Pasiflikten Tat Aldiran Olgun

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Pasiflikten Tat Aldiran Olgun
Tekrar Merhaba,

Daha önce buradan birkaç deneyimimi paylaşmıştım. Bu sefer de en uzun soluklu görüştüğüm olgun aktifimle tanışıp ilk kez görüşmemizden bahsetmek istiyorum.

İlk birkaç pasif deneyimden sonra yine internette dolanıp gay chat sitelerinde takıldığım bir zamanda denk gelmiştik Arifle. Chat sitesindeki ön muhabbetten sonra skype a geçip orda biraz da görüntülü konuştuk. Çok fazla seks muhabbeti olmadı ama görünce güvenilir biri geldiğinden müsaitsen gelsene bana teklifini hemen kabul ettim.

Hemen bir duş alıp giyinip metroya bindim. Telefonlarımızı vermiştik birbirimize Batıkent’te metrodan indiğimde beni söylediği çıkıştan alacaktı. Metrodan inip söylediği çıkışa doğru giderken heyecanım git gide artıyordu. Sonunda dediği yere vardığımda köşede beni beklediğini gördüm. Kısaca kendisinden bahsedecek olursam o zaman 48 yaşındaydı 190dan biraz uzun 80-85 kilo civarındaydı. Aslında kıllı ve biraz göbekli erkekler hoşuma gidiyordu ama o da bir şekilde ilgimi çekmişti.

Ayak üstü merhabalaştıktan sonra birlikte merdivenlerden dışarı çıktık. Az ilerde yol kenarına arabasını park etmişti. Birlikte arabaya bindik ve eve doğru yola koyulduk. Evine vardığımızda hoşgeldin faslından sonra heyecandan sanırım çişimin geldiğini tuvalete gitmek istediğimi söylediğimde gülümseyerek bana tuvaleti gösterdi ve ben de bir çay suyu koyayım dedi.

Tuvaletten çıktıktan sonra salonda TV başında otururken Arif ben de ona katıldım. Skypetaki konuşmamız biraz yüzeyseldi fiziksel özelliklerden boydan kilodan çok konuşmamıştık. Ama uzun boylu olması çok hoşuma gitmişti. Biraz oturup TV izledikten sonra kalkıp çayı demlemek için mutfağa gitti. Döndüğünde elimden tutup beni kaldırdı ve çay hazır olana kadar biraz daha yakından tanıyalım birbirimizi diyerek yatak odasına doğru götürdü beni.

Yatak odasına girer girmez belime sarılıp ufak ufak dudaklarımdan öpmeye başladı. Ben de karşılık verdim. Öpüşmemiz başta usul usuldu ama sonrasında daha ıslak daha şehvetli bir hal aldı. Bir süre ayakta öpüştükten sonra üzerimdeki kazağı çıkardı. Sonra da kendi kazağını.

Üstlerimiz çıplak öpüşmeye devam ettik bir süre ayakta. Dudaklardan boyna memelerime doğru indi diliyle sen de beni memelerimi yala diyince dediğini yapıp memelerine yumuldum. Benim göğsüm onunkine göre biraz kıllıydı. Onda nerdeyse hiç kıl yoktu ama biraz kaslıydı. Bu fasıldan sonra hadi tamamen soyunalım dedi ve kendi pantolonu ve çoraplarını çıkardı.

Bende aynısını yaptım. İkimizde de lycralı gri renki dar boxer vardı. Ayaktayken arkamı çevirip donumu aşağı doğru sıyırdı. Ufak popomu okşayıp bir iki kez ufak ufak tokatladı. Sonra da ayağa kalkıp sen de benim donumu çıkar dedi. Bu sefer ben onun önünde dizlerimin üzerindeyken yavaş yavaş donunu sıyırmaya başladım. Siki baya sertleşmiş ön tarafında kabarıklık cezbediciydi.

Donunu tamamen indirince kapkalın ve sonradan 18 cm olduğunu öğrendiğim yarak gün yüzüne çıktı. Oha çok kalın alamam ben bunu dediğimde gülümseyip önce biraz ağzına al, ben canını acıtmam, kendini bana bırak dedi ve sikini dudaklarıma sürtmeye başladı. Ben de dilimi çıkarıp kafasının üzerinde gezdirmeye başladım. Bir süre lolipop gibi başını yaladım ve gövdesinden aşağıya doğru indim dilimle. Köküne gelince oradan 2 koca taşşağı da es geçmeden dilimle devam ettim. Her bir taşşağı ayrı ayrı yaladım tek tek ağzıma alıp emdim bir süre. Sonrasında dilimle gövdeden yukarı doğru başına kadar ilerledim ve başına gelince ağzıma sokup sadece başını emmeye başladım. Başı kocamandı ve sıcacıktı. Sikinin ucundan gelen zevk suyu da ağzımda ekşimsi tadını hissettiriyordu.

