boşaldığımı hatırlamıyorum bile dedim.
Gerçekten mi dedi. Seni o kadar azdırdım mı ?
Azdırmak ne kelime çıldırttın defalarca. Karşımda mini etekle bacak bacak üstüne atarken kaç kez kiloduu gördüm biliyor musun , yoksa kasıtlı mı yapıyordum dedim
Bilmeeeem dedi hınzırca.
O sırada onu hızlıca altıma aldım ve sol elim işaret parmağımı hafifçe tükürerek ısltattım ve klitorisini okşamaya başladım.
Bir yandan uzun uzun öpüyor bir yandanda amını okşuyordum.
Bundan bayağı bir zevk aldığı belliydi. Amının dudakları sarkmamış genç kız gibiydi. Yukarıdan aşağı okşarken bazen de daireler çiziyordum. Ve artık yavaş yavaş içeri gelme vakti gelmişti
Önce tek parmağımla içeri girdim ve gitgellere başladım. Dudaklarını öpmeyi bırakıp sol göğsünü dillemeye başladık.
Sibelin nefesini hissedip inlemesini duymak beni daha da azdırıyordu
Artık tek parmak yetmez diye işaret parmağımın yanıns orta parmağımı da misafir ettim.
Ohh erkeğim sik beni diye inliyordu Sibel
Ama bu sefer onu parmaklarımla getirmeye kararlıydım. Bir kez daha boşaltıp sikecektim onu.
Ben onu parmaklarlen o da sol eliyle sırtımı okşarken sağ eliyle de klitorisine baslı yapıp daire çiziyordu. Anlaşılan o da masturbasyonunu rahatlıkla yapan kadınlardandı.
Sibel iyice inliyor ve yatakta kıvranıyordu. Geleceği belliydi.
Artık parmaklarımda Sibelin kasılmalarını rahatlıkla hissedebiliyordum. Çıldırıyordu adeta.
Ben daha da hızlandım amının suları iyice akmış ve elimi iyice kayganlaştımıştı. Sibel artık dayanamıyordu biraz da sırtıma tırnaklarını batırarak sarsıla sarsıla boşaldı. Artık parmaklarım gitgel yapmasa da içinden çıkartmadım.
Dağılmış şekilde bana sarılıyordu.
25-30 saniye sonra onu bir kez daha sikmek için hamle yaptım
Dudaklarına bir kez daha öpücük kondurduktsn sonra onu yavaşça yüzüstü döndürdüm
Amı parmaklarımı çıkartırken hala sırılsıklamdı
Onu okşarken ben de dimdik olduğum için prezevatifi kolsylıkla taktım. Sibelin kasıklarının altına ds 2 yastığı koyarsk kalçalarını hafifçe kaldırdım
O güzel kasesi karşımaydı şimdi
Sikimi tekrar amının içine sokmaya başladım. Zaten ıslak olduğu için derinlikleri bulması zor olmadı
Sibel bitkin haldeydi ama arakasını dönüp baktığında erkeğini bir kez daha doyurmak istediği belliydi. Kalçalarını üstünde tempomu yakalayarak gidip delmeye başladım. O güzel göt deliği de her girişimde iyice ortaya çıkıyordu. Gör deliği de tertemi ve pürüzsüzdü. Orayı da aldığı belliydi.
Hızlanmaya başladım , sik beni erkeğim sik beni Burak diye inliyordu. Bu sözler beni acayip tahrik ediyordu hele bunları Sibelden duymak 2 katı etkiliyordu. Onu dikerken sağ elimle hafif tokatları kalçasına konduruyordum. Olumsuz bir tepki almayınca sağ baş parmağımı hafifçe ıslatıp götüne hafif baskı yapmaya başladım. Sibelden tepki gelmediği için devam ettim . Sanırım onun da hoşuna gitmişti. Biran sikimi çıkarıp götüne girmehi düşündüm ama ilk günden ürkütmeyeyim nasılsa daha devamı olur diye vazgeçtim
Ben iyice hızlandım. Götünü bırakıp sağ göğsünü okşuyordum. Sibel iyice inliyor çığlıklar atıyordu. Yeter dağıttıj beni ne olur birlikte gelelim diye bağırıyordu. Açıkçası benimde takadim pek kalmadı.
Bende geliyorum bebeğim dedim ama bu sefer dışları çıkıp kalça ve göt deliğine boşaldım. Madem bugün götünü sikemeyeceğim o zaman götüne boşalayım dedim :))
Sibel de hemen ardından boşaldı ve yatağa yığıldık
Artık gün ağarmaya başlıyordu ve uçak için erken kalkmamz gerekiyordu.
Yıkanıp hazırlanmamız lazımdı. Her ne kadar duşa onunla girmek istesem de dediğim gibi onu ürkütmek istemiyordum.
Beni kapıya kadar uğurladı ve bir kez daha onu uzun uzun öpüp odama geçtim
Sabah uçağımız erken olduğu için sözleştiğimiz gibi saat 7 de kahvaltı yapmadan lobide buluştuk.
Ayşe ablayı beklerken lobide birbirimize kırıtarak sohbet ediyorduk ki Ayşe abla asansörden indiğini farkedip kapıya doğru hareketlendik
Ayşe abla , günaydın çifte kumrular nasıl kalktınız böyle erkenden , ben uçağı kaçırısınız diye düşünüyordum dedi hınzırca
Biz ikimiz dumur halde birbirimize mahcupca bakarken Ayşe abla tekrar lafa girdi:
Bir daha ki sefere odanızın alt katında tanıdığınız biri olabileceğini unutmayın dedi gülerek
Meğersem Ayşe abla Sibelin odasının tam altındaki odadsymış ve duvsrlarında inceliği sebebiyle bütün inlemelerimizi ve Sibelin Sik beni Burak nidalarını duymuş :))

O gün ki hikayem kısaca böyleydi Xhamster okuyucuları. Umarım sizi çok detaya girerek sıkmamışımdır. Dm veya bu hikayenin altına yorumlarınızı eklerseniz Sibel ve diğer maceralarımı , Ayşe ablanın ağzının gevşek olmasının faydalarını anlatmam için beni motive edersiniz 🙂
Kalın sağlıcakla

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karımın mutlulugu

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karımın mutlulugu
slm arkadaşlar.

ben emre 29 yaşında kumral siyah saçlı atletik vücudlu 1.79 boyundayım. galerim var fetiyede otruyoruz
eşim esma 27 yaşında sarışın kumral karışımı teni var 1 67 boyunda 55 kilo kahverengi gözlü siyah saçlı çıtıpıtı bi bayan. ev hanımı

evleneli 4 yıl oldu anlatacağım olay ise 19-temmuz-2009 da yaşandı.

eşimle aşkla başladık ilişkiye ve evlendik ben babamdan kalma galeriyi işletirken aynı zamanda mantar yetiştiriciliğide yapıyordum bu yüzden kolay kolay boş kalmıyor vakit ayıramıyordum eşime çocuğumuz olucaktı ama 4 aylıkken eşim düşürdü bi kaza sonucu. eşimin yanlızlığını gidermek için ailesin yanına falan yolluyordum 2 ayda bir ama yetmiyordu özlüyorduk birbirimizi. birgün ona süpriz yapmak için alanyada delphin deluxe otelde bir hafta tatil ayarladım ve karıma süprizimi bi akşam yemeğinde yaptım nese hazırlandık falan 17 temmuz sabahı otele giriş yaptık erken saatte gelmiştik otele öleye dek uyuduk kapı çaldı ona uyandık gelen garsondu meyve ikramını getirmiş nese uyandıktan sonra aşşağı inip bişiler yedik ve havuza girdik eşimin üzerinde pembe bikinisi vardı. yüzdük eğlendik ve akşam barda biraz içtikten sonra diskoya gittik. esmanın kafasi güzeldi dans ederken etği açılıyormuş yanında ben varmışım hiç umarsamazca davranarak dans ediyordu tuttum kenara çektim napıyorsun insanların gözü üzerinde dedim bozuldu özür dilerim dedi sonra kenndimi affettirebilirmiyim diyerek güldü gerek yok özre dikkatli ol biraz daha yeter dedim olmaz affettiricem dedi ve beni önünde durduğumuz bayanlar tuvaletine çekti içerde bi bayan vardı makyaj yapıyordu karımın elimden çektiğini gördü ve gülümsedi pardon deyip geri çıkmak istedim ama karım izin vermedi kadın 5-6 saniye sonra çıktı hemen beni tuvalate çekip kapıyı kitledi arada gelen giden oluyor ayak sesi ve kikirdeşmeler duyuyorduk ama karım aldırmıyordu beni klozete oturttu ve penisimi çıkarıp ağzına aldı yumurtalıklarımı emiyor penisimi boynuna tenine sürüyordu arada, bana ben zevk almaya başlayınca bak gördünmü özür dileyince kabul et ki mutlu ol kocacım dedi gülümsedin ve biraz sonra ağzına geldim üzerimiz batmasın diye ağzına topladı spermleri ve çöpe türkürdü bitmiş bi vaziyetteydim sen dedim sus dedi peçeteyle penisimi silip çıktık sonra biraz daha karım dans etti bi erkeğin davetiyle bendende izin alarak dans etti ve odaya çıktık ben duşa girdim çıktığımda esma çırılçığlak yatağın köşesine oturmuş eli vaginasında vebi bekliyordu buraya gel dedi gittim dudağımı ıslak ıslak öptü ve göğüslerine çekti başımı ellirim vücudunda geziyordu sonra vaginasına indim sulanmıştı yatağa yatırmak istedim hayır dedi emmeni istiyorum dedi dediğini yaptım. buyük bi zevkle boşaldı. sonra çırıl çıplak o vaziyette uyuduk ertesi günde deniz havuz yemek derken akşam oldu ve tiaytro izlemeye gittik bittikten sonra sahile indik su harikaydı kap karanlık deniz büyülüyordu sadece otelin ışıkları vuruyordu sanki, esma suya baktı ılık dedi girmek istermisin dedim bu saattemi dedi nolcak dedim hadi girelim dedim mayom yok dedi olsun dedim iç çamaşırlarınla gir nolucak dedim eminmisin dedi evet dedim. tşörtünü çıkardı saat gece 1 falandı sütyen yoktu içinde allahtan sahil boş diye düşünüyorduk bi kaç insan vardı yüzün sohbet eden okadar sonra eteğini çıkardı altında kırmızı dantelli kilodu vardı hemen girelim dedi attı kendini denize bende çıkarıp üzerimi atladım suya biraz oynaştık kenarda sonra açıldık ilerdeki dubalara kadar orda biraz sohbet ettik oynaştık derken öpüşmeye başladık ben dubayı tutuyordum esmada bana sarılıyordu elini baxerımdan içeri soktu ve oynamaya başladı boynunu emiyordumki bi sesle hemen durdum esma kıpırdamadı eli penisimde kaldı bi adam ipten bize doğru geliyordu iyi geceler güzel bi gece e sizde değerlendiriyorsunuz sanırım dedi karımın arkası adama dönüktü sizede dedim evet güzel bir gece dedim adam diskodanmı geldiniz dedi hayır dedim iyi parçaya benziyor nerden düşürdün dedi aramızda 2 metre ya vardı ya yoktu anlamadım dedim bayan yabancı heralde iyi düşürmüssün bu saatte dedi eşim bi an bana baktı ve kızarak arkasını döndü evet öyleyimdir iyi parçayımdır dedi ben hemen dürttüm ama sevgilim baksana ne diyor dedi dur bi dedim esma ben konuşuyorum yine bana döndü ve sarıldı deniz çarşaf gibiydi adama teşekkür ederim beğendiğiniz için ama karım o dedim adam pardon dedi ve bir iki duba geriye gitti esma ya atlama herşeye dedim sustu eliyle penisimi sıktı bende dudakların öptüm denizin içinde 31 çekiyodu eliyle penisime. ateşli ateşli öpüşmeye başladık ayakklarını belime sardı biraz daha suyda battık penisim vaginasına dayandı kendini oynatıyordu aşşağı yukarı sürttüüyordu derken birdan irkilki gözlerime baktı ve döndü adam karımın tam arkasındaydı göğüslerini avuçluyordu karım adamı eliyle iktirdi duba sallandı esma sakin ol dedim ama yüksek sesle naptığını sanıyordun diyerek çıkıştım adama çok hoşsunuz dayanamadım dedi çabuk git burdan yaptığın terbiyesizliğin sonucu karakola gitmeden git burdan diye kızıyordum esma siktir git pis sapık dedi adam tek kelime etmeden uzaklaştı bizde hemen sahile dönük üzerimizi giydik adam 10 11 şenzonk ötede bize bakıyordu biz ehmen odaya döndük ve birer bira içtik balkonda esma gerginmisin hala dedi evet biraz dedim ya sen dedim evet tüm iştahımızı kaçırdı o. çocuğu dedi evet çok zevkliydi dedim ama gerilme densizin biri böle yerde çok olur parasına güvenip gelirler herkezide bir sanırlar dedim evet gördük öyleymiş gerçektede dedi hadi biraz seni sakinleştireyim dedim nasıl dedi çağırdım kucağım geldi oturdu balkonun ışığı sönüktü kucağımdan kalktı eteğini çıkartı ve gene oturdu tşörtünü çıkardım sırtını yalıyor emiyordum elimi vaginasına attım kilodunun üzerinden okşuyordum penisim taş gibi oldu şortumu indirip tekrar oturtum üzerime kilodunu yana çekip aradan vaginasına yerleştirdim penisimi kendi eliyle tutup oturdu üzerine yanıyordu içi ensesini emiyordum kulaklarına üflyordum çıldırdı hızlı hızlı oturup kalmaya başladı erkeğim sik beni sik lütfen artık dayanamıyorum denizde yarım kaldı burda fazlasıyla istiyorum diyordu oturup kalkarken, ellirimle göğüslerini oynamaya başladım uçları çivi gibi olmuştu esma hadi aşkım hadi aşkım sengel ben gidiyorum diye inliyordu bende gelmek üzerdim ki titremeye başladı ***** istediğimiz içine rahatca boşalabiliyordum boşalmıltı tam üzerimden kalmaya yeltendi izin vermedim sandalyeden kaltım onu ters oturtum ve arkasından vaginasına girdim vıcık vıcıktı aşkım hadi aşkım sik karını dağıt amımı deyip beni tahrik etmeye çalışıyor bir yandan da bi eliyle aşşağıdan yumurtalıklarımı okşuyordu bende titreyerek boşaldım içine sonra duş alıp uyuduk.

Sabah uyandığımda penisim esmanın ağzında sakso çekiyordu uyandığımı gördü biricik kocam uyanmışmı bende olum uyanmış onunla ilgileniyodum babası dedi güldüm doğruldum dudağına bi öpücük kondurdum bi baktım masanın üzerinde kahvaltı aşkım erkek uyanıp telefon etmiş resepsiyona istemiş kahvaltı gelincede beni uyandırmak için sakso çekmiş aşkım sana aşığım dedim ve sarıldım sonra kahvaltımızı yapıp havuza indik kapalı sıcak havuza girdikki ne görelim orda dün geceki adam tam karşı şenzonkta bizi gördü slm verdi ikimizde karşılık vermedik istersen gidelim dedi esma yok dedim ne gidicem nese adam kalktı geldi yanımıza ya kusura bakmayın dün gece için adım cemal sizin dedi ben adlara gerek yok rahat bırakırsanda sevinirim dedim esma havlularımızı seriyordu şenzonga özür dilerim dedi affettirmek istiyorum alkollüydüm biraz onun ve karınızın güzelliği çarptı gece sanrıım beni dedi karım gülümsedi kendine edilmiş iltifatı geri çevirmedi bi taze sıkılmış portakal suyunuzu içeriz ozaman dedi adam hay hay efendim dedi ve garsona seslendi adam havlusunuda alıp geldi yanımıza sohbet etmeye başladık esma havuza girdi biz cemalle konuşuyorduk gerçekten özür dilerim falan demeye başladı tekrar tamam geçelim artık o konuyu dedim güldü biraz tanışma babında konuştuk selanikte yaşıyormuş türkiyeye tur düzenleyen küçük bi tur firması varmış tatil için oda alanya delphin deluxe otele gelmiş eşi rehbermiş ve 5yıl önce bi tura çıkmış edirnede tur arabası kaza yapmış ve 4 kişi ölmül biride karısıymış adam birdahada evlenmemiş 41 yaşında saçının önün hafif dökük spor yapıyormuş sürekliki belli atletik bi vucuda sahip simasıyla duruşuyla halit *****ç’i andırıyor nese öle sohbet ederken esma geldi ve acıkmaya başladım dedi sabah az yersen öle olur dedim kalktık adam da bende acıktım sinekte bişiler yiyelim dedi olur dedik gidip 2şer hamburger yedik ve kahve içiyorduk adam kendimi nasıl affettiricem size gerçekten iyi insanlarsınız böle tanışmasaydık keşke dedi karımda evet sen ve eşim boxerlarınızla bense göğüslerim ortada denizin ortasında sevişirken ne an ama kimseyede anlatılmaz ama deyip güldü adamda güldü ama lavobaya gitmek için izin aldı ve kalktı adamda baxer olduğu nerden biliyorsun dediğimde denizden çıktığımızda gördüm dedi omu dikkatini çekti deyincede dudağımı öpüp kıskandımı benim vahşi erkeğim dedi ne kıskancam diyordumki yine öptü ve sus dedi anladım ben dedi tam o sırada cemal geldi ve pardon yine bölüyorum sanırım dedi esmada yok gel gel dedi cemal siz gelin bi süprizim var kabul ederseniz dedi esma hemen neki diye atladı kalk bakalım hadi dedim otelin diğer bahçesine yürüdük orda etrafı duvarla kapalı bi bölüm vardı içeri girdik kapıyı kapattı üzeri açık ortada 15 metrekare kadar bi havuz ve havuzun diğer ucunda 3-4 basamak çıktıktan sonra ahşaptan bi çardak minderler kenarda bi raf rafta buzlar meyveler pastalar içkiler falan özel bi bölümmüş 3-5 tane daha vardı gelirken görmüştük adam sizin için tuttum burayı bu gün bizim dedi beni affetmeniz şerefine dedi mahçup ediyorsunuz dedim lütfen zaman kaybetmeden girelim havuza suyu özel bi havuz sıcaktır suyu dedi ve kapıyıda kitledi arkadan biz eğlenirken kimsenin gelmesine gerek yok duyduğuma göre böle yerlerde hırsızlık çok oluyor dedi bende gülümsedim esma ama ha tüm evraklarımız çantada öle bişi olmasın aman kitle ozaman kitle kitle dedi.

