Uzun Gece – 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Uzun Gece – 2
2

Topallayarak kanepeme dönüyorum.Bir müddet evden çıkmamaya mahkum kalmak yeterince canımı sıkarken bir de bu çocuk aklımı meşgul ediyor.Cep telefonumu açıp cevapsız çağrılarımı gözden geçiriyorum.Bir yeni yetmenin beni düzmek istemesinden sanki yeni bir şeymiş gibi bu kadar heyecanlanmam sinirimi bozuyor.Kendime kızgın telefona bakarken eski komşum ve daimi dostum Nil’in aramış olduğunu görüyorum.Geçen sene beni kıskançlıktan çatlatarak kocaman bir eve taşındılar ama dostluğumuz baki.Mecburen geri arıyorum.Her zamanki gevezeleğinin aksine özet konuşuyor.Daha once belirttiği gibi kocası eve geldikten sonra meden bana geleceğini ,şoke olacağım önemli havadisler vereceğini bildiriyor.Normal zamanlarda her gün mutlaka görüştüğüm kankim fink atmaktan kendini alamayan biri olduğu için bileğim burkulduğundan beri ziyaretleri azaldı. Onunla alışverişe, kuaföre gidemeyeceğime, cafeleri turlayıp yakışıklıları kesemeyeceğimize göre gündüz vakti evde benimle çay ya da şarap eşliğinde takılmayı zevkli bulmuyor olmalı.
Ben de sızlayan bileğim dışında yeni hayatımdan memnunum bir süre uğramasa da mutlu olabilirim.Bana neler anlatacağını az çok tahmin ediyorum.O da benim gibi erkeklere çok düşkün ve kocasını sürekli aldatıyor. Bu işlerin ustası.Kocaman bir oğul anası olmasına rağmen tanıdığım en flörtöz kadın. Genç ve diri duruyor.Boyu,posu,yüzü dudakları, memeleri,bacakları hep benden kötü ama saçları ,omuzları ve kıçı gerçekten seksi.Erkek olsam onu arkadan saçlarını çeke çeke düzerdim.Bunu ona hep söylüyorum.O da bana jokey poziyonunda sahip olmayı isteyeceğini söylüyor ve içimde gidip gelirken memelerimin sallanması görmek isteyeceğini söylüyor.Kadınlardan da hoşlandığını biliyorum,buna razı olup olmamaya kararsızım.

Nil gelmek bilmiyor.Yine kendimden geçiyorum.Kendime hayret ediyorum,aklım hala çocukta.Koynuma alıp onu memnun etmek istiyorum.Memelerimi emdiğini,uzun uzun ağzıma verdiğini canlandırıyorum aklımda.Babasına aşık olmuştum.Sanırım ikisini özdeşleştiriyorum.
Biraz kapı açılıyor.Evin anahtarı her zaman onda durduğu için beni yerimden kaldırmadan içeri giriyor.Soğuk hava yüzünden neredeyse Eskimo kıyafetinde.Ama kalın paltosunu ,hırkasını çıkarınca yine seksi giyindiğini görüyorum.Kim bilir kiminle oynaşmaktan geliyor.Kafasının başka yerde olduğunu anlıyorum.Biraz havadan sudan ,ayağımdan konuşuyoruz.Sağlığımın umurunda olmadığını görüyorum.Ben sormadan anlatmaya başlıyor,derdi oğluyla ama aslında olay beni de ilgilendiriyor.Gruba benim kattığım Alev diye bir kadın var .Kocasıyla ara sıra bize ,nadir olarak da Nil’llere gidiyorlar.Kocası alkolik ama seksi biri.Beni istediğini hissediyorum.Ben de ona biraz pas veriyorum ama aramızda bir şey yok,Galiba Nil benden daha fazla adamla ilgileniyor ve eminim benden çok mesafe aldı.Ben sadece onu biraz daha fazla dinleyip,anlattıklarına biraz daha fazla gülerken Nil’in gözlerinin içine bakıp daldığına,bacaklarını sürttüğüne ,her zaman yakın temas kurduğuna eminim. Abartılı tavırlar ,bol temaslı ,sürtünmeli göz süzmeli açık saçık konuşmalar Başarısınının sırrı bu hiç bir zaman ulaşılmaz gözükmüyor.
Ama olay adamla,ikimizinde onunla seks yapmak istememizle ilgili değil.Konu Alev.Nil bir solukta bir ayrıntı atlamadan kadının kara kışa aldırmadan kapısına dayandığını,onlara misafirliğe geldikleri bir günden sonra oğlunun sürekli onun peşinde koştuğunu ,zayıf bulunup bir kere birlikte olduklarınını,buna sonradan pişman olduğunu ama çocuğun hala onu rahatsız ettiğini söylediğini anlatıyor. Nil kadınla bozuşmak istemiyor ama olanlardan sonra biraraya gelmeleri zor. Oğluna da küsmüş ,kesinlikle bir süre konuşmayacağım diyor. Oğlunun pek umrunda olduğunu sanmıyorum ama yine de böyle yapmamasını ,çocuğu mahçup ederek eline bir geçmeyeceğini söylüyorum.Konuşarak yaptığının yanlış olduğunu evli bir aile dostuna böyle yaklaşmaması gerektiğini söylemeliydin diyorum.İkimiz de gülmeye başlıyoruz.İnandırıcı değiliz .Olay seksi.Nil’in de seksi bulduğunu