Yavaş yavaş emmeye başladım başını ve alabildiğim kadarını ağzıma almaya başladım. Ben devam ettikçe o da ohhlamaya başladı ve bir yandan da ellerimi kalçalarına koydurup ağzımda ufak ufak gidip gelmeye başladı. Git gide daha fazlasını sokuyordu. Yarrağın 3/4’ünü ağzıma sığdırabilmiştim ama biraz daha zorlayınca öğürmeye başlıyordum. O yüzden daha fazla sokma demek için ağzımdan çıkardım. Yarrağın her yeri tükürüklerimle kaplanmıştı ağzımın kenarından da bir miktar salyam akıyordu. Hem bir yandan da ağzım yorulmaya uyuşmaya başlamıştı.

Yarrağı biraz yüzüme sürtüp dilimi dışarı çıkarttırıp dilimin üzerine şap şap vurduktan sonra elimden tutup kaldırdı beni ve yatağa sırt üstü yatırdı. Bu sefer kendisi yatağın kenarında diz çöküp bacaklarımı biraz karnıma doğru bastırdı ve yatağın yanında yere çöktü. Deliğim gözlerinin önündeydi artık.

Son seksimin üzerinden 4-5 ay geçtiği için deliğim baya daralmıştı. Kafasını bacak arama yaklaştırıp deliğime tükürdü. Sonra parmağını biraz deliğimin üstünde gezdirip yavaşça itekledi içime. İlk sokuşunda ufak bi ıhhlayınca deliğin darmış biraz uğraşacağız bu gece dedi ve parmaklamaya devam etti. 1 parmağa bir süre sonra alıştım ve 2. parmak da içimde yerini aldı. 2. parmak zorlayınca başucundaki komidinin çekmecesinden kayganlaştırıcı çıkarıp deliğe ve parmaklara sürüpü kaldığı yerden devam etti.

2.ye de alışınca 3. parmakla da zorladı biraz canımı acımıştı ama acı kısa sürede geçti. Yavaş yavaş sikilmeye hazırlanıyordum. Bir süre daha parmaklama faslından sonra yine aynı çekmeceden bir tane prezervatif çıkardı ve prezervatifi ona takmamı istedi. Yerimden doğrulup elinden aldım. Sertliği biraz azalmıştı. Bir süre sikini oksadım öpücükler kondurdum başına. Sonra sikin ucuna prezervatifi yerleştirip ağzımı üstüne dayayıp siki ağzıma sokarken prezervatifi de bir yandan takmış oldum.

Çilek aromalı prezervatifin tadı oldukça hoştu. Bu hareketim onun da çok hoşuna gitmişti. Yarıya kadar prezervatifi ağzımla takıp kalanı elimle yerleştirdim. Sonrasında biraz daha yalayarak çilek tadının zevkini çıkardım.

Ardından erkeğim Arifim yatağa sırt üstü uzandı. Gel üstüne otur diye beni çağırdı. Ben de üzerimdeki yerini aldım ve yarrağı kökünden tutup hem ona hem de deliğime biraz kayganlaştırıcı sürdüm. Yarrağın başını deliğime dayadım. Deliğim nabız gibi atıyordu sikle buluşunca. Sonra ufak ufak bastırmaya başladım kendimi. Başı deliğimi zorluyordu. Biraz acı vardı ama bu yarrağı istiyordum. O yüzden acıya çok aldırmadan bastırmaya devam ettim ve başının tümünü aldım içime. Deliğimin çeperleri gerilmişti yırtılacak gibi hissediyordum. Sikin başı içimde erkeğimin üstünde öylece kalakalmıştım. Bir süre hareketsiz bekleyince Arif alttan yavaşça pompalamaya başladı.

Gitgide biraz daha ilerliyordu o koca yarrak içimde yarısına kadar geldiğimizde alışana kadar durmasını istedim. Bi süre daha bu şekilde bekledikten sonra yine kendi çabalarımla yarrağın üstüne oturmaya devam ettim ve koca taşşakları popomda hissedene kadar içime aldım.

Köküne kadar girince içimde acayip bi doluluk hissi oluştu. Sanki eksik parça tamamlanmış gibi. Deliğimdeki gerginlikte azalmıştı. Bir süre bu şekilde üstünde oturdum ve elimi arkam uzatıp taşşakları avuçladım okşadım biraz. Sonrasında hafif hafif yükselip alçalmaya başladım yarrağın üzerinde. Başta yavaş yavaş ama gitgide hızlanarak oturup kalkıyordum. Ata biner gibi.

Bir süre sonra yiğidim kontrolü ele aldı ve yarrağı içimdeyken beni kendine doğru çekip dudaklarıma yumuldu. Dizlerini biraz kırıp sikmeye başladı beni. Alttan alttan pompalanmak harikaydı. Bu koca yarrağı nasıl alacağımı düşünürken şimdi hiç içimden çıkmasın istiyordum. Pasif olmaktan aşırı derecede zevk alıyordum o an. Bir süre böyle sikildikten sonra pozisyon değişelim istedi.