birer bira koyup içmeye başladık havuzda bi yandanda top oynuyorduk topu kaptıamamaya çalışıyorduk ortadakine ortada ceval vardı top esmaya geldimi esma hemen atmıyordu topu arkasını dönüyor cemakde topu almak için falan sarılıyordu falan oynaşırken 1 saar falan geçmişti güneşle bira sanırım beni çarptı dedim izninizle ben biraz uzanayıp deyip çardağa geçtim. uyumuşum esma uyandırdı aşkım kalk artık yanlız bırakma beni dedi 45 dk falan olmuştu sanırım yatalı noldu dedim göğüslerinin ucu çivi gibiydi gene hayırdır nir böle benim ikizlerim dedim kalk işte sende gir havuza dedi esma aşkım hayırdır dedim kızarmıştı kızma ama bana asıllıyor sulanıyor bana cemal naptı dedim aşkım nebilim oynuyorduk arkamdan sarılıyor sonra ensemi öptü ee dedim sonra şey dedi noldu dedim beni arkamdan yakaladı ve çok hoşuma gidiyorsun gözü alamıyorum senden deyip bi elini vajinama atıp okşamaya bi elinide bikinimin altına göğüslerime soktu dedi nerde o dedim lavaboya gitti dedi sen naptın dedim olmaz deyim elinden kurtulmaya çalıştım salmayınca bağrırım dedim bıraktı dedi gelir şimdi hadi gidelim dedi tamam gidelim dedim derken cemal geldi dostum gidiyormusunuz dedi eevet gidiyoruz dedim hadi ama dedi gelin biraz daha yüzelim dedi esma kulanıma sana söylediğimi anlamadın hadi 5- 10 dk takılıp didelim dedi olur dedim çardaktan indik aşşağı havuzda esm bana sarılıyo öpüyor falan esma hayırdım dedim aşkım seninle sevdiğimi görürse uzak durur belki geri kalan günlerde dedi bende öpmeye başladım bi anda karımın göğüsleri oynamaya başladı kendimi geri çektim cemal arkadan karıma sarılmış göğüslerini sıkıyor esmada hiç sesini çıkarmıyor ama bana doğru hamle yapıyordu tuttum çektim esmayı kenara derdin ne dedim evliyiz biz bilmem farkındamısın ayrıca bizden yaşcada çok büyüksün yaptığın ayıp dedim hiç sestenmedi havuzdan çıktım esmayı tam çekiyordum ki esmaya yine sarıldı arkadan ensesini emmeye başladı bırak karımı hadi esma gel dedim esma duraksadı noldu dedim emre dedi başka bişey diyemedi cemal ha bire okşuyordu orasını burası önüne eğildim cemal uzak dur deyip esmayı çektim kenara ve ne istiyorsun kalmak mı dedim başını önüne eğdi yanıyorum emre dedi doğru söyle içinden ne geliyor dedim aşkım dedi kızardı hadi gidelim tamam dedi bekle dedim gittim kapıyı kitledim geri gelip oturdum cemal habire laf atıyordu sizle çok özel anlar yaşayabiliriz falan diye sus bi pezevenk dedim havuza girip karımı önüme aldım ve öpmeye başladım cemal yine geldi ve elini göğüslerine attı esma gözlerime baktı tadını çıkar dercesine başımı büktüm aşkım seni çok seviyorum ama kızma bitanem dedi kızcak bişeymi kaldı vücudunda dolaşan ellere karşılık ver dedim bana sarıldı ve çok arzulu öptü cemal bikinisini çıakrdı esma cemale döndü ve dudakları birleşti cemal deli gibi öpüyordu esma sırtını bana dayadı erkeğim senide istiyorum dedi gözlerine baktım ve sırtını yalamaya başladım esma deliriyordu emrem erkeğim canımsın sen sen bunu bana yaşatıyorsun ya ömrüm boyu sadece sana ait kalbim diyordu cemal yuya girdi esmanın iniltisi arttı cemal vajinasını yalıyordu bense parmaklarımla götüne baskı uyguluyordum cemal şortunu indirdi esma hadi yala onu dedi cemalin sikinden tutup çardağa çıktı ve cemalin önüne eğilip başladı yalamaya bana bayptın gibi yap ihtiyar biraz zevk aldın kadın gördün dedim cemal saol dostum karın bi harika zaten ama şimdi ağzındakini amına sokucam dahada iyi olucak dedi esmayı sırt üstü yatırdı siki 16-17 cm vardı normal kalınlıktaydı benim ise 14-15 cm falandı ama benimkinden kalındı ceaml karıma girdi esma acı duydu sesinden belliydi hadi artık durma sırası değil hızlan dedi cemale emre yanıma gel dedi gittim ters dönüp sikimi ağzıan veridm erkeğim harikan dedi aşkım sende öylesin dedim sana deimiyorum be sikicime yeni erkeğime diyorum kocamın önünde sik beni nasıl karı ******* göster ona kocacım bak elin oğlu karını beceriyro dedi bozuldum bi an sesim çıkmadı cemal önündeki deliği parmaklamak istedi izin vermedim okadar da değil dedim esma nolucak bi kere senide sikse hep sen beni sikiyorsun bi kerede sen sikil bakalım dedi ama esma iyice zevke gelmişti olmaz dedim sikimi ağzna sotum konuşmasın diye cemal boşaldı esma hemen emre hemen gel içime devam et dedi domalltım esmayı girdim içine sikiyordum ama o cemalin sikini yalıyordu sik beni cemalim diyordu bana esmanın bu hali hoşuma gitmişti derken esmada boşaldı kucağımda sikim amından çıkmamış halde kucağıma oturdu ee hadi dedim erkeğinki kalmakdi git kaldır dedim aşkım yaa dedi noldu dedim söylediklerim zevkleydi sensin benim aşkım dedi öle demiyordun ama dedim kocacım lütfen dedi cemal le öpüşüyordu bi yandanda cemal amını parmaklamaya başladı ben kendimi geri çekince sipermler cemalin eline bulaştı elini mindere silicektiki esma tuttu onlar benim kocacığımın sakın hepsini yutatım telef olmasın dedi bi öldürüyro bi yüceltiyordu biricik faişem beni sonra hadi dedi cemal dön arkanı dedi esma döndü esmanın bi an götüne dayadı penisini düşünme bile dedi esma kocama bile elletmedi onu dedi cemalde kurtuluşun yok ikinci kocana da götünü bozan ozaman dedi esma hayır dedi ve bana baktı aşkım ama sen dedi aşkım istiyorsan ver götünüde mutlu ol yeterki dedim aşkımmm dedi sonra cemal tam yüklenecekken kaklt gedli önüme hadi dei şu pastanın kremşantisini sıyır ve sür götüme dedi yaptım cemal ben kuru kuruda sikerdim bitanem dedi esmada senin için değil zaten dedi anlamıştım hadi kocacım senin hakkın sen sik önce sonra bu pitona teslim edersin deyip cemale sakso çekmeye başladı yavaşca soktum ıkınma sakın dedimilk zorlandı ama istediği için fazla sestenemedi girmiştima rtık yavaşca hareket etmeye başladım 4 yıllık karımı götünden siyordum aynı anda oda başka bi adamın sikini yalıyor adamda onun amını parmaklıyordu harika bi andı derken 3-5 dakika sonra boşaldım karım azmıştı cemale hadi artık sen dağıt kadınını dedi domaldı önün ben yerde yatıyordum esma kocacım gel dedi camal hatır hatır sikiyordu esmanın rengi değişti altına yattım yavaşca sikimi amına yerşletirdim aşkıma aynı anda iki ***** harika diyordu oturdu ikisinide istiyorum sikin koacalrım beni diyerek yıkıldı üzerime göğüslerini yalatıyor bi yandanda bizim girmemiz yetmiyormuş gibi kendini geri bastırıyordu uçuyorduk derken üçümüzde boşaldık uzandık yan yana cemal artık hep isterim bu orosbuyu dostum dedi ben bilir dedim esma sikicilerim ben havuza giriyorum dedi ve atladı havuza cemal harika dedi esma 3-4 dk sonra geldi ve cemalin üzerine uzandı sevşiyordu cemalle, bana döndü aşkım ben bi posta daha yemek isyorum izin verirsen dedi tabi dedim geldi dizime başını koydu iki ayağını aralayım cemalim hadi yaşlı kurdum parçala karını dedi ve cemal sikmeye başladı yanımda sikilmeninde verdiği duyguyla uçuyordu aşkımm kocacım seninde boşaltıcama m sende bak izle şimdi az karını nasıl beceriyor başkai bi erkek artık onaca kocam dicem senin gibi onada amımı götümü vericem diyordu bende kilitorisini oktuyor bi yandanda öpüşüyordum esmayla 10 dk sonra falan ikiside boşaldı sonra esma döndü e bana sakso çekti ama ne sakso yumurtlıklarımı yutuyordu resmen bende boşaldım ağzına hepsini yuttu o günden sonra bir kerede odasına gitti esma cemalin sonra ayrıldık yanlış adres yanlış bilgi veridik cemali çünkü o ihtiyar karıma biricik karıma orosbu demişti.
artık esmayla daha çok vakit geçiriyro daha sık tatlile çıkıyoruz bu yada sanırım antalyada bi otelde oluruz hoşçakalın…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karım Duygu ve Maceralarımız – 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karım Duygu ve Maceralarımız – 1

Merhaba

Karım Duygu ile yaklaşık 4 yıllık bir evliliğimiz var, ve bunun son 2 yılında eşimi paylaşıyorum. Herşey ufak bir heycanla başladı ve bu 2 yilda inanilmaz heyecanlar yaşadık. İlk olarak en son yaşadığımız deneyimi anlatıyorum size.

Bu arada Duygu 34 yasinda 173 -61-63 kilo aralığında biraz dolgunca ama bicimli bir vucuda sahiptr. Ozellikle Gogus ve Popo tarafıyla dikkat çeker. Hoş zaten giyimi bile yeter ama o başka konu.Kişilik olarakda biraz orospu ruhludur ve bunu giyim ve davranışına yansıtır.

Dediğim gibi bu 2 yılda değişik heycanlar yaşamış ve her seferinde Duygu dahada işi ilerletmişti. Tatiller bizim için artık seks maceralarının yaşandığı birer fırsata dönüşmüştü.

Bu son sefer yaklaşık 1 ay once bayram tatilinde yaşandı. Hem kalabalık olur hemde gereksiz pahalı olur diye kurban bayramını istanbulda geçirdik,sonraki hafta izin alarak kemere gittik. Ortalıkta hiç türk yoktu ve kafamıza göre takılıyorduk.

Yukarda dediğim gibi Duygu oruspu ruhludur ve bunu giyim davranışa yansıtır. Teşhiri sever ve kaçımaz . Bu tatilde de böyleydi. Giyimi ile daha ilk günden ilgi çekmeye başlamıştı bile ve bu durumdan ikimizde çok memnunduk. Geçen 2 günde güneşlenmekten yanmış çok seksi olmuştu.

O gece Kemere merkeze inmeye ve eglenmeye karar verdik. İnfernoya gitmek için yemekten sonra odaya hazırlanmaya çıktık. Duyguyu askılı yazlık bir elbise giydi,üst kısmı askılı dekolte, alt tarafıda baya kısa ve pileliydi, altına tangasını giymiş, göğüslerini serbest bırakmıştı. Tam anlamıyla bomba gibiydi.

Mekana girdik piste yakin bir standa gectik ve sipaiş verdik, Ufaktan içiyor dans ediyorduk.

Bir süre sonra yan standa 4 kişilik bir genç grubu geldi. 22-23 lü yaşlarda apaçi tipli çocuklardı ve gelir gelmez duyguyu kesmeye başladilar. İçlerinden tip olarak en duzgun olan 2si Duyguya yakın dans etmekte, bir yandan da vucudunu suzmekteydiler. Duygu bu 2 genci farketmiş, hareketlerini dah da serbestleştirmişti. Dans ederken eteği savruluyor, poposunun yanakları belli oluyordu. Ben zevkle onlari izliyorum, az sonra neler olacak merak ediyordum. Bi ara Duygu sigara içmek istedi tam ben uzatacakken, o 2 elemandan daha karizma olanı ateşini uzattı Duyguya. Eşim nazikçe teşekkür etti, eleman bir şeyler söyledi, oda kıkır kıkır gülmeye başladı. Şimdi o 2 genç duygunun bu oynaklığından cesaret almış 2 yanına sokulmuşlardı. Duygu bir yandan içksini yudumluyor bir yandan da dans ediyordu. Gözgöze geldik, bu gece yine bir orospuluk yapacağı bakışlarından belliydi, bana doğru uzandı ve öpüşmeye başladık. Ama bunu yapmasının asıl sebebi arka masaya güzel bir etek altı görüntüsü vermekti. Ayrıca öne eğilirken az önce sigarasını yaktıran çocuğa kalçasını dayamış oldu. Ben bunların farkında hem memnun hemde azmıştım.Tanıştık, Duygunun sigarasını yakanın ismi Ömerdi, diğeride Mustafa. İkiside 22 yaşındaydılar ve antalyada bir amatör takımda futbol oynuyolardı. Kısa tanışma faslından sonra yine sessizleştik, Duygu kendi yernde dans ediyor, diğer ikiside yanında duruyolardı. Sonra Duygu kendisinden beklediğim hareketi yaptı. Kalçasıyla ikisinede hafifden dokundu ve hadi öyle put gibi durmayın dans edin diye takıldı.Bu söz üzerine ikisininde gözlerinin parladığını belirtmeye gerek yok. Duygu ikisinin arasında , Ömer arkada Mustafa önünde beraber dans ediyorlardı.Ömer gözünü Duygunun kısacık eteğinden gözüken götünden gözünü alamıyor, Mustafa ise çaktırmamaya çalışarak Duygunun iri göğüslerine bakıyordu. Bi süre bu şekilde dans ettiler. Duygu kendini biraz geriye yaslamış, kalçasını ara ara Ömere sürttürmeye balşamıştı. Ömer ise benden dolayı napacağını bilemiyordu. Bunun üzerine onlara biraz şans vermek istedim. Duyguya sigaramın bittiğini almak için dışarı çıkacağımı söyledim, Duygu bana tamam aşkım , biz burdayız, merak etme dedi ve göz kıprtı. Gerçekten de sigara almak için çıktım, bi süre dolandım ve tekrar içeri girdim, beni göremiyecekleri bi yerde onları izlemeye başladım. Tahmin ettiğim gibi ben gidince 2 side daha bi rahatlamışlardı. Şimdi Ömer açık açık duygunun götüne yaslıyor, elini beline atmış sürtüyordu. Mustafa ise ikinci planda kalmıştı. Duygu müziğin ritmiyle kalçasını Ömere sürtüyordu. Sonra yüzünü Ömere ödndü ve kulağına bişiler fısıldadı, Mustafa is hemen fırsatı değerlendrip Duygunun kalçalarına yapıştı. Duygu bunu farkedince Mustafaya dönerek sırıttı ve birşeyler söyledi. sonra tekrar Ömere döndü. Ne konuştuklarını duyamıyordum ama Mustafanın yüzü bir asılmıştı.Yanlarına gittim beni görünce hafiften bir toparlandılar. Duygu yanıma geldi elimi beline attım. Kalbi hizla atiyordu ve sarhoştu. Çıkalımmı diye sordum, Yarı sarhoş bir biçimde hayııııır çok eğleniyoruz biz Ömerle çıkmayalım aşkım dedi.Bugünün kazananı belli olmuştu. Ömer bunu duyunca sırıttı. Gerçekten de çok eğleniyoruz harika bir eşiniz var dedi. Güldüm teşekkür ettim sadece. Duygu hadi yeter bu kadar muahbbet eğlenceye devam dedi benle ömerin elini tuttu ve bizi piste sürükledi. Bu sefer Duygunun arkasında ben vardım. Ömerde yanımızda dans ediyorduk. Duygunun kulağına “sizi yalnız bırakmamı istermisiniz” dedim. Duygu bana döndü kısa bir öpücük verdi ve kendini Ömere dayadı. ben ordan uzaklaştım ve standa geri döndüm. Şİmdi o ikisi dans etmeye başlamışlardı. Duygu kalçalarını Ömere açık açık dayıyor, Ömerde ellerini Duygunun vucudunda dolaştırıyordu. Bir süre sonra Ömer duyguya birşeyler söyledi ve pistin öbür tarafına, localara doğrdu ilerlediler. Kalabalıktan tam göremiyordum ama gördüpğüm kadarıyla kuytudaki localardan birine oturdular. Çaktırmadan yaklaştım. Yiyişmeye başlamışlardı. Ömerin bir eli Duygunun eteğinin altında . diğeri göğüslerindeydi. Duygu kendinden geçmiş vaziyette Ömerle öpüşüyorlardı. Sonra Ömer Duyguyu kucağına aldı . eli eteğinin altında daha da derine inmişti……… (devamı gelecek)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

BLONDE IN THE ORIENT

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Hillary Bond looked out the window as the 747 went into a slow bank lining itself up with the runway. It was 9:00PM in Tokyo and the lights of the world’s largest city shown like a million diamonds, rubies, and sapphires in the clear night sky. This was her first trip to the Far East, and she felt the excitement building as the big jet settled down and taxied over to the terminal. Disembarking the plane, Hillary scanned the hundreds of Asian faces to see if anyone of them recognized her while off to her left she heard a quiet voice question, “Miss Bond?” Hillary nodded and asked, “Mr. Tanaka?” “No, he is waiting for you at your hotel, I am Hoito, Mr. Bond’s assistant, I will see you back to the hotel.” Hoito took care of picking up Hillary’s luggage and overnight bag and helped her into a waiting limousine. It would be about a forty five minute drive to the downtown Tokyo Intercontinental so on the way Hillary and Hoito exchanged polite small talk as the chauffeur deftly moved the big limo through the heavy Tokyo traffic. As she talked with Hoito, she thought to herself how amazing it was for her to even be here! Only two weeks ago she answered and ad in the New York News about a job overseas for American or Canadian women for entertainment jobs in Japan. She called the number and was given a prescreening interview right over the phone. The girls had to be under twenty six, be at least 5’5″ tall, weigh no more than 135 lbs., and be a natural blond. Hillary was all of the above, and set up a face to face interview for the next day in a downtown hotel suite. When she arrived at for the meeting she was met by an American male who called himself a talent scout. He gave Hillary an application to fill out and took a couple of Polaroids of her dressed in everyday business clothes, and after reviewing her application, he got right down to brass tacks. This was no ordinary job she was applying for, it would require her to go to Japan as the guest of a high powered business man, and well, be his companion for at least ten days in Tokyo, and possibly other locales throughout Asia. Her pay for this type of work would $5000.00 per day for every day she stayed with him as his companion. She would be free to leave at anytime and return to the States, but her compensation would cease the moment she left. She would be guaranteed at least one days fee and one night’s stay in the hotel. If she found the arrangement unsuitable, she could leave and return escort bayan home immediately no questions asked!

Hillary had sat dumbfounded when she heard the details of her “employment”! She wanted to know what her “employer” looked like for starters, and Johnny Haller, the talent scout, quickly produced a picture of an attractive Japanese gentleman of about forty five. “This is the man,” Johnny said, “he owns his own import-export business and is worth at least one hundred million dollars! He likes American blondes and has the money to get what he wants! I’m only one of four agents who supply him with the girls as he is very specific on the type of girl he wants.” After getting the answers to rest of her questions, Hillary decided to give it a try, after all, he was good looking and it was $5000.00 a day!!!

The limo pulled up to the hotel and a porter quickly removed her bags from the trunk and onto the elevator and straight up to the thirty eighth floor while Hoito explained that Mr. Tanaka would join her in about a half and hour, giving her time to freshen up!!! Hillary had never had a hotel room anything quite like this, no, she hadn’t even seen one like this!!! It wasn’t just a room, it was a whole suite with a separate bedroom, a library, and even a kitchenette! Finding the bathroom, she found it had a huge four person hot tub with whirlpool. So far Mr. Tanaka had exceeded all her expectations, she hoped that he would be as good in person! Just then she heard the bell and knew she was about to find out if this was all to good to be true. After opening the door to her suite, she was met by the man whose picture she had seen in New York. With a slight bow at the waist he introduced himself as Tominga Tanaka. Hillary stepped back into the room and invited him in while intoning, “I am pleased to make your acquaintance, Mr. Tanaka!!!” “Please,” he replied, “call me Tommy, all my friends do!” They moved over to the couch where Tommy poured two glasses of sake, after which they sat down to chat.

Hillary commented on his perfect English, and he told her that he had spent five years in the United State attending Harvard business school, upon graduation he returned home to run the family company. He was divorced with two children in high school, and they lived with his ex wife in Kyoto. After sipping on their drinks for a few more minutes, Tommy then got down to her reason for being there. “Hillary, I like Japanese women very much,” kocaeli escort bayan he said, “but when I was in the States I of course dated American girls, and they were exciting beyond my wildest dreams! I especially came to have a great fondness for tall blond girls, such as Marilyn Monroe, the movie actress! I am fortunate that I can indulge myself in this one pleasure, but believe me when I tell you that I will treat you with the utmost respect and courtesy.” Hillary nodded, then stood up and said, “Tommy, I have something I want to show you!” Leading him by the hand she they went through the bedroom to the huge bathroom, and while pointing to the hot tub, she asked him, “Do you think you can show me how this thing works?” As she asked the question Hillary was softly rubbing Tommy’s arm and leaning up against him. He took her in his arms and gave her a deep kiss that made her legs tremble. Sensing her desire, he let his hands roam over her ass, feeling the soft globes give as he pressed against them. “You are absolutely beautiful,” he gushed, as his he began undressing her. Standing now in only a bra and panties, Tommy took in the sight of her body with obvious lust while quickly removing his own clothing!! Looking down at his crotch, Hillary could see that a tent had formed inside the front of his shorts as his cock was now straining to free itself of it’s cotton prison! Reaching around her back, Hillary unhooked her 36D bra and dropped it to the floor while Tommy made an audible gasp as her full chest spilled freely into the air! They were very large, but defied gravity as they had little or no sag. Hillary had very puffy nipples that were extremely sensitive to the touch, and many a time she had orgasmed by just having her lover tenderly suck on them! Tommy reached eagerly for them, but Hillary pushed his hands away and said, “Just wait a minute, I have something else to show you first!” “Please hurry,” he said in a tight voice! Slowly, almost in slow motion, Hillary slid her panties down over her hips and on to the floor around her ankles, and after stepping out of them, she asked, “Do you like momma’s pussy?” Tommy licked his lips and in a very hoarse voice croaked, “Oh yes, please may I touch you now?!?” “I don’t know, let me see what do you have in there,” she said, pointing at his white jockey shorts!!! Like a man possessed, he practically ripped them off his legs, letting his dick spring out to freedom! kocaeli escort “May I touch it,” she asked coyly? “Jesus, woman, you’re driving me crazy,” he pleaded, as he took her hand and guided it to his swollen member! Now out of his mind with lust, his hands and mouth seemed to be everywhere, with his mouth alternating between her nipples and his hand was doing all sorts of nasty things to her pussy, which by now was on fire and growing wetter by the second!

Continuing with her gentle teasing, she pushed him away and in a light admonishment said, “Tommy, I asked you in here to show me how to use the whirlpool, not to show me how my pussy and tits work!” Now practically dragging her into the water, he flipped on the switch that started up the pump, and immediately bubbles filled the tub and the water began circulating over their bodies. Taking charge now, he said, “Now I’ll show you how this works,” as he slid between her legs and pushed his erection against her vaginal opening! Throwing her arms around his shoulders, she let out a deep groan as he buried his cock deep into her pussy with one hard thrust, and although he didn’t have the biggest cock in the world, Hillary couldn’t remember ever being this turned on! Maybe it was the sake, the fancy hotel room, being in Tokyo, or just being with a new man for the first time, whatever it was, her cunt had become a blast furnace of heat and passion! Tommy was now grunting harder as his climax neared while Hillary begged him to fuck her harder! Just hearing her use the word fuck drove his into a frenzy of passion! The American girls, so unlike their Japanese counterparts, told you exactly what they wanted and how they wanted you to do it! Their crotches now totally in rhythm together, drove each towards the orgasm both so desperately needed!!! Tommy was right on the edge, trying to hold back as long as he could, but knowing that at any moment he would lose control and shoot his load! Violently, Hillary’s cunt began to grip and release Tommy’s dick over and over again! Upon on the first spasm, his cock couldn’t hold back any longer as it ejaculated all over the inside of Hillary’s pussy while both of them groaned as they kissed during their orgasm, grinding their genitals, together trying to prolong the ecstasy for just a little longer!

As they lay side by side in the water, in keeping with Hillary’s biting humor, Tommy said, “And that my dear, is how you use the hot tub!” Both of them laughed, and gave each other a long kiss. “We may just need more than ten days to figure out how the shower works,” laughed Tommy! “At least ten,” answered Hilliary!!!

THE END

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Beginner’s Meeting, A Play (Third Stab At Humor)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Beginner’s Meeting, A Play

Scene 1: A church basement. An odd looking assortment of people are sitting on metal folding chairs arranged in a circle. In the corner is a table with coffee and donuts.
Characters:
Charles: Middle aged man, about 40 dressed in a plaid sweater. He is the group leader.
Pete: a.k.a. Pervert Pete, a graying man of about 60 dressed in a raincoat.
Bob: A fidgety man of about 35 who continually clutches an inflatable sheep.
Alan: Middle aged man of about 48 dressed casually in jeans and a dress shirt.
Carrie: Middle aged woman, about 45 dressed rather scantily. Looks sort of like a cross between a transvestite hooker and a hooker.
Gwen: A ‘little person,’ she is dressed in a leather dominatrix outfit.

Act 1, Scene 1:
Charles: Welcome to the Parlin, New Jersey Beginner’s meeting of Sex and Love Addicts Anonymous. My name is Charles. I am a sex addict.

Group: Hi Charles, welcome.

Charles: I will be your group leader tonight. I want to welcome any new members. I also want to say that Sex and Love Addicts Anonymous is a self-sufficient non-profit organization that depends on your donations. I will pass the collection basket around as I continue the introduction. I would like to remind you again that we accept coins and currency but peep show tokens are not considered currency. Did you hear that, Pete?

Pete: Ah, yeah.

Charles: (passes around basket) Also, I would like to say that there is coffee and donuts on the table for your enjoyment. I have been getting complaints about someone fucking the holes in the donuts. Did you hear me, Pete?

Carrie: Did someone say fuck, I wanna fuck!

Charles: Did you hear me Pete?

Pete: Ah, yeah.

Charles: OK, does anyone have any announcements before we start the meeting?

(Silence)

Charles: OK, Sex and Love Addicts Anonymous is a 12-step group designed to help people with sex addictions. We were all in need once but now we are helping each other…

Carrie: I’m in need!

Charles: We are helping each other through support and service to others still suffering with sex addiction. kocaeli escort We will start by going around the room and introducing ourselves and briefly talk about how our week went. Um, Pete.

Pete: Hi. My name is Pete, I’m a sex addict.

Group: Hi Pete. Welcome.

Charles: Um, Pete. Put the donut down.

Bob: Hey that’s my donut! I was saving that for Sheepy-Poo!

Pete: Ah, sorry. Um, let’s see. I came here because they threw me out of the local peep show house because they said I was too creepy and something about being bad for business. Then after my third offense for flashing schoolgirls, my parole officer suggested I come to this place. I think it has helped me a lot though. Really.

Charles: That’s good to hear, Pete. How has it helped?

Pete: Well, I went into the local video store the other day and usually I get four or five videos at a time but this time I only got two, “Transgendered Midgets Golden Watersports Spectacular Part 3” and “Barnyard Fist-Fuck Part 7”.

Gwen: They are called “little people!”

Pete: Say, what?

Gwen: They are called “little people,” not midgets!

Pete: Look bitch, I’m just tellin’ ya what it says on the video. You can call up the fuckin’ distributor!

Carrie: Did someone say fuck? I wanna fuck!

Charles: OK, people, calm down. Bob, you want to tell us how your week went?

Bob: Ah, hi, my name is Bob and this is Sheepy-Poo. I guess I’m a sex addict.

Group: Hi Bob, welcome.

Charles: It does not hurt to admit it, Bob. That is the first step to recovery.

Bob: Yeah, um, anyway, my week was pretty good. I bought a new schoolgirl outfit for Sheepy-Poo but it only came with one pair of knee socks. I tried to explain to the guy on the phone that I needed two pairs of knee socks. I don’t want Sheepy-Poo’s hind legs getting cold. Sheepy-Poo looked sooo good. Didn’t you Sheepy-Poo? Yes, good Sheepy-Poo…

Pete: Will you let up, it’s a fuckin’ inflatable sheep!

Carrie: Did someone say fuck? I wanna fuck!

Charles: People! People! Calm down. Let’s act like civilized humans. Go on, Bob.

Bob: Thank you. Anyway, darıca escort Sheepy-Poo looked so good dressed as a schoolgirl in her plaid skirt that I took pictures of me and Sheepy-Poo and put them on the net. She looked even better than in her French maid outfit. I sang “Mary Had A Little Lamb” to her over a nice candlelight dinner I made. I made all her favorites that night. We had a great time.

Charles: Hmmm. Well, I’m glad to see you’re doing better. We have a newcomer tonight. Would you like to introduce yourself?

Alan: Well, um. My name is Alan. I don’t really know if I’m in the right place…really.

Charles: We all said that at first. The first step is to admit it. Come on, say it. “I am a sex addict.”

Alan: OK, OK. Um, my name is Alan and I am a sex addict.

Group: Hi Alan, welcome.

Charles: Do you want to tell us what brought you here?

Alan: Well, um, actually it was my fianc?s idea. She thinks I have a problem with sex addiction.

Charles: And I take it you don’t think so?

Alan: Well, it’s just little things that are bothering her. Like, she, um, she says I spend too much time on the computer since I joined this sex fantasy site.

Charles: Well, are you?

Alan: Um, well, I don’t know. I mean I maybe forgot to go to work a couple of times, this week. OK, so maybe I missed a couple of important dates…

Charles: Like what?

Alan: Um, OK, so I missed her birthday, and, um, one wedding rehearsal. I mean, big deal right?

Charles: Any other problems?

Alan: Oh, she says we don’t communicate.

Charles: And you don’t agree I take it.

Alan: Look, if she wants to talk to me all she has to do is open a chat window. We have a computer in the other room. I even set up an account for her on the sex fantasy site. You would think she would appreciate it but all did was complain about the screen name I picked.

Charles: What was it?

Alan: “MyLittleSlut6969.”

Charles: Hmmm….

Alan: I mean it’s not like I’m cheating on her. I told her the only f-word here is fantasy, right?

Carrie: Did someone say gölcük escort the f-word? I wanna fuck!

Alan: She says she is embarrassed to tell her friends I write sex stories for the net. She says I’m just an Internet pornographer. I told her someone has to write Internet pornography. I mean, it’s not going to write itself, right?

Pete: Here, here!

Alan: She says me being on this sex fantasy site can only lead to no good. She says pretty soon I’ll be hanging out with a bunch of perverts.

(There is a murmur in the crowd.)

Pete: Uh, we don’t like that word here.

Bob: No, Sheepy-Poo does not like that word. Would you like to touch Sheepy-Poo?

Charles: Uh, Bob. Not everyone shares your fantasy about gang banging your inflatable sheep. Please.

Bob: But Sheepy-Poo would like that.

Alan: Dude, uh what is with you and Sheepy-Poo? I mean it’s a fuckin’ inflatable sheep for Christ sakes!

Carrie: Did someone say fuck? I wanna fuck!

Charles: OK, look, calm down, people. We are all civilized people here. Do you have any other problems? I mean how is your sex life?

Alan: Well, I think it’s pretty good. But she doesn’t seem to agree.

Charles: What is the problem?

Alan: I don’t know. Just the other day she comes over to me all excited dressed in a silk negligee. I told her to quick go in the other room and log on to the computer and we can cyber.

Charles: Hmmm. I see.

Alan: I mean what is the problem? I don’t see anything wrong? Do you people?

Pete: I don’t see anything wrong.

Bob: I don’t see a problem. Are you sure you don’t want to pet Sheepy-Poo?

Charles: Well, we don’t see a problem. I guess you’re one of us now.

Alan: Thanks guys. I knew you would understand. I’ll go home and tell my fianc?she’s the one with the problem. Hey, I feel better already.

Charles: Glad we could help. That’s about all the time we have. The Parlin, New Jersey Beginner’s Group of Sex and Love Addicts Anonymous will now come to a close. If you would all join hands we will end with the Serenity Prayer.

Pete: Ouch!

Charles: Carrie, I said hands. Bob, please put that sheep down! Pete, the donuts. Thank you…

Group: God, grant me the serenity to accept the things I cannot change…

05-25-09.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

A Surprisingly Good Haircut

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Athletic

Some parts of the story are important, and some are not. Some, likewise, are believable, and others are not.

The least believable part of the story is that Lola decided to get her hair cut, not at her preferred salon, but at an old-fashioned men’s barber shop. The young man who worked there, whose name she did not know, was certainly attractive, but there must have been other ways of meeting him, talking to him, looking at him. A myriad such will suggest themselves the moment you try to think of any. Judge her impractical if you will, but Lola determined that a haircut from this boy was the thing she wanted, and it was, incredibly, what she got.

Of Lola.

She was not old, and not too young. Her specific age is unimportant to the storyteller, so make it what you will. Her appearance you may fill in for yourself if you will, simply by blocking out the fact that she was somewhat short with very pale white skin, and long, wavy auburn hair that flowed and flamed up like a deciduous forest in high autumn. You may substitute for her beautiful curves -a figure which harkened back to standards of beauty last seen just after the second World War- whatever form you wish to see. She is what you want her to be, though truly she was beautiful with sexy hips that sway when she walked. She had slightly red cheeks, though not rosy, and an almost pointed, catlike nose. Her eyes were blue, lively, and playful.