Üzerinden yavaşça kalktım ve yatağın ayak ucuna doğru domaldım. Mümkün olduğunca belimi kırıp popomu havaya diktim. O da dizlerinin üzerinde bacaklarımın arasına yanaşıp nişan alıp bi seferde köküne kadar soktu yarrağını. Benden bir ahh ondan ise bir ohh sesi yükseldi. Taşşaklara kadar girdi bir anda. Sonrasında hiç durmadan hızla sikmeye başladı beni. İnle inlee diyordu bana sik beni de diyordu. Ben de dediğini yapıp Sik beni erkeğim sok kökle diye konuşup onu iyice gaza getirdim. Hızlı hızlı pompalarken kasıklarının popoma çarpıp çıkardığı sesler beni zevkten uçuruyordu. Arada tümünü çıkarıp yine bir anda köküne kadar sokup benim ahhlamama sebep oluyordu.

En son köklemesinden sonra içimdeyken bir yandan beni yüz üstü yatırıp bir yandan da kendisi üstüme uzandım. Bütün ağırlığını hissediyordum altında resmen eziliyordum ama o his bile ayrı bir zevk veriyordu götüm sikilirken. Önce üzerimde uzanmışken git geller yaptı sonra ellerinin üzerinde şınav pozisyonunda sikmeye başladı. Bu şekilde soktukça yataktan sekiyordum adeta. Git gide daha hızlanarak sikmeye devam etti ve kökledi. Bağıra bağıra içimdeyken boşalmaya başladı ve boşalması bitince üzerime yığıldı.

Bir süre bu şekilde yattık sonra yavaş yavaş sikini çıkarıp üzerimden kalktı ve yatağa sırt üstü uzandı. Ardınan ben de doğrulup prezervatifi sikinden çıkardım bağlayıp bi kenara attım. Sikinde hala döllerinin kalıntısı vardı biraz yumuşamıştı. Kalan dölleri de ağzımla temizledim ve yatağa yanına uzandım.

Bu şekilde kısa bir mola verdik. Sonra birlikte banyoya geçtik. Banyoda birbirimizi yıkadık biraz oynaştık. Ben her yerini sabunlamıştım. Götünün arasını bile bol bol sabunlayıp her yerini köpürtmüştüm.Durulandıktan sonra deliğimi yala diye beni yere doğru bastırıp duvarla kendi arasında sıkıştırdı ve götünü yüzüme dayadı. Daha önce hiç yapmadığım bir şeydi o yüzden biraz çekindim. Ama bol bol sabunla yıkadığım için kokusunda falan bir sıkıntı yoktu.

Deliğin çevresinde biraz kıl vardı sadece. Sikicimi reddetmemek için dilimi yavaşça deliğin çevresinde gezdirmeye başladım o da bana ara ara talimat veriyordu. Dilini dok em gibi. Bir süre bu şekilde deliğini yaladım bir yandan da elimi uzatmış sikiyle taşşaklarıyla oynuyordum. Delik yalama faslından sonra sanırım bundan çok zevk almıştı beni yerimden kaldırmadan yüzünü bana döndü ve otuzbir çekmeye başladı. Boşalmaya yakın aç ağzını dedi ve ağzıma yüzüme fışkırttı döllerini. Sonra yarrağını ağzıma sokup döllerin bir kısmını bana yutturdu.

Bunu yaparken aldığı zevkten adeta titriyordu. Sonrasında beni kaldırıp her yerimi sabunladı yıkadı. Duştan çıktık birlikte kendi bornozunu giydi ve beni havluyla sarıp kucakladı yatak odasına taşıdı. Koynunda yatırdı beni yaklaşık 2 saat. O gün bir kez daha sikti beni.

Kendisiyle hala fırsat oldukça görüşüyorum ama çok sık değil 3-4 ayda bir.Her defasında o kalın yarrağı alırken zorlanıyorum ama çok zevk alıyorum.

Bu hikayemin de sonuna geldik. İlgilenen Olgun aktifler mesaj atabilir.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort sex hikaye bahis çankaya escort sex hikayeleri otele gelen escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan ankara escort bahçeşehir escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com kuşadası escort bayan şişli escort film izle Antalya escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort maraş escort mardin escort mersin escort kocaeli escort kocaeli escort bornova escort balçova escort mersin escort mersin escort ensest hikayeler beşiktaş escort bakırköy escort sincan escort dikmen escort hurilerim.com escort antalya rus escort keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan Escort beylikdüzü escort escort escort escort travestileri travestileri Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj gaziantep escort gaziantep escort Hacklink Hacklink panel Hacklink