The young man on whom Lola’s eye had fallen was, like her, not old and not too young. His chin was firm, his eyes piercing, his nose strong, and his skin a few Mediterranean shades darker than mine. See him: not smiling often, but when he did it was a thing worth noticing. Though his profession required little in the way of muscle, he was in peak physical condition with broad, muscular shoulders and short, jet black hair. Credit his physique to swimming or to rowing or to sailing, for the setting, though this is again unimportant, was a maritime one. An ocean breeze blew through the empty summer streets in this quiet ocean-side town.

Enter Lola.

She walked slowly and uncertainly up to the door of the barber shop, nervous about what might happen. She wanted a close look at this man, but she wasn’t sure what her limits were. He had intrigued her, caught her eye, perhaps at a bar on a previous night, or as she walked past. It doesn’t matter. She loved her long and luscious hair, but she was on an adventure, and adventures require unexpected sacrifice.

She wore a white halter-top dress with navy blue stripes which hugged and accentuated her figure backwards and forwards, leaving some, but not all, to the imagination. Her legs, like the white on her dress and the swell of the upper part of her breasts, reflected the sunlight that streamed down upon the street quite dazzlingly. If she had known how good she looked, things might have followed differently, but everything was just as it was.

Passing the striped pole that has been the symbol of the barber’s trade for centuries, she pushed open the door and stepped inside. A small bell rang, and the aging barber who owned the shop looked briefly up from his work, before indicating an empty rocking chair and returning to his craft. The elderly man whose few hairs had apparently needed trimming stood up out of the barber’s chair, grunted his satisfaction, and handed the barber some money. There were two other people in the shop, a portly gentleman in checkered shorts, polo shirt and straw hat, and a young boy of ten with bright blond hair.

While the portly man, the boy’s father, sat for his haircut, the young boy and Lola passed the time with a game of checkers, played on top of a barrel between their two rocking chairs. The young boy won, though not all rules of the game survived intact. When the father’s cut was finished some time later, the lad took his place, and the former sat observing the barber’s progress. Lola paid heavy attention alternatively to her nails, the street, and the rest of the shop.

The air was hot and thin and humid and suddenly shattered by the ringing of the bell on the door, which signaled the arrival of the young man Lola had come to explore.

He was there, by happy chance, to conduct the latter part of the day’s business, and then to close the shop for the day. With a workmanlike expression he crisply offered the barber’s chair to Lola, who nearly slipped in nervous haste, but didn’t. She sat with grace and poise, she hoped, and he covered her beautiful dress with the standard protection, a black cape. Being a good deal taller than Lola, the young barber gave her seat a few pumps to bring her up to a convenient height so that he would not have to stoop as he worked. As he ran tissue around her neck to keep the clippings out, he asked her what he could do for her today.

She said none of the lewd things that quickly popped into her mind as she admired the mans muscles through his thin, white t-shirt, and instead said, “Just a trim please, to even the length up. Nothing special.”

The man smiled a becoming smile, and reached for his clippers and comb.

He spent ten minutes or so trimming around the edges, pausing only to wet his comb, and ever so intent upon his work. Lola was free to look where she would, and roved the man’s body boldly with her eyes. She traced the lines from his pectoral muscles up through his strong shoulders, down the lengths of his arms, and back again.

Snip. Snip. Snip.

Suddenly the young boy in the next chair said, “WHEW, finally!” And hopped up from his chair. His father shrugged to the barber apologetically, paid for their cuts, and walked the boy out the door with promises of ice cream leading the way.

The elder barber turned to his young colleague and remarked, “it’s been slow like this all afternoon. People staying away on account of the heat. If you don’t mind finishing up here I’m going to go home early to help Betty out with the washing up. She won’t ask for the help, but both of us are starting to get to the age where we can’t turn it down either, when it’s offered. D’you mind at all, Max?” [a sensible enough name, Lola thought]

“Not at all. You tell Betty I said hello.”

“I’ll do that. When you meet your wife you’ll know how helpful a thing like this is. You’re not a bad kid, we’ll keep you around for a while longer. I’d say you can’t succeed as a barber being slow as molasses, but if business is that slow too, why not? And you’re young and picking it up. You’ll be ok.”

“You flatter me, sir. Have a good one.”

The door closed behind the man, leaving Lola and Max alone in the dusty barbershop.

“Well… how am I doing?” Max asked a little awkwardly.

“Well, thank you. Very well” Lola said encouragingly, meeting his eyes for a moment and smiling. He turned to refresh the water on his comb and went back to work. He ran her hands through her hair to find the strands whose length he had been about to compare, but this time his touch seemed both gentler and firmer, as if his purpose were different. It probably meant nothing.

Snip. Snip. Snip.

He continued cutting. There was probably very little left to do, given what a light job it was in general, but he said nothing and Lola didn’t press him. She closed her eyes as he trimmed the hair above her forehead, and realized that she loved his smell, a deep, manly scent that blended with the ocean air in a most enticing fashion. She opened her eyes and went back to admiring the man’s shoulders, and then followed his torso down in her mind across the stomach, which she was sure would be flat, if not muscular, to the plain, belted blue jeans he wore. She followed her imagination further down, across the forbidden line, mentally undressing the barber completely as he stood not six inches from her, but as ignorant of the fact as if he had been six hundred miles distant.

The idea of such public, secret naughtiness caused Lola to flush, slightly. She felt it more and more, and became aware of the fact that her substantial breasts were slightly firmer and more sensitive than they had been moments ago, and that she was beginning to feel a bit damp between the legs. She did not stop imagining the young barber naked, and the dampness resolved itself first into moistness, and then she was positively wet.

Snip. Snip. Snip.

The black cape which covered her went straight from her shoulders to her knees, leaving a large empty space between it and her body. It was possible, she thought doubtfully at first, to moved her arms and hands beneath the cape without the barber being any the wiser. She tested movements to see if any motion would be detectable, and decided that she could play a violin under that cape without anyone else knowing about it. Except for the sound, of course.

She moved her hands slowly down the front of her dress, and pulled the bottom up towards her stomach slowly, inch by inch. After a minute of bunching it up, the dress was high enough up that she could slip her right hand down to press over the front of the silk, white thong escort izmit she was wearing. It was quite wet, and as she ran her fingers slowly along it’s edges, she realized it was leaking a little as well.

Letting the rest of the dress fall back around her arm, she put her left hand back on the arm of the barber’s chair, as if to say, “I’m not up to anything! Nothing to see here!” Max clearly had no idea that anything was afoot, as he simply continued his slow, methodical chopping.

Snip. Snip. Snip.

She rubbed her middle finger slowly and gently around the bottom of things, touching herself just a little bit at a time. She stroked her thong’s edges teasingly, where it met skin, shocking herself with her own softness. As she ran her fingers up and down her thong her wetness increased noticeably. Finally she could resist herself no longer, and she edged her hand beneath the fabric and right up against her naked flesh. She didn’t succumb completely, however; she paused to run her middle finger up and down the length of her now-soaking pussy before she stuck it all the way in.

Remembering herself just a little, she looked up to check on her companion. If he was aware of any change in the room, there was no indication. How wrong this was, she thought to herself! How much trouble she could get in! It excited her more, and she pulled her finger out, and reinserted it along with a second finger. As she slowly fingered herself under the cape, she grew bolder in the realization that the secret was hers alone.

Snip. Snip. Snip.

Now she was finger-fucking herself while looking at the man she lusted for, while he touched her and ran his hands through her hair, and he had no idea. Lola was so pleased and in such pleasure that she didn’t look away when Max happened to look up at the mirror, straight into her eyes. She held his gaze, secretly fingering herself faster and faster, and they held eye contact for a long moment before he looked back down again.

She was unbelievably hot now, more turned on than she had ever been. Her left hand gripped the arm of the chair to steady herself as she masturbated beneath the folds of the protecting cape.

Max stepped away for a moment to moisten his comb again. Stepping back past Lola’s left, he passed so close to her that his the front of his waist, which was at a level with the chair, brushed right up against Lola’s covered left hand. She reflexively yanked her hand away and both studiously acted as if nothing had happened. Lola awkwardly cleared her throat. But she could have sworn that she had felt a certain amount of stiffness in the moment’s contact, and not of the figurative variety.

Was he enjoying her as much as she was enjoying him? She dared not to hope so, but it was her adventure after all, and it wasn’t over yet.

Snip. Snip. Snip.

She had lessened her fingering for a moment, but she resumed it with increased fervor, fueling her arousal with thoughts of what she had just touched. For it to reach her hand across the space separating them, it must have been a very careless action… or a fairly big thing. Or both?

His penis had been so close she could touch it. She had touched it, sort of. It was as if she was being teased by the room itself, with its hotness and humidity and the tightness of his jeans and dusty, musty smell in the room. It was as if she was being squeezed slowly by the room and the lust which she couldn’t possibly divulge, on which she had already acted far too much. The tension was terrible, but she could not stop, and a growing part of her wanted more.

Snip. Snip. Snip.

The next time she made eye contact in the mirror with the man she lusted for he held it for so long that she finally dropped her gaze. He sniffed the air and asked, “Does it smell funny in here to you?”

Lola realized that the smell was emanating from her wet, swollen pussy, and blushed. She said, “Um, yeah a little bit. I wonder what that is?”

“It is… vaguely familiar.” answered the young barber, who had somehow managed to drag out what might easily have been a ten- or twenty-minute trim into a time that felt like centuries. The clock showed that, indeed, some forty minutes had passed since the ordeal began.

Snip. Snip. Snip.

The next time Max’s somewhat stiff cock brushed, through his jeans, against the hand which Lola had replaced on the arm rest when she had gone back to finger-fucking herself, it was harder to believe it was an accident, though he kept on moving as if it hadn’t happened. Lola’s “Hmmm” detector might have gone off earlier if she hadn’t been so busy paying attention to shoving her soaked fingers in and out and in and out of her ridiculously wet pussy, but now she tried to imagine herself inside the man’s mind for a moment.

She said to herself, “He has kept me here for a seriously long time without letting me leave. If I were cutting hair I’d have finished and kicked me out the door to close ages ago. He hasn’t said much or smiled much, but he’s a shy boy. And he smiled a little. The eye contact… The brush-ups…” The realization that someone likes you is, unless you are used to it, a very gradual thing. As we remarked earlier, Lola was not so self-aware, and it was therefore only at this point that she began to believe that the palpable sexual tension in the room was not only constricting her.

Snip. Snip. Stop.

Stop!

It appeared that the trim had reached a point of climax, though Lola had not. Max, the young barber, reached for the small hand mirror, which in reflection from the larger would show Lola how well and how evenly he had cut her hair. He stooped a little to look into the mirror levelly, from the same height as Lola’s own head, and absentmindedly asked her if she was pleased with the result. Pleased? Oh yes. And the hair looks surprisingly good too!

Using her feet to push off from the ground she whirled the chair around to face him. “I love it,” she purred, looking directly and expectantly into his eyes, and slowly leaned forward towards him.

The speed with which they went from a foot apart to having their tongues in each other’s mouths was breathtaking. Their kiss was violent at first, as they probed and explored each other with their tongues snaking, but the force lessened over time because of the awkwardness of her sitting in a chair and his stooping over her. She stood up a little, running her hands up and down his back. He slid his hands up her neck and down it again, across the tops of her smooth, bare shoulders, and then massaged her cheeks sensually as he held her kiss.

It might have gone on this way with great passion for both, but Lola was far too worked up already to have too lengthy a make-out session. To make her intentions clear she ran her hands down the man’s back to his jeans and grabbed his ass with force. He proclaimed the message heard loud and clear by moving both his hands down to cup, squeeze and press together her swelling breasts, gently but forcefully.

Breaking the kiss finally for a moment he said, “But here…?”

Lola, in no mood to wait for a change of scenery, stopped his mouth with a kiss again and responded in the affirmative by swiftly unbuttoning his jeans and pulling the zipper down.

She had been gradually sitting back down and he had been gradually following her, but then she pushed his chest up and sat down hard in the chair. Her feet found the pedal to the chair and lowered the height swiftly until her face was even with his belly button. She quickly reached into the black briefs he wore, found the stiffening penis hidden there, and pulled it up, exposing it to the air.

For just a moment she admired the size, shape and color of his throbbing cock before she stuck her tongue out and teasingly swirled it around the head. She looked up at him, and locking eyes with him once more, ran her tongue slowly down the length of his shaft, back up it, and then under the swelling head, just teasing it with the tip of her tongue.

Glancing to her left at the large window which opened onto the deserted main street of the town, and considering the unlocked door and “Open” sign, Lola rotated the barber’s chair so that it’s back concealed both herself and her barber’s partial nakedness. It would be suspicious to a passerby and lead to certain capture if someone should enter the store… but she just didn’t care at this point. Her pussy was dripping, and she wanted Max’s cock, and that was that.

Returning her attention to the be-hardened barber, Lola held her head closer to his cock, easing it into her mouth slowly. He groaned as she closed her lips about his dick and slowly worked it around her mouth with her moist tongue. She was pleased by its size; it did not stretch her mouth, and would not hurt her, but it was big enough to be almost uncomfortable. But not quite. It filled her mouth up though, that was certain, and her pussy, seemingly with a mind of its own watered at the prospect of feeling it soon.

She pulled her head back and sucked forward down the length izmit escort of his cock, pulled back and sucked him in, letting as much saliva as she could muster coat the throbbing cock in her mouth. The taste of it was meaty and salty and intoxicating, and she sucked it some more. As she sucked forward and backwards, up and down on his dick, she reached her left hand up to caress and coax his soft testicles. Though he had been making pleasurable noises for some time he let out a particularly deep and satisfied sound as she did this, and she determined not to stop. She ran her right arm up through his shirt to caress his chest, and kept working his dick in and out of her mouth, oh so wetly.

She said “Mmmm” and then pulled his dick slurpily out of her mouth briefly to observe “your dick is delightful” before shaking it a little bit to encourage stiffness, rubbing it against her cheek, and then circling the head a few times with her tongue. She plunged the cock back into her mouth with abandon, sucking gently but quickly, urgently, for real. He was just incredibly hard, she thought.

He reached down and took her right hand, pulling her slightly up with it, and brought it up to his mouth. He slowly and sexily sucked on her fingers one by one, running his own soft tongue up and down them. She loved it and it turned her the fuck on. He pulled her fingers out, realizing that they tasted the way the room smelled, and said, “you seemed like the calmest customer ever while I was cutting your hair. I had no idea you found it so exciting. You have been very bad today.”

She slurped greedily on his dick again three more times before pulling it out of her mouth to ask him if he had any problems with the situation.

He began what might have been a clever response, but it simply emerged as “aaaah” when she stuffed his cock back into her mouth and rubbed her left hand on his balls.

Taking stock of the situation and the peril it presented, Max asked between groans of pleasure if he had not better “close up the shop real quick.”

She seemed to relent, but then held onto him just a little longer, sucking down on him and up, down and up, down and up, slowly and wetly. When she finally let him go, she withdrew his cock from her mouth slowly, teasing the end of it with her tongue again.

Reluctantly free, Max swiftly shoved his wet penis into his jeans for a moment, staggering towards the door to turn the sign around to “closed” and deadbolt the door. The shop was old-fashioned, as we observed earlier, however, and had, instead of blinds, very thin curtains. They would have to do, he thought, pulling them shut. They didn’t conceal everything, but a would-be viewer would have to peer through a crack to see in.

Max briefly considered the possibility of getting into trouble out of lack of care, with eyes absentmindedly trained on the floor as he turned around. As he slowly looked up, his eyes took in a white dress with navy blue stripes in the chair nearest him, and then traveled over to see Lola partially sitting up in his own barber’s chair with her legs spread as wide as she could hold them, her left hand holding her thong to the side, and her right rapidly exploring and fingering her beautiful pussy.

She had hair, there, but not much. Or a lot or none. It is not important. She was fucking the hell out of it with her dripping fingers, her mouth was slightly open, her tongue was sticking out between her lips, and her eyes screamed “FUCK ME” in a way that only eyes can.

He strode purposefully over to her open body, losing his shirt as he went. He pulled his cock back out and knelt just slightly so that the head of it would be against her swollen labia. He held his cock in his hands, enjoying her wetness on the tip of his penis, and then rubbed it slowly up and down, beguiling Lola’s pussy with alternating promises of gentle caresses and a forceful fucking to come.

He took his cock and slowly spread her pussy lips apart with it. She was so fucking wet, it was just wonderful. He pushed into her very slowly and cautiously at first, not wanting to hurt her. She reached up with one hand and ran it sexily through his hair, rubbing his scalp erotically in a way that took any remaining limpness, if there had been any, out of his cock.

He pushed himself the last three inches into her, and stayed there for a few moments, locking his mouth to hers in a passionate kiss. As their tongues chased each other, dancing around in each other’s mouths, he began slowly to withdraw his dick from her. When he was halfway out, he slowly pushed his girth back in again.

Lola couldn’t believe how good his cock felt in her pussy. She moaned aloud “ooooh.” “mmmmm,” and as he fucked in and out a little faster, in and out a little faster, in and out just a little faster still, she said “oh yeah, just like that. Fuck me honey. Fuck my wet pussy.”

He started pumping, thrusting in and out of her, reveling in her wetness. He reached his arms out to spread her legs even wider, marveling at the loveliness of her pale skin, particularly the large breasts with wide areolae and soft, puffy nipples, the palest shade of pink. As she held her legs apart so that he could keep fucking her, in and out, in and out, smoothly and wetly, he reached his arms up to encircle her wrists, pinning them to the back of the chair.

He had her completely in his power now, and the vigor with which he shoved his cock into her beautiful, soaking, gaping pussy increased and increased, in-out-in-out-in-out. The force with which he fucked her caused his balls to slap up against her thighs and her sensitive asshole, increasing her pleasure even more.

They carried on like this, he spreading her pussy lips apart as he thrust into Lola, then backing out, only to reacquaint himself with her wetness half a moment later. As he humped her her breasts swayed gently to the rhythm. She was spread wide open for him, as wide as she could be. She pulled a had free for a moment and reached down to gently tease her clit as he continued to hump her.

Suddenly Lola pushed him back and out of her, reaching up with a hand to grip his hair sexily but strongly, and gently pushed him downwards. He had an idea of what she wanted, and having tasted the essence of her delicious pussy on her fingers, had every wish to accommodate her desire.

He knelt down, bending towards her swollen pussy, and reaching his strong arms around and under her thighs, pulled her hips up towards his face.

He didn’t rush things, not by any means. He slowly kissed and teased with his tongue around the inside of one, slower and slower towards Lola’s gaping gash, but then just kissing her wetness and continuing on over to the other thigh. Having kissed and licked around her inner thighs in this way for what seemed like eons, he slowly worked his way inwards until his tongue began to flick casually at her pussy lips.

When he knew that she was at the peak of her anticipation Max stuck his tongue as far as he could up Lola’s pussy. She gasped “Oooh” with pleasure and arched her back. He ran a hand up and over the front of her pubic mound, massaging her there as he gently ate her pussy.

He ran his tongue up and down her pussy, sucking in her delicious juice. He pulled his face back for a moment, inserting a finger to explore her more deeply before sticking his face back up to tongue-fuck her with increasing urgency and speed. She gasped and moaned and ooh-ed and ah-ed as he tongued her pussy and waves of pleasure washed over her.

Lola wanted that cock back in her. She sat up, pulling the barber’s hair up as well until he was standing. She got sharply up, stood to the side, and pushed him roughly down into the seat. His ass firmly in the chair, his cock pointed straight and hard to the ceiling like a compass. She stood up on the bars beneath the chair until her pussy was positioned directly over the head of his cock. She lowered herself slowly onto him, gasping as he re-entered her.

Her gorgeous ass, perfectly curved, soft, and firm was in Max’s face at first, then down towards his stomach, and then it was moving up and down on his midsection as she rode him. She fucked up and down on him, increasing her tempo as she slowly accustomed herself to the awkwardness of her foothold. Her beautiful tits bounced slowly up and down with the motion of her body as she fucked him harder and harder.

Her pussy lips were quite swollen and she held her breasts, squeezing her own nipples for just a moment to send a small thrill of pleasure up her spine. She fucked down on his erect dick steadily, enjoying the feeling of him coming out of her and then filling her up.

She looked up to the mirror and beheld herself, mouth open, nipples hard, and hair streaming as she rode the beautiful man she had lusted for, and her pussy juices flowed harder. Lola’s ass was flying to and from Max’s point of vision, and he fucked up to meet it. But Lola’s feet and legs were growing tired in the strange position they were in, so she blithely hopped off izmit kendi evi olan escort of his dick, turned around, and climbed back up.

Facing her man, she was able to straddle him and rest her knees against the bottom of the chair on the sides. It was a tight fit, but the chair was a fairly large one, and it allowed them enough room. Her big tits were directly in his face now, and pressed together and almost against his nose by the closeness of her arms. He stuck his tongue out and adeptly circled around and around her stiffly pointing nipples with it. He brought his hands up to squeeze them for a moment, but she turned the tables on him by grabbing them and holding them back against the chair. She was in charge.

She looked back at the barber’s mirror to see his stiff, throbbing cock pointing at her dripping pussy expectantly as it hovered above him. She slowly moved herself down until he was just barely inside her. He groaned with anticipation as she held the pose, very gradually moving her soaking pussy down his shaft. Having just barely covered the head, she slowly pulled herself back up until her pussy hovered completely above him. She savored the moment and the expectation, and then suddenly shoved her pussy all the way down his prick, filling herself up with him.

His cock was so hard, so firm, it felt just wonderful, it filled her as her pussy flowed around it. She pulled up and then sat down on his cock hard, and again harder, and again harder, and again harder. Up and down and up and down her taught, curvaceous ass rode in the mirror, and up and down and up and down her big tits bounced and flew in his face, and up and down her drench pussy lips slid on his solid dick.

The sight of his prick fucking in and out of her as she looked over her shoulder into the mirror drove her into a frenzy, and she began to shriek out “FUCK ME! OH YES! OH YES! FUCK ME! JUST LIKE THAT! FUCK ME! YEAH OOH YEAH OOH YEAH OOH YEAH OOH YEAH FUCK!” He thrust up to meet her gaping pussy and she engulfed him again and again and again. Their rhythm and timing suggested a couple that had been fucking for years, but they had only just met.

He moved his hands to her ass, squeezing it and helping to support her and regulate their rhythm, but it got in the way of the view, so he moved them up to squeeze her breasts and her nipples, just a little at first, but then harder, and then good and hard.

She rode him with abandon, feeling her pussy tightening as her clit rubbed up and down the top of his cock, loving the feeling of him playing with her nipples, and loving the feeling of her clit rubbing up and down his cock. Her clit sent shock waves through her pussy and through her body, and she gave up trying to regulate the speed of his thrusts and her own fucking down onto his dick as he shoved it into her.

Then she felt her pussy begin to spasm and tighten and she could sense her climax coming, roaring towards her, and she lost any control she had left, pulling her pussy up and down and up and down the big throbbing dick of this man she had just met, fucking him and fucking him until her pussy began to clench and unclench and clench and unclench.

Just as this happened, she felt his dick lurch and begin cumming within her. His hot cum spurted up into her pussy over and over and over again with more and more urgency. He pushed all the way into her for his last spasm, as far as he could go, and she pressed down on him, taking his cock and keeping it there, locking the lips of her spasming pussy around the base of it as she moaned out “OOH OOH OOH OOH OOH OOOOOOOOOH” in her own triumphant and exhausting orgasm.

She slouched against him with his cock, his cum, and her wetness all inside her, her bulging breasts just below his head, trying to catch her breath. He gripped her ass and heaved, his own exertions hadn’t been anything to sneeze at. They stayed that way for several minutes, all fucked out.

She clutched at his muscles admiringly, and shifted her pussy around on his cock a little, producing the desired twin groan of pleasure and discomfort. Her mischievous eyes looked down at him as he slowly massaged her breasts, cupping and squeezing them gently. He was still inside her, and she could feel his dick, so recently spent, slowly beginning to come to life again. She pushed herself down and up on him slightly to gauge the reaction, and he stiffened palpably. They weren’t done yet.

She hopped suddenly off of his slowly-hardening dick and kicked the foot-stand to raise him into the air. She was fine with kneeling, but it was there and it was convenient, so she brought him up to her.

She came towards him as before, slowly, and gingerly, but suddenly and passionately plunged his whole dick into her mouth, cum, pussy juice, and all as she felt her lust returning and building again.

She swirled his cock around in her mouth with her tongue, causing him to groan deeply, and she reached up to support his testicles again with one hand while she circled his shaft with the other. She pumped him in and out of her mouth with her hand squeezing his shaft and running up and down it, up and down up and down and her mouth was filled with wetness which she spread around the cock, from the head down the length of it, rubbing in the soft liquid with her hand as she jacked him off.

She held the shaft up towards her head from the base for a moment, pulled back, sucked up a bunch of saliva, and then spat it all down onto the head of the penis, swiftly taking him back into her mouth and sucking up and down on his hard, wet dick again. He became longer and firmer as she sucked him up and down, up and down, swirling her tongue on his prick and rubbing him with her smooth hands.

When she thought he could get no stiffer Lola got up again, and turned around. She bent over directly towards the mirror and wiggled her ass provocatively at the barber’s face.

He did not need to be told twice.

He stood up and rubbed his cock along her still-soaked slit, then pushed sharply into her. He could see her breasts hanging down in the mirror, looking bigger than ever as her beautiful nipples bounced with the fucking he proceeded to give her. He shoved his dick into her and pulled back, waited, and shoved it in even harder. He held her ass with his hands, and it fucked his mind just as much as he fucked her pussy to see him going into her and out of her, to see her pussy lips pulling backwards towards him as he came out, to see her amazing wetness on his cock. Her asshole was lovely and pink, and the sight of it engorged his cock.

As he fucked her harder and harder, he reached up and pulled her head back towards him. He worked his cock in and out, in and out, wetly, hardly, roughly, smoothly, in and out, in and out he fucked her and he pulled her hair. As her head came back her breasts came up until they were almost pressing against his barber’s mirror, flying forward and back with the rest of her body as he fucked her.

He stood still for a moment, stopped fucking her to see how she would respond, and she looked back at him coyly. She smiled playfully and slowly eased her pussy back onto his throbbing dick. Then she pulled forward again… and eased herself back onto his dick. Then she pulled forward again and pushed herself back to him harder, her ass slamming against him, and then she fucked back on him harder and harder, her ass shaking gloriously with the force of the contact.

He pulled her hair again and began to meet her strokes. Lola could not believe how excellent she felt as his cock filled her up, left, and filled her again. He shoved it into her and into her and into her and she was so wet and he so firm. She had thought it was in her head but realized it was out loud that she was thinking, saying, yelling, screaming “YES! YES! AH! OH! OH! OH! AH! YES! FUCK ME! OH YES! OH YES! AH AH AH AH AH AH YES YES YESYESYESYESYES!”

Their rhythm was ridiculously fast, he slammed into her, fucked the shit out of her, thrust harder and harder. Harder and harder, in and out in and out with her beautiful pussy lips sliding up and down his throbbing cock and her beautiful cream-colored ass slapping against him noisily and her huge tits swaying and bouncing with the force of it. He could stand it no longer and spent himself, less forcefully than before, but still with a great deal of cum into her wet, yielding pussy.

Lola, knowing that this was it, thrust herself back against him, burying his erupting dick as deeply as she could manage it into her throbbing pussy. His stiffness, his spasming against her clit, the sexiness of him pulling her hair, and the image of it all right in front of her in the mirror all exploded together in her second orgasm. He shoved his dick into her one last time. “OOOOOAAAAAAAAHHHHHHHHHHOOOOOO!” she screamed as she came

She gripped his cock between her legs tightly, her mouth gaping open and her tits resting against the desk as his cum began to leak out of her pussy and trail down her leg.

The caught their breath gradually in that position, holding it until his cock finally slipped out of her, spilling his seed to the ground.

She was all shagged out, dazed. But she was happy.

Even the haircut was good.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Brother Sister and Virginity, Part 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Hardcore

I woke up at 11:00am. It was Saturday, and finally I had a day to relax without work and school. I laid back on my bed, wondering of what to do today. Maybe hang out with my friends at the mall? Sleep a little bit more? Grab breakfast at local store?

I decided to get my 16 year old body off the bed; heading for the washroom, still thinking of what to do. After using the toilet, I realized that there was a pack of pills left beside the sink. There were several small pills which contained very different colours every two rows. What got me interested was that there were days of the week written on the package. The first few were taken out, including today’s (Saturday).

I poured milk into my bowl of cereal. My sister came up to the living room and turned on the t.v. I was wondering what those pills were for in the washroom. I knew it was from my sister as Mom and Dad have a bathroom connected to their bedroom. My sister and I shared a bathroom between our two rooms. Was my sister on drugs?

“Hey sis,” I said curiously. My sister ignored me as usual as she paid close attention to Jersey Shore coming on t.v. When it went into commercial, I asked again.

“Cuss-andra, I found some pills in the bathroom.” I managed to say as I was eating. My sister turned her face towards me and gave me a dirty look.

“They are birth-control pills, genius.” She said angrily.

“What are hell are those?” I asked.

“Well, when I have sex, it protects me from getting pregnant.”

I chuckled when she said that. But I didn’t want to hurt my sisters feelings. “Huh, um, okay.” I said hoping this wouldn’t hurt her feelings.

My sister’s name is Cassandra but I call her Cuss-andra. She is 14 years old. She has really pale skin and is very skinny. Her face and body has a lot of pimples, zits, and big pink and black dots over her body. She’s never had the ability to talk to a boy or get a boyfriend. All the boys and girls make fun of her at school, she always is home and rarely goes outside. Her taking birth control pills surprised escort me as maybe she was scared of getting raped or something.

I finished eating breakfast and started heading to my room.
“Dan-Fart, come to my room for a sec.” My sister said as she got off the couch. Yup, that’s what she called me. I fart a lot and my name is Danny. So guess what she calls me… I went into her room and looked around to see if she needed my help to move something. My sister came into her room and sat on her bed. She then just sat there for a while while I stood wondering what she was thinking.

“Look, um.” She quickly stood up and started to take off her shirt. She was wearing a small white bra which she also took off as well.

“Sis, what the f*ck are you doing? Stop!” I pleaded. But my sister didn’t.

She then began to take off her pants and panties until she stood in front of me, all nude.

I looked at her in awe. She smiled and told me to sit down on the bed with her. I was in such a shock that I followed her order. “What is she even thinking?” I thought to myself.

“I want to know what a boy looks like. And I want to know how sex feels like.” My sister said real quickly. Her face started turning pink and she looked at the floor. I didn’t know what to say or do.

“Why do you want to have sex? Like I’m your brother, it’s probably illegal.” I couldn’t help but peek at my sisters boobs and pussy. My penis was erect but luckily she didn’t know. This felt like a dream but it wasn’t.

“I want to just, you know, want to know how sex feels like. I won’t tell anyone. I promise. I need your help, just please.” She had this sad look on her face. I knew that boys always made fun of her looks. She wasn’t cute, she always embarrassed herself, and her ONLY friend was probably me. I waited until she made eye-contact with me. Then I stood up from her bed and started to take off my clothes. I took off my shirt and then my boxers until I stood infront of my sister nude. My sister got off of her bed and stood infront of me.

There we izmit escort bayan stood. Brother and Sister. Danny and Cassandra. Nude in front of each other. I looked at my first real life boobs and pussy. She looked at her first penis and first boy nude. We both stared at each-other until I started to get an erection. It came up really quickly until my penis grew to 6 inches and the tip touched my sisters clit. We both smiled and then started laughing. We always hated one-another but this time, it seemed like we were happy in each-others company.

I decided to take a risk. I went and hugged my sister. It was the best hug in the world. Not only was I hugging a girl, but she was naked. My penis was in between her legs and I held my sister tight and we just held each-other as tight as we could. After we both started to let go, my sister laid back on her bed and spread her legs. I looked at her pussy in awe. I went onto my knees on my sisters bed and went in-between my sisters legs. Then I held my penis and rubbed it against my sisters pussy. We both moaned real quietly as pleasure was felt all across our body. I found an opening in her pussy and knew what was to go inside. I aimed my penis in her hole, rubbed around it. Unable to wait another second, he slid into her womb, the way primed by his fingers. Sarah gasped as her brother filled her. She had been with some well endowed men but nothing, ever, like this. She wrapped her muscled legs around him, locking her brother in place as he drilled deeper.

We both let out a quick moan as both our bodies were filled with pleasureful feelings starting from our private part which reached our brains. My 6-inch penis went in half-way inside my sisters pussy until I felt it hit something which blocked my way. I looked at my sister who was staring at me. She nodded and so did I. I pulled my penis out a little and with one swift swoop, I push my penis all the way inside my sisters forbidden zone. My sister quickly let out a scream of pain. She never said stop so I started to pump my izmit sınırsız escort penis in and out of my little sisters pussy. The feeling was estatic once again.

My sister and I started to groan and moan with each-other as we continued to fuck each-other dry. My sister’s eyes were closed, like she kept feeling pain over and over as my body kept feeling pleasure. I felt myself going to the point of no return. My penis was about to explode and I closed my eyes as I let out a groan of pleasure.

“Knock Knock Knock.”

My body shook for two reasons. The first was because I was about to unleash a load of sperm into my little sisters pussy. The second reason being that Mom and Dad were home from Saturday’s groceries shopping. I looked at my sister who opened her eyes and stared at me. I had to do something quick.

I pulled my erect un-ejaculated penis out of my sister and got myself away from between her legs and off her bed. I put my boxers and shirt on as fast as I possibly could. I ran out of my sisters room and closed her room door. Then I opened our entrance door to see Mom and Dad holding a bunch of bags full of food. I was sweating so much not only from the sex but also from my parents who might have heard my groan.

“Well, are you going to give us a hand?” My Mom asked. I grabbed a few bags from my Mom and Dad and placed them inside the kitchen table. Did my parents hear anything suspicious?

“Why are you sweating so much.” My Mom looking through her purse.

“I was working out, I will take a shower.” I said.

“You men are weird. You work out during the morning and sleep all afternoon.” My Mom chuckled. My Dad looked at me and gave me a thumbs up, which he always does when Mom makes fun of boys.

I went and took a cold shower. I realized that my penis had dry blood all over it. My sisters blood. Thoughts went all through-out my head wondering what my sister might be thinking of. As I left the bathroom, my sister entered the bathroom.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

This is a test story to see what you (the readers) like.

Feel free to log in, comment, rate, or private message me. I read all comments so feel free to post.
Thanks.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

At The Pool_(0)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Shemale

At The Pool

Last summer, my life changed due to two things happening. First, I retired and secondly, a 12-year-old boy and his grandfather introduced me to sex, man to man.
It all started in the change room of the local pool. I was into fitness, so I went to the pool four times a week, to swim laps. After a few days, I noticed several other men were always at the pool at the same time every day I was. We got talking and formed a small swim club, just a few older men who liked to stay fit. One of them always brought his grandson with him and the boy always ended up in the changing room after we swam. I was usually the last out of the room and one day, I saw that the boy was still hanging around when everyone else had left.
I had noticed in the past, he seemed quite interested in watching us change, especially when we were toweling off. I started to watch him and the others after that and I saw a few of them were semi hard every time they pulled their trunks off. The boy watched them intently and seemed to be offering himself to them in subtle ways, so I thought. A smile here, a rub there. Just little things but noticeable.
A few days later, the grandfather approached me as we were getting out of the pool. We chatted a bit until he stopped me and looked right at me. I wondered what was this was all about and I stepped back a little from him, not knowing what he was going to do or say.
“I was wondering,” he began, “if you would like to come over with me and my grandson for a coffee today?”
I hadn’t expected this and I knew I had nothing planned for the day other than a few errands so I agreed.
“Good,” he said. “Meet us out front after we change.”
I nodded and we proceeded into the change room. When I entered, I noticed a couple of the other members of the group were smiling at me. The boy was too and I wondered if I was getting into something I would regret later. I changed quickly and found the two of them waiting for me just out in front of the building.
“Come on,” the boy said. “Our motor home is just over there.”
Motor home? I hadn’t noticed it before and I soon found out why as it was parked the furthest away from the building in a corner of the parking lot.
“You don’t need you car,” said the grandfather over his shoulder. “Leave you stuff in your car and come on over and join us.”
I izmit escort did exactly that and knocked on the door to the motor home. The grandfather answered and let me in, offering me a seat. I didn’t see the boy but it didn’t garner my attention, as least, not right then. The grandfather and I talked a bit and finally the boy appeared. My mouth dropped open at the sight of him as he was only in a skimpy pair of shorts that hid nothing. They were old and torn especially around his groin. I wondered as I stared at him if this was a set up of just what was going on.
“Well, what do you think,” the grandfather asked, breaking me out of the stupor I was in.
“I don’t know what you mean,” I stammered.
“What do you think of the boy?” he asked.
I hesitated.
“What am I supposed to think?” I asked.
The grandfather smiled and pulled the boy over to him.
“What do you think about this?” he asked as he ran his hand up and over the boy’s chest. “Doesn’t he look inviting?”
Now I knew what was going on and I looked from one to the other questioningly.
“He’s only a boy,” I said. “What exactly are you asking me?”
He didn’t hesitate at all.
“What I’m asking you is if you would like to have sex with my grandson?”
There is was, out in the open.
“Several of the others have enjoyed his body or have watched the two of us together. Would you like to watch too?”
I didn’t know what to say. Never have I even thought about sex with another male and now I was being offered a young boy as a sex partner or the opportunity to watch him and this grandfather have sex. I really didn’t know what to say.
“Well, why you’re deciding, we’ll start and if you want to join us, please do,” said the grandfather, as he quickly pulled the boy’s shorts off.
I watched his hand go around behind the boy and spread his ass cheeks. Taking a finger, he pushed it up into the boy’s ass hole and started to finger fuck him. The boy closed his eyes and moaned, leaning forward giving his grandfather better access to him. He looked right at me and smiled before lowering his eyes to my crotch. When he did that, my cock gave me away as it started to harden and push against the front of my pants. The boy noticed it right away and reached out to fondle me while his grandfather continued finger fucking him.
The boy didn’t flinch as his grandfather yahya kaptan escort put two then three fingers up into him. Moaning softly, he seemed to be pushing back against his grandfather’s fingers that were thrusting quickly in and out of his ass hole. I looked at the grandfather and he was watching the boy fondle me. I caught his eye and he smiled.
“Looks like you’ve made up your mind,” he said. “The boy likes to fondle cocks and balls but he like to suck cocks and balls even more. Why don’t you let him take your pants off and you will enjoy him just as much as I do.”
I couldn’t resist any longer so I lifted my hips off the seat after undoing my pants and let the boy pull my pants and underwear off me, exposing my hard cock. I thought I heard both of them groan a little when they saw my hard cock sticking straight up in the air. The next thing I knew, the boy leaned forward and engulfed my cock in his mouth. He started to suck me as I moaned at the feeling of his hot mouth around my cock.
I leaned back and closed my eyes, enjoying the boy’s actions completely. After a few minutes, I heard a rustling of clothes and opening my eyes. I found the grandfather had removed his clothes and was standing behind the boy, rubbing his hard cock up and down the boy’s crack. Up to now, I had never thought about fucking anyone in the ass but here I was, watching a grandfather and his grandson getting ready to fuck and enjoying what I was seeing.
The grandfather suddenly got onto his knees and spread the boy’s cheeks wide apart. With a sigh, he started to lick up and down the boy’s crack, paying special attention to his hole. I could see his tongue lathering the boy’s hole and finally, entering the boy’s ass. Through the boy’s legs, I could see the grandfather rubbing his hard cock as he continued to tongue the boy’s crack.
After a few minutes, he stood up and moved right up to the boy. Aiming his cock at the boy’s hole, he thrust his hips forward and entered the boy, groaning loudly as he did. The boy, in the meantime, was now bobbing up and down my hard cock as his grandfather started to fuck him. They both seemed to be enjoying the sex and I wondered how long this had been going on since the boy was so young.
“I’m coming,” the grandfather suddenly cried out. “I’m coming in your ass boy.”
He closed gebze escort his eyes and leaned back, pushing his cock as deep into the boy as he could while he spewed hot come deep up into the boy’s canal. I couldn’t hold out any longer after watching the two of them and I started spurting my hot liquid into the boy’s mouth and down his throat. He swallowed and swallowed as I came like I have never come before. I finished and my softening cock slowly slid out of the boy’s mouth while the grandfather stepped back, letting his cock slide out of the boy’s ass hole.
“God that felt good,” the grandfather said. “There’s only one thing I need now and that’s a hard cock up my ass.”
The boy stood up and immediately went behind his grandfather and pushed him forward at the waist. The motion made the man lean over me and he took my soft cock into his mouth and started to slowly suck me as his grandson fucked him from behind. After a few minutes, I felt my cock starting to respond again so I lifted my hips up and put my legs over the arms of the chair, exposing my balls and ass hole to the grandfather.
He stopped sucking my cock and leaning forward a little more, started to lick the insides of my groin and down towards my ass hole. God, it felt so good, so I turned around and pushed my ass into his face, immediately feeling his tongue pushing against my hole, trying to get inside me. I pushed back against him and felt his tongue slowly enter my ass. The thrusts of his grandson fucking him from behind moved him against me harder and his tongue went further and further inside me with every thrust. I reached around and spread my cheeks open, inviting him to tongue fuck me more and more.
I heard the boy groan loudly as my ass was getting a thorough tongue fucking. The grandfather groaned too as the boy came inside him. When the boy finished, I turned around and forced my cock into the grandfather’s mouth and holding his head, started to fuck his mouth hard. It didn’t take long for me to start to come inside him and I felt him swallowing as I spurted over and over again. When I finished, I was quite exhausted and I told them I needed a rest. They both just grinned at me.
Several minutes later, there was a knock on the door and when the boy opened the door, there stood two of the other swimmers with big grins on their faces. They came in and eyed the three of us, ogling our nakedness. I could see from the bulges in the front of their pants, they were there for the same reason I was. Was this the start of something?

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

All Grown Up – Chapter Two

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Big Tits

All Grown Up – Chapter Two

An original story by Starrynight

The morning after Brad and Laurie dabbled in taboo roleplay for the first time, they woke up and exchanged a guilty glance. They were both thinking about the previous night, knowing how much they enjoyed it, and both feeling just a pinch of guilt. They got out of bed, got dressed, washed up, then headed to the kitchen.

Brad and Laurie were sitting in the kitchen having breakfast when Ryan joined them. She was wearing a white crop top, small jeans shorts, her hair in a messy bun, and she had a sleepy look in her eyes.

“Morning,” Ryan said in a groggy voice and Brad felt himself blush as he looked at his daughter.

“Good morning,” Laurie said, Brad mumbling one along, and husband and wife exchanged a naughty look as Ryan stepped over to the fridge and bent over to get the milk. Brad’s eyes were on his daughter as she did so, staring at her tight little ass while she bent down, and he felt his dick stir and quickly turned his eyes away.

It was an awkward breakfast for Brad. Each time he looked or talked to his daughter, he would picture her doing what he and his wife did last night, picture her under him calling out the same perverted and arousing words his wife had used last night pretending to be Ryan. Each time his daughter called him dad, he flinched slightly, and he let out a breath of relief as she finally got up and left him with Laurie.

“Oh my god, you were thinking about last night, weren’t you?” Laurie asked when they heard Ryan’s bedroom door shut close. Brad looked at her, a shameful look on his face then nodded.

“I couldn’t help it. Every time she called me dad I was thinking of you last night,” Brad told his wife and she smirked at him.

“Honestly,” Laurie said, pausing, “I was too,” she added and gave her husband a guilty grin.

That night, when Ryan went out with her friends and Brad and Laurie went to bed, they were both eager to roleplay again. “Does daddy want to play with me again?” Laurie asked teasingly, trying to imitate their daughter’s voice. She was also wearing her hair like their daughter usually did and exchanged her usual sleeping attire for an old shirt and shorts of hers that looked like something Ryan would wear to bed.

“Yes, daddy would love to play with his little girl again,” Brad answered kinkily. They both grinned, feeling so naughty, and commenced roleplaying father and daughter to their mutual enjoyment.

That night, and every time Brad and Laurie had sex after it, they would roleplay father and daughter. Laurie would pretend to be their teenage daughter, calling Brad daddy or dad while he would call her Ryan or one of his pet names for his daughter, and they would say naughty perverted things to each other as they made love and fucked.

“Yes daddy, lick my kitty!” Laurie would say as her husband buried his face between her legs, or “I want your big hard cock dad!” when she was ready for him to take her, or Brad’s favorites, moaning a simple, “Yes daddy!”, and “Fuck me daddy!” as he fucked her pussy mercilessly.

“That’s it, baby girl, suck daddy’s cock!” Brad would say in return when his wife blew him, or “take daddy’s cock sweetie,” as he fucked, or he would simply say their daughter’s name, calling our “Ryan!” as he came inside his wife’s pussy. It was disgusting and perverse, and they both loved it and couldn’t get enough, roleplaying father and daughter every chance they got.

They would rarely have sex during the week, even before they started roleplaying. They were worried their daughter would hear them and would only have sex when she slept over at a friend’s, but during the weekend, when Ryan was out most nights, Brad and Laurie would enjoy their taboo roleplay late into the night, enjoying pretending together loudly while they had the house to themselves.

It was Friday night, a few weeks after Laurie and Brad started roleplaying, and they were both eager for another session. They had dinner together, eagerly awaiting the other dessert, and even before Ryan called out she was leaving, they were already in bed kissing.

“Mom, Dad, I’m heading out,” she called out to them on her way out. “I’ll be home later,” she added.

“Have fun,” Laurie said “I know I will,” she whispered under her breath for Brad to hear.

“And be careful,” Brad added, always the protective father, just before they heard the front door slam shut.

Ryan was just pulling up at Trish’s house when she called her, and Ryan quickly answered. “Hey, perfect timing, I’m right outside,” Ryan told her friend.

“Ry, party’s canceled,” Trish said over the phone.

“What? What happened?” Ryan asked disappointed.

“Pete’s parents came home early,” she told her.

“Oh shit!” Ryan said, shaking her head. “That sucks, so what are we doing tonight?” Ryan asked her.

“I’m not feeling that great anyway, I think I’ll bale for tonight and get some rest,” Trish said.

“Are you sure?” Ryan asked disappointed and Trish assured her she was. “Okay, feel better babe,” she told her friend and hung up, then called Whitney. “Hey girl, the party’s canceled huh?” Ryan asked.

“Yeah, I know. Totally sucks,” Whitney said.

“Trish is ditching us, she’s not feeling well,” Ryan told her friend, “so I guess it’s just the two of us. What do you wanna do?” She asked.

“Sorry R, I’m out too for tonight. Me and Jay are just gonna chill instead,” Whitney said.

“Chill, huh?” Ryan asked with clear innuendo.

“Oh, shut up!” Whitney retorted, then laughed.

“Okay, yeah, whatever. Have fun,” Ryan told Whitney, disappointed, then hung up. She looked at the dashboard clock, then down at her phone, sighed, then turned the car around and headed back home.

Ryan returned home not long after she left. She opened the front door, careful not to wake her parents, then tiptoed over to her room. She passed her parents’ room, scrolling idly through her phone, then froze. An embarrassed smirk covered Ryan’s face as she heard her mother moan from behind the bedroom door. She caught her parents having sex, and she felt a mixture of embarrassment and amusement at the thought. She turned to the door, hearing her mother moan again, then moved closer, that same smirk on her face. She heard her father groan this time, the sound low and erotic, and Ryan stopped to listen out of curiosity.

“Yes, daddy! Fuck me!” Her mother called from the other side of the door, not making any effort to keep quiet. “Fuck my little kitty with your big cock daddy!” Her mother called out again, followed by a series of moans, and Ryan’s smirk grew wider. She never knew her parents were kinky like that, but she found it amusing and maybe even a little hot.

“Yes, sweetie! Take daddy’s cock!” Her father called out his time and Ryan stifled a chuckle as she bit her lower lip. “Oh yeah! Daddy loves your tight little pussy!” Her father continued and Ryan listened intently, ignoring the fact she was getting a little wet. “Ugh fuck!” her father continued, moaning louder. “Ugh god! Yes! Yes! Oh fuck, baby! Oh fuck, Ryan!”.

The smirk disappeared from Ryan’s face and her eyes went wide. She wondered if she could have misheard, and she held her breath as she continued to listen, her heart pounding in her chest.

“Yes daddy, fuck me hard! Fuck your girl’s tight little pussy!” Her mother said in a high-pitched voice, making Ryan shudder as she continued to listen, needing to make sure.

“Yes, Ryan! Yes, baby girl! You’re gonna make daddy cum with your little pussy,” Her father said, and Ryan started shaking with shock. She stared at her parents’ bedroom door, the two still moaning and groaning from inside, then turned to her room and made for it as fast and quietly as she could.

Ryan stepped into her bedroom, closed the door behind her quietly, and shuddered. Her entire body tingled with disbelief, and her heart raced as she processed what she just heard. Her parents, her father, and mother, were having sex while her mother was pretending to be her, pretending she was their daughter while her father had sex with her, pretending he was fucking his little girl and enjoying it very much. A million questions filled Ryan’s head as she shuddered again, still in shock, and took a seat at the edge of her bed. She took a deep breath, then another one, and closed her eyes, trying to calm herself down.

“Yes, sweetie! Ugh yes, Ryan!” Brad called out, thrusting his hips back and forth, and moaned as he came inside his wife’s pussy. He pushed in, groaning, and watched her pussy swallow his cock as he shot another load of cum inside her.

“Yes daddy, fill me up!” his wife moaned, feeling his warm sperm enter her, and the two continued to moan and groan until Brad emptied his balls inside his wife. When he finally finished ejaculating, he held his hard cock inside her for a few more seconds, letting the last of the intense orgasm fade away, then pulled out and slid down onto the bed next to his wife.

“That was amazing, babe!” Brad let out, breathless, and looked up at the ceiling in bliss. He caught his breath, then rolled over to the side and looked at his wife, placing a warm hand on her smooth stomach.

“I know,” Laurie retorted, smiling, then turned to her husband, her bare breasts rising and falling with her rapid breathing. She watched her husband lean in for a kiss and offered her lips, and her husband kissed her before pulling away and sitting up.

Brad looked around the bed, then grabbed his boxers and stood up. He pulled them on, tucking his flaccid cock away, then turned to his wife. “You want some water?” Brad asked Laurie who nodded, and Brad turned and walked out of the room. He stepped over to the kitchen, got himself a drink, gulped it down, then poured Laurie a drink too.

On the way back to the bedroom, Brad looked over at the door to Ryan’s bedroom and froze. The door to Ryan’s bedroom was closed, which was rare when she wasn’t home, and in addition to that, he saw light coming from underneath the door. He stared at it for a few moments, wearing just boxers and holding a glass of water, then quietly stepped over to it. He stopped at the door, stood there silently, and tried to hear if Ryan was there but it was quiet. He pondered for a moment what to do, then knocked on the door softly.

“Ryan?” Brad called out from the other side of the door and Ryan jumped up startled and opened her eyes.

“Ye…yes,” she called out, her voice high and her heart speeding up again.

“Oh, you’re home,” Brad called out nervously, “we…we thought you’d be home late,” he told her, his mind racing, considering if she heard them or not.

“Um, yeah, the party was canceled so we…we called it a night,” she answered, her mouth going dry. The sound of her father calling out her name echoed now in her head.

“Oh, okay. Good night then sweetie,” Brad said, walking away, and Ryan shuddered to hear her father call her sweetie, just like he called her mother.

Brad walked into the bedroom, still holding the water, and looked at his wife, a nervous expression on his face. “Thanks. What took you so long?” Laurie asked, taking the water, and Brad sat at the edge of the bed next to her.

“Ryan’s home,” Brad told his wife and she nearly choked on her water.

“What?” Laurie asked, coughing, and gave her husband a studying look.

“Yeah, they canceled the party she was supposed to go to so she came back home,” he said to Laurie and kept staring at her. “Do you think she…heard us?” Brad asked his wife, a look of shame on his face.

“I…I don’t know. We were pretty loud. Maybe. Probably. Did she…did she say anything?” Laurie asked and took a sip of the water, wetting her dry mouth.

“No, just about the party. You really think she heard us?” Brad asked and Laurie shrugged. “Do you think we should ask her? Talk to her about it?” Brad asked nervously.

“And say what? Ryan, dad is attracted to you so mom’s pretending she’s you while we have sex?” Laurie asked and Brad turned red. “No, I think we should just ignore it. Hopefully, if she did hear something she’ll think she misheard. Then she’ll just know we had sex, no big deal,” Laurie said and Brad stared at her for a few moments, letting the words sink in, then nodded. He climbed onto the bed, kissed Laurie, then slid in next to her, still wondering if their daughter heard them.

Ryan woke up the following morning still rattled. She washed up, put on a pair of old shorts and a cropped white top, and made her way to the kitchen. Her parents were both in the middle of breakfast, chatting amongst themselves, and Ryan still felt the gnawing feeling of nervousness as she walked into the kitchen.

“Good morning,” Laurie said as Ryan walked into the kitchen, smiling at her girl. “Hungry?” Laurie asked.

“Morning. Yeah, sure,” Ryan said and looked over at her father who just smiled at her casually.

“Sit down, I’ll make you a plate,” her mother said, and Ryan took a seat. She watched as her mother pilled some eggs, bacon, and toast onto a plate, set it in front of her, and sat back down. Ryan started eating, and her parents went back to chatting.

Ryan stole glances over at her parents as she ate her breakfast. She looked at her father, then at her mother, and each time she recalled their moans and calls of pleasure from the previous night. She felt herself blush at the thought, looking again at her mother then at her father and blushed again as her mind involuntarily tried to picture their faces as they izmit rus escort made those sounds. Ryan continued to look at her parents, blushing at her thoughts, and as she finished up, she put the dishes away and quickly went back to her room.

“She definitely heard us,” Laurie told Brad as they heard Ryan’s door shut after breakfast and Brad nodded.

“So just keep ignoring it?” Brad asked and Laurie nodded.

After breakfast, Brad took care of some things around the house and went out to run some errands. It was a hot Saturday and when he got back to the house, he decided a dip in the pool was just what he needed to relax. He changed into his bathing suit, grabbed a towel, and stepped outside. He stood in the warm sun for a few moments, soaking it in, then jumped into the pool with a splash and started doing some laps.

Ryan tried watching TV, but she ended up just staring blankly at the screen as her mind wandered and quickly thought back to the events of the previous night. She thought back to breakfast, how casual her parents acted and for a moment she considered and even hoped she might have misheard them, but she knew she didn’t. Eventually, she gave up on watching TV and decided that spending some time in the pool will help. She put on her bikini, grabbed a towel, and walked out to the pool.

Brad finished a few laps around the pool and stood in the shallows, catching his breath, when the door opened. He turned his gaze, running his fingers through his wet hair, and felt his heart skip a beat at the sight of his teenage daughter.

“Oh,” Ryan let out as she spotted her father in the pool and stopped. She didn’t think anyone would be using the pool and for a moment considered turning around.

“Hey Ryany,” Brad said, telling himself to act normal. “Coming in?” He asked, gesturing at the water, and smiled.

“Um, yeah. It’s really hot today,” Ryan said, sounding stupid in her own ears. It would be weird if she went back inside so she stepped over to a lounge chair and spread her towel on it.

Brad watched his little girl move, and though he tried to resist it, he looked at her like no father should. It wasn’t just her young tight body anymore that attracted him, it was the nights with Laurie role-playing Ryan, and the fantasy mixed with reality as his eyes followed his daughter. In her defense, Ryan did buy a new bathing suit, a red bikini she was now wearing, but since teenage girls’ bikinis weren’t intended to conceal much, it still left little to the imagination, and Brad stared at his daughter’s tight ass as she leaned down to spread her towel, and as she turned around, at her breasts, flat stomach, tone legs, and quickly moved his gaze up before she noticed.

As Ryan turned to her father, she thought she caught him checking her out, but her eyes were soon on hers and she thought she might have imagined it. She walked over to the edge of the pool, then took a seat and slid her feet into the cool waters. She looked up at her father, again wondering if he was checking her out or if she was imagining things, then slid down into the water, her body tingling as the water embraced her. Her father turned around as Ryan submerged herself in the water, cooling herself off, and as she popped her head back out of the water, she saw her father starting to do laps.

Ryan waded over to the edge of the pool, letting the cool water soothe her, and watched her father swimming. She watched his strong body glide through the water, his arms and legs moving, and found herself captivated by his movement. He swam back and forth, moving across the water elegantly until he finally had enough and stopped next to her. He stood up inside the pool, rubbed the water from his eyes, and Ryan watched the water as it glided down his hairy chest and back into the pool. Her father continued rubbing the water from his eyes and Ryan used the opportunity to look at him, really look at him for the first time, not as her father but as a man. She studied his light wet hair, his face, and moved her gaze down his body. She looked at his muscles, on his arms, his chest, his stomach, caught her gaze wandering down to his crotch, then shot her gaze back up blushing. Her father smiled at her, running fingers through his wet hair, and Ryan, though she knew this for most of her life, suddenly saw that her father was handsome.

Brad looked at his daughter, standing there looking at him through her sunglasses, and fought the urge to stare at her young body. “That’s enough for me,” he told Ryan, smiling at her, then turned around and pulled himself up and out of the pool. He walked over to grab his towel, his body dripping water, then grabbed it and dried himself off.

Ryan watched mesmerized as her father ran the towel along his wet body. She took in the image of him, of his strong body, and found herself wondering how she never noticed how handsome her father was. She kept watching him, unable to look away, and when he finally finished drying off, he turned his gaze towards her. He looked at her briefly, but his gaze moved lower, lingering longer, and this time it was obvious to Ryan that her father was checking her out. It was not a fatherly gaze, and Ryan’s heart skipped a beat as she realized.

“I’m heading in,” Brad told his daughter, throwing the towel around his shoulder and Ryan nodded. He stepped inside, and the moment he disappeared Ryan reached into the water and rubbed the front of her bikini bottoms, stifling a little moan. She looked down, flustered by her inappropriate arousal, and pulled her hand away. She looked down at her erect nipples, poking under the bikini, then submerged herself underwater before climbing out and laying down on the towel to catch some sun.

The next few days were confusing for Ryan, and every time she caught a glimpse of her father around the house, she felt herself getting flustered. She noticed the way he looked at her, the same way the boys at school did, his eyes lingering just a little longer on her body, ever so slightly moving down to her chest or butt. She now knew it wasn’t just her imagination, knew her father was looking at her sexually, but as opposed to the feeling of distress she felt after hearing him with her mother, Ryan found herself feeling excited every time she caught her father looking at her.

It wasn’t only Brad who was looking at his daughter as the exciting confusion swirled inside her teenage mind, but it was also Ryan that started looking at her father. She was more subtle than him, at least she told herself she was, as she glanced over at him when they were together. She could still see her father as she looked at him, but now she could also see the man underneath. She would look at his handsome face, at his arms and legs, would admire his chest every time he took off his shirt, and with each passing day she found herself looking more often and with less shame.

It was after a few days of watching her father that Ryan’s mind started to give in to the temptation. She was taking a long hot shower, letting the warm water wash away her troubles, and started lathering her young naked body with soap. She ran her sudsy hands over her tits, playing with her nipples, then ran them down her bare stomach. She caressed her smooth skin, her tan already showing, and ran her fingers through her soapy pubic her. Her body tingled from the warm water and her caressing touch, and as she reached her vulva, she ran a finger along her delicate lips. Ryan shuddered, the touch so deliciously pleasant, and repeated the action. She closed her eyes, ran her fingers along her pink slit, and moved her other hand to her breasts. She pinched her small nipple in one hand, the other on her pussy, and slowly moved her fingers to her clit. She started rubbing it gently, in slow precise circles, her other hand on her nipple, and let out a gasp as she pressed her back into the shower wall. She continued playing with herself, teasing her naked body, rubbing her little pussy as the warm water cascaded down her bare skin, and she let out a small whimpering moan. She continued to touch herself, rubbing her little nib faster, when the image of her father popped into her head. Ryan blushed, opening her eyes wide, but could not bring herself to stop. She continued to play with her pussy, imagining it was her father touching her and not herself, his big fingers on her little hole, and she started rubbing her clit even faster. She moved her left hand to her other breast, pinching her left nipple, then closed her eyes and stifled a moan as her body exploded with pleasure.

Ryan stepped out of the shower, red from both the hot water and the hotter orgasm, and took a deep breath. She blushed, feeling ashamed that she got herself off while thinking of her father, then grabbed her towel. She dried off, running the coarse towel along her soft naked skin, then put on the bra and panties she brought with her. She opened the bathroom and was about to head to her room when she ran into her father.

Ryan looked at her father, his piercing gaze on her body, and blushed. The way her father was looking at her was like he knew she just touched herself while thinking of him, and though at first she felt embarrassed, a moment later she felt excited too.

“Hey dad,” Ryan finally said, her voice sounding small and nervous to her.

“Hey sweetie, going to bed?” Her father asked and in a moment his expression shifted, and he was looking at her normally, as a father should look at his daughter.

“Yeah, in a bit,” Ryan answered, and suddenly found herself very aware she was standing in front of her father in just her underwear.

“Okay, good night then,” Brad said, smiling, then turned to his bedroom.

“Night dad,” Ryan answered, smiling sweetly, and as she walked over to her room, she found herself wondering if her father thought of her when he touched himself. She entered her bedroom, closing the door behind her, then blushed as she thought about it again, and realized she hoped he did.

Brad entered his bedroom, thinking about his encounter with his daughter, and could not shake the way she looked at him. Yes, he was checking her out again, how could he not with her wearing only bra and panties and her young body glowing from the shower. But the look she gave him was not uncomfortable, but a sort of guilty, and he couldn’t quite comprehend it. He walked into his bedroom, a bulge already starting to form in his pants, and looked at Laurie laying in bed wearing one of his old shirts and panties and reading a book. Brad pulled his shirt off and his pants down until he was just in his boxers and climbed into bed.

The bed creaked under Brad and Laurie looked away from her book and over to him. She looked at him taking his place next to her, then moved her gaze down his body and smirked as she caught sight of the bulge in his boxers. She put aside her book, turned to her husband, and gave him a quizzical yet amused look as she moved her eyes from his crotch to his face.

“I ran into Ryan getting out of the shower,” Brad explained somewhat embarrassed. “She was in just bra and panties,” he added, and Laurie’s smirk widened. Brad turned to his wife, looking at her pretty face, then leaned in and kissed her. He put his hand on her hip, then slowly slid it up under her shirt and started fondling her bare breast.

“Mmm, honey, I can’t tonight,” Laurie told her husband, pulling away and Brad gave her a disappointed look. “I’m on my period,” she explained and pulled his hand away.

“We could always…” Brad started.

“No, we’re not doing that,” Laurie said and gave her husband a stern look. “I told you, that’s for special occasions only,” she added, and Brad nodded apologetically. “I can give you a quick blowjob if you want, but I have an early day tomorrow, so it’ll have to be quick and Ryan’s home, so we’ll need to be quiet,”. Brad nodded eagerly, and Laurie nodded.

Brad pulled down his boxers, revealing his semi-erect member, and started stroking it as Laurie sat up beside him. He watched her as she pulled off her shirt, revealing her gorgeous boobs, then leaned in, grabbing his cock as he let it go, and slowly engulfed his shaft between her lips. Brad moaned as she sucked on his cock, and Laurie pulled her lips off to shush him, then Brad mouth a “sorry,” and his wife returned to his cock. She sucked it masterfully, not pretending to be anyone other than herself, and quickly got hard. She kept bobbing her head up and down, running her fingers, grasping the base of his five-inch shaft, and Brad did his best to keep quiet despite the pleasure he was feeling.

“Honey, I’m gonna cum,” Brad whispered after a few blissful minutes of Laurie sucking him. His wife nodded, her mouth still full of his cock, and within a few moments, Brad’s dick exploded. Laurie continued to suck his cock as her husband came inside her mouth, filling it with his warm spunk. She sucked and sucked to his soft moans, then pulled up and swallowed. She smiled fiendishly, licking cum off her lips, then pulled the shirt back on and laid back down next to her husband while he pulled his boxers up, a content grin on his face.

Though on the surface things appeared normal between father and daughter, they became even more loaded over the next few days. They would talk and act normal, exchanging their usual chit-chat, but they were both acutely aware of the way the other was looking at them. Laurie didn’t notice and Brad didn’t tell her, but he caught his daughter’s glances, and she caught his, each without knowing the other noticed. Though neither one of them izmit escort showed it, it excited them both, knowing the other was looking at them like that, and both father and daughter’s alone time was quickly dedicated to the other, imagining and fantasizing each about the other as they brought themselves relief.

It was Saturday, and after constantly obsessing over her father for the past few days, Ryan woke up feeling very aroused. She slipped her fingers into her panties, finding them already moist, and closed her eyes as she began rubbing her young pussy. She effortlessly summoned the image of her father, pushing away the fracture of guilt that remained every time she thought of him like this and began pleasuring herself. Her body heat started rising, her breath quickened, as did her heartbeat, until she climaxed on the bed, letting the blissful euphoria surge through her. She lay in bed until her body calmed down, then climbed out with a big smile on her face. She pulled on some random top and shorts and went to wash up before walking over to grab some breakfast.

Brad and Laurie were in the middle of breakfast when Ryan joined them, and Brad felt that familiar flustering as his daughter walked in. They said their good mornings, father, and daughter glancing at each other in the same manner they had for the previous week or so, then Ryan piled some food onto her plate and joined them.

Laurie looked at her husband, then at her daughter, before returning her gaze to Brad. “Just reminding you that I’m going out tonight for Jennifer’s birthday,” Laurie told them both. “That means dinner is on you,” Laurie added, looking at Brad, and he nodded understandingly.

“How do burgers sound?” Brad asked his daughter, looking at her.

“Burgers sound great,” Ryan said with a smile and felt both excited and nervous to spend time alone with her father. She finished her breakfast, then grabbed her stuff and left to hang out with her friends.

Ryan came back home a few hours later. Her mother was in the bedroom, her father in his home office, and Ryan went to her room and changed into a bikini, excited by the thought that her father might see her in it. She grabbed a towel and walked out to the pool, slipping into the cool waters as the hot afternoon air hung still and heavy. She frolicked in the pool for a little while, enjoying the relaxing coolness of it, then climbed out and laid down on the lounge chair, letting the gentle rays of the late afternoon sun caress her wet body.

The backyard door slid open, and Ryan opened her eyes. “Bye Ryan, I’m off,” her mother said, wearing an elegant dress, and waved to her daughter.

“Bye mom,” Ryan answered, smiling and waving back, then leaned back down and closed her eyes as her mother disappeared inside.

Laurie turned around to see her husband wearing just his swimsuit with no shirt. She moved to meet him and leaned in for a quick peck on the lips. “I’m off,” she said, and Brad nodded. “You’re gonna join Ryan by the pool?” She asked and Brad nodded again.

“Yeah, I thought I’ll take a quick dip then get the grill going for dinner,” Brad said and his wife nodded.

“Just try not to get too…excited out there,” Laurie said with a naughty smirk. “I’ll be back late so I won’t be able to help you if you do,” she added, and Brad chuckled.

“Don’t worry honey,” Brad assured his wife, giving her another peck, then as she turned and headed for the door, he headed outside.

The moment Brad stepped outside and turned to look at his teenage daughter, he felt his heart start to beat faster and was very skeptical he would be able to keep himself from getting excited. He watched his daughter laying there in her red bikini, looked at her young body, and felt his mouth go dry as he stepped closer. “Hey sweetie,” Brad told his daughter, trying to look at her normal, and watched as she opened her eyes and looked at him. “You hungry already? I thought about getting dinner going soon,” he said.

“Sure,” Ryan said, smiling, and her father smiled back.

“Okay cool, I’ll just take a quick dip to cool off and then get the grill going,” he said and turned to the pool.

“Sounds good dad,” Ryan said and continued watching her father. She looked at him as he jumped into the pool, his body looking so good, and quickly looked away as he moved his gaze towards her. She pretended she wasn’t looking, knowing her father was staring at her, and as he looked away, she moved his gaze back to him and felt that nervous excitement bubble up inside her again. She watched her father as he did a few laps, watched his strong body gliding through the water, and once again pretended she wasn’t looking as he stopped and looked up at her. He stretched inside the water, rubbing the water from his eyes, then Ryan’s eyes were on him again and she watched as he climbed out and stood there, watching his body as water dripped down it.

“I’ll go get started on dinner,” Brad told his daughter and Ryan looked at him like she wasn’t just staring and nodded. She watched her father disappear inside the house, and as soon as he did, she pressed her hand to her bikini bottoms and rubbed it as she let out a sigh.

Brad came back out a few minutes later, with a beer in one hand and a plate of burgers in the other, and moved towards the grill. He lit it up, then took a sip from the cold bottle. He looked around the backyard, stretching his bare arms, then headed back inside.

Ryan sat up in the chair, fixing her blonde hair in a messy bun, and got to her feet as her father returned carrying burger buns, chips, plates, and grilling utensils. She walked over next to her father, watching him as he checked the grill, then took a seat on a chair next to him.

“Need help with anything?” Ryan asked her father sweetly.

“No, I think we’re all good,” Brad said, then took another sip from his beer while glancing at his daughter’s body. He thought she didn’t notice but she did, and it made her tingle.

“Can I have a sip?” Ryan asked her father.

“Of the beer?” He asked surprised and Ryan nodded. He paused for a moment, then handed her the bottle and watched as she brought her lips to the bottle and drank before handing it back.

“Can I have one?” Ryan ventured, noting how good and manly her father looked standing in front of the grill. She watched him give her a studying look and gave him her cutest smile.

“Only if you promise not to tell your mother,” Brad said and Ryan chuckled and nodded. “Keep it,” he told his daughter, handing her back the beer. “I’ll get myself another,” he added, and Ryan thanked him and took another sip as she watched him go into the house.

Though neither one of them admitted it, it was a somewhat awkward dinner between father and daughter. Sure, they talked and laughed, but there was an unadmitted sexual tension under the surface that went along with it. They both stayed in their bathing suits, exposing a lot of skin, and they each kept glancing at each other’s bodies when they thought the other wasn’t looking. They ate the burgers outside, in the warm evening, and after they finished Brad grabbed another beer and they stayed outside and talked. At one point, Ryan folded her knee onto the chair and hugged it as they talked, making her bikini cling tightly to her young pussy. Brad noticed this, his gaze drifting to between his girl’s legs, and as he studied the outline of her intimate lips, his cock stirred and started to harden making Brad quickly look away.

Ryan noticed her father looking down between her legs as she hugged her knee, but she said nothing. She kept talking, looking at her father, and as he looked away, she glanced down at the visible outline of her lips in the bikini and realized what he was looking at, feeling a jolt of excitement. She kept looking at her father when she noticed movement under the table. She noticed her father’s hand tugging on his shorts and the bulge in the middle of it. She felt wetness growing between her legs, realizing her father was getting hard looking at her and trying to hide it and felt a surge of excited arousal. She kept watching him tugging on his suit, but as his eyes moved back to hers, she quickly moved her eyes up to meet his gaze and continued talking.

After a while, they went inside the house, still in their bathing suits, and sat on the sofa to watch some TV. They sat next to one another, their bare arms touching, Ryan’s bare thigh grazing her father’s shorts, and they kept stealing glances as a movie they had both already seen came on. They watched in silence for a few minutes, then Ryan sighed and rested her head on her father’s shoulder, her cheek resting on his warm skin.

Brad glanced sideways at his daughter and inhaled deeply. Her hair was tickling his arm and her sweet smell enveloped him. He looked down at her young body, able to look down her top from this angle, and felt his mouth go dry as he glimpsed a hint of her pink nipple. His heartbeat quickened, his mind muddled, and he moved his gaze down between her legs and looked at her bare thighs, running his gaze up until her smooth skin disappeared behind the fabric of her bikini. Brad felt the arousal take hold of him again, felt the stirring between his legs, and as inconspicuously as he could, he tugged on his shorts.

Ryan knew her father was looking at her, knew he could see down her top, and it thrilled her. She looked down at his crotch and bit her lower lip as she saw his hand move to adjust his suit. She was wet between her legs, her body tingling, but she dared not touch herself. She sighed, the sound cute and innocent, then raised her head off her father’s shoulder. She turned to look at him, his eyes meeting hers, then she smiled and shifted on the sofa, sliding her legs away as she laid down and moved her head to her father’s lap, resting it there.

Brad held his breath and watched as his daughter rested her head on his cock. She said nothing, only laid her head down and turned to look at the TV, but as he looked down at her, her head resting on his cock with only the fabric of his swimming suit between them, he felt his arousal skyrocket. He tried to will it to stop, tried to keep himself from getting hard, but the sight of her young body in just a bikini, her bare backside, the curve of her hip, it was too much. Ryan started to stir in his lap, no doubt feeling his growing erect, but burrowed her head deeper into his lap. He watched her helpless as she reached a hand under her head and pressed it into his hardening shaft, then he watched with embarrassment as she raised her head and turned to look at him, her hand still on his bulge.

“Um, Ryan, I’m…” Brad mumbled as his daughter stared up at him blankly. “I’m sorry, it’s just…” He scrambled for words, but his daughter cut him off.

“Dad, I know. I…I heard you and mom the other week, I heard what you called her,” Ryan told her father and he turned red, not knowing what to say. “I also…I also noticed the way you’ve been looking at me,” Ryan added nervously, looking into her father’s eyes, wondering if denial will come but he stayed silent. They looked at each other for a few moments that felt like a lifetime, Ryan’s hand still on her father’s cock which only got harder. She looked at her father, knowing it was all true, and as her heart raced and her body tingled, she slid her hand up to the cord holding her father’s swimming suit and pulled on it slowly.

Brad looked down at his daughter shocked, still taking in her words, and as her fingers loosened his swimming suit, he held his breath. Ryan shifted on the sofa, her eyes still on his, and reached for his trunks with both hands, sliding her fingertips inside the waistband. “Ryan, what are you…?” Her father asked but Ryan just looked up at him, biting her lower lip adorably.

“It’s okay dad, I don’t mind,” Ryan said and Brad stared at her blankly. “I’ve kind of been…I’ve kind of been looking at you too,” she said shyly, blushing, and started pulling her father’s bathing suit down.

Brad watched frozen as his daughter started pulling his shorts down. He knew he should object or stop her, but instead, he just sat there and watched. He watched as the waistband slowly slid down, exposing his pubic hair, then more and more of his shaft until his semi-erect member sprung out and Ryan gasped. Brad found himself helping, raising himself as his exposed member grew even harder, and his daughter pulled his suit the rest of the way down his legs, exposing his balls too. He watched his daughter staring at his cock, seeing it for the first time, and saw the lustful wonder in her eyes. He was about to say something, but Ryan reached out and grabbed his cock and the sensation and sight of his teenage daughter grasping his dick turned his mind blank.

“Oh wow,” Ryan let out as she held her own father’s penis in her hand. She gave it a single stroke and her father let out a surprised moan. Her father had a nice cock, not big, but it was thick or at least thicker than what she was used to. She ran her hand along his shaft once more, feeling the wetness growing between her legs, then she moved in closer, leaned in, and moved her gaze to meet her father’s. She looked at him, looked deep into his eyes, then, her eyes still on his, slowly took the head of her father’s cock into her mouth.

“Oh god!” Brad moaned in disbelief as his daughter took his cock in her mouth. He watched her holding his shaft in her hand, the sight unbelievable, then watched as she leaned in, opened her mouth, and closed her lips around his cock. “Fuck!” He let out as his girl sucked on his cock, his kocaeli escort eyes wide, then let out another moan as he watched her slide her lips down his cock, taking it deeper into her warm mouth. She pulled her lips back up, eliciting more moans from him, then pulled her mouth off and looked lustfully at her father’s hard cock throbbing in her hand. She stroked it, the shaft already slick, then leaned down and took it in her mouth again. She took it back into her mouth, enjoying the pleasure she was giving her father, then slowly bobbed her head, running her lips up and down his shaft. When she next pulled her mouth off, his cock was rock-hard and twitching, and Ryan let it go and got to her feet.

Ryan stood in front of her father, looking down at his erection, then moved her gaze up to his face. He gave her an uncertain look, but Ryan just smiled. “It’s okay dad,” she said, then reached between her breasts and released her top.

Brad just stared speechless as his teenage daughter stripped in front of his eyes. She released the bikini top then took it off, shyly exposing her young breasts. Brad stared awed at her perfect tits, her pink nipples erect, then Ryan reached for the bottoms, and Brad’s eyes quickly followed. He watched entranced as his little girl slid her fingers into the red bottoms, her movements slow and seductive, but after a moment’s pause, she started pulling her bottoms down. Brad watched, holding his breath, as his daughter exposed herself to him, first revealing her light patch of pubic hair, and then more and more of her womanhood. He watched the top of her slit appear under her bush, then more and more of her, until her young perfect vulva was completely visible. He kept watching, amazed, as his daughter pulled the bottoms down, then she stepped out of them and faced her father in all her naked glory.

Father and daughter stared at each other, both speechless and completely naked. Ryan studied her father, all of him, from his handsome face to his muscular chest and arms, then down to his very hard cock and heavy balls, while Brad, in turn, studied his daughter, his beautiful teenage daughter. He studied her face, her neck, then her sexy breasts, so perky and perfect, each topped with a little pink nipple. He moved his gaze lower, along her flat tummy, then his gaze locked between her legs. Her pussy was so small and tight, her lips pink and sexy, all adorned by the cutest little bush he had ever seen. He ran his gaze down her tone legs, admiring every inch of his daughter, then brought his gaze back up and looked into her eyes as she gazed into his. They stared at each other for a few moments, then Ryan started climbing onto the sofa and her father.

Brad watched his little girl as she climbed on top of him and reached for his cock. “Ryan, sweetie, we shouldn’t,” he told his daughter and moved his gaze from the hand holding his cock up to her pretty face.

“Dad, I love you,” Ryan said in a voice shaky “and I want to show you how much. I know what I’m doing, and I want it,” she said and moved closer to him.

“Have you ever…?” Brad started.

“Yes, daddy. Don’t worry, I’m not a virgin,” Ryan said and though it’s not something a father usually wants to hear, his cock twitched at her words.

“Ryan, you need to understand, if we do this there’s no going back,” Brad continued. He wanted it desperately, but he knew he had to try and talk his daughter out of it.

“I understand dad, but I’m not a little girl anymore. I want this, I want to feel you inside of me. I understand what it means and I’m okay with it,” Ryan said boldly, telling her father exactly what she was feeling and her father, after a long pause, nodded.

“Okay sweetie, you’re right. You’re a grown woman, and if you’re sure about this…” Brad said, trailing off, and his daughter smiled at him. She held his cock firmly in her hand, holding it up, then raised herself and lowered her pussy over her father’s erection.

Ryan’s breath was rasped and nervous. She looked straight into her father’s eyes, only a few inches away from hers, and slowly lowered herself down onto his manhood until the tip met her delicate folds. She kept her gaze on her father as she slowly rubbed his hard cock along her wet cunt, noting her father was holding his breath, then inserted the tip between her tight young lips.

Ryan and Brad both held their breaths as daughter took her father’s cock inside her. She looked deep into her father’s eyes, seeing a mixture of love and lust in them, then started lowering herself onto his cock. Ryan moaned silently and her mouth opened as she took her father into her sacred hole. She pushed down, feeling his thick cock starting to stretch her, and basked in the indescribable feeling of doing something so taboo. She kept lowering herself slowly, letting out little moans, and felt inch after inch of her father’s cock, the same cock that made her, slide into her young snatch. She whimpered as she took him in, the cock stretching her tight little pussy, and pushed down gingerly until she was sitting down on her father with his entire cock inside her teenage snatch.

Ryan looked at her father, mouth agape, and let out labored breaths as they stared at each other in awe. She felt so full, full of her father’s cock, and she dared not move as her young hole adjusted to his member. She took a ragged breath, still not believing her father’s bare cock was inside of her, then bit her lip, and ever so slightly moved on top of him. She moaned between clenched teeth as her tender lips rubbed against his pubic hair and her clit rubbed against his pelvis. She let out a whimpering little moan, clenching her young pussy on her father’s dick, then her eyes went wide, and she released a shaking high-pitched moan.

“Oh my god!” Ryan let out, her naked body going rigid, and a moment later, to her complete and utter amazement, she started cumming on top of her father’s cock. She was barely moving, just clenching her pussy on his cock, moving her hips slightly, but that was enough. “Ugh god!” She moaned, looking straight into her father’s eyes, then shut her eyes and let out little squeals as her naked body started shaking.

Brad looked at his naked daughter, gazed into her eyes from inches away, and stared in disbelief as she came on his hard cock. He watched her close her eyes, listened to her erotic moans, and felt, what few fathers ever do, as her young pussy started convulsing around his hard cock. He moaned as her tight little cunt squeezed his cock and watched entranced as her naked body began to shudder on top of him.

It was such an intense orgasm for young Ryan, the knowledge it was her father’s cock inside her, stretching her open, just as much a factor as the actual feeling of the thick shaft. She barely moved, but she didn’t have to, and as she opened her eyes, seeing her dad’s handsome face in front of her sent another surge of sexual pleasure through her. She moaned as the pleasure took her, flowing through her young body, moving in electrifying waves from her pussy, stuffed with her father’s dick, throughout her naked body, making her pussy convulse and her entire body shake in blissful ecstasy. “Oh my god!” She called out, her voice soft but the intensity of her words loud, and tears filled her eyes. She continued to shake, her young body overwhelmed with sexual pleasure, then, with the orgasm still surging through her, she started sobbing uncontrollably.

Tears streamed down his daughter’s face, warm glistening tears, and her body continued to shake and shudder on top of his. Brad watched his daughter, feeling a pang of guilt, but he knew they were tears of overwhelming pleasure rather than pain or regret. He looked at his little girl, then wrapped her strong arms around her and pulled her into him, hugging her. He pressed her warm naked body into his, feeling her warm tears on his bare shoulder, and just held her tightly. He held his daughter as she continued to cry through her orgasm, her naked body continuing to shake while her pussy continued to convulse around his cock. He kissed her bare shoulder tenderly, her face buried in his neck, and just continued to hold her, until she calmed down. Brad held his daughter as her shaking and crying gradually stopped and left her naked body motionless in his arms with just his hard cock inside her pussy.

“Are you okay, sweetie?” Brad asked his daughter, kissing her smooth skin once more, then released her and watched her pull away. He looked at her pretty tears-covered face as she sniveled, wiping her nose with the back of her hand, then she gave him a small nod.

“Yeah, I’m fine dad,” Ryan said, her voice small and raw. “I’ve never…that was…it was so intense,” Ryan said, looking dazed and her father nodded in agreement. Ryan shifted on top of her father, moving her knees further up on both sides of him, and her father’s hands moved to her waist and held her as she did. She watched her father’s eyes roam along her naked body, moving from her tits down to her pussy and looking at the way her tight pink lips hugged his cock. Ryan took a shaky breath, then a deep breath, and with her father looking between her legs, at their merging body, she started to ride his cock.

Daughter and father surrendered their bodies to each other and made love for the first time. Ryan started riding her father’s cock, sliding her very wet pussy up and down his thick shaft, and her bare skin tingled. She moved slowly, still getting used to his thick cock, and her movements were accompanied by gentle moans from them both. Ryan soon squealed as another orgasm took her, and as she came a second time on top of her father, it was his turn to take over. He tightened his grip around her body and helped her ride him while they made love, sliding her beautiful pussy up and down his shaft as she came a second time, a third, and a fourth time, the pause between her orgasms so short she wasn’t sure if each time she was cumming again or if it was the same orgasm as the previous one.

Brad watched his naked daughter ride him to their mutual joy. He watched her young breasts bounce, her tight lips move up and down his cock, and admired while moaning in delight as she convulsed on top of him as she orgasmed repeatedly. It was such an amazing sight, watching his beautiful young daughter cum in his cock, watching her naked body shudder in pleasure as her snatch convulsed around his cock. He watched in awe as his daughter came, again and again, reaching orgasm after orgasm on the cock that made her, and with each orgasm, her pussy adjusted more and more to his cock, until his cock started to slide easily between her legs.

Ryan paused as another orgasm faded away and looked at her father as she caught her breath. She placed a hand on his bare chest, smirking as he moaned while she clenched her pussy down on his cock, then she started riding him again. His hard cock now easily slid between her wet lips, and she could finally speed up, riding her father’s cock faster and faster until she was slamming her young cunt onto his cock. She listened to him moan as she rode him intensely, bouncing her ass as she pounded her snatch onto his cock, and watched the expression on her father’s face change as his moans grew louder.

“Ugh god!” Brad moaned as his little girl’s pussy slid down his cock again, hugging it so perfectly. “Fuck!” he moaned again, clenching his teeth, and stared at their merging body. He let out a series of low moans and grunts, feeling the pleasure rise, then he exploded inside of his teenage daughter’s pussy.

Ryan looked at her father’s face as he moaned, his expression changing, and continued to ride his cock. She felt it twitch inside her, then a strong squirt shot out inside of her and filled her with his warm cum. “Oh my god!” Ryan let, tears filling up her eyes, and watched her father as he moaned louder. His body tensed under her, his bliss plastered across his face, and soon another load of warm cum filled.

Brad came inside his daughter’s pussy, came hard, and they stared at each other as he squirted his incestuous load inside her young snatch. Brad growled, electrifying pleasure surging through him, and continued to shoot his load inside his daughter’s pussy as she continued to ride him. He came and came, his cock filling her up with what seemed to them both like an endless load of cum, but it did eventually end. Ryan slid down her father’s cock, taking it deep inside her, and felt it twitch a few final times before going still. They looked each other in the eyes, Ryan’s filled with more tears, and father and daughter both looked dazed and exhausted. Brad looked at his daughter sympathetically, watching the tears swell in Ryan’s eyes, and he pulled her in again, hugging her tightly, as she broke down weeping again.

Ryan cried in her father’s arms, their naked bodies pressed together, and her naked tired body started shaking as she wept. To Ryan, it wasn’t just sex she just had with her father, it was something more, something deeper, something that transcended the physical carnal pleasure of the incestuous act and felt so intimate and special in a way she couldn’t put into words. She knew it was the same for her father, she could feel it, and she was so emotional, so overwhelmed by the experience that the tears just kept flowing until there were none left.

Brad listened to his daughter cry, letting it all out, and processed the experience in silence while he held her in his arms. His dick grew soft inside her as her weeping died down, and soon he felt it slip out of her warm cunt, followed by a stream of their combined juices. He felt his cum continue to trickle out of her pussy and onto his cock as she turned quiet, her breathing shallow, and they just held each other as they both drifted off to sleep on the sofa.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

gaziantep escort film izle taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort antep escort sex hikaye kocaeli escort kocaeli escort çankaya escort keçiören escort etlik escort sex hikayeleri otele gelen escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti şişli escort ensest hikayeler Escort hurilerim.com kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort maraş escort mardin escort mersin escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya beşiktaş escort bakırköy escort sincan escort dikmen escort escort porno görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri beylikdüzü escort balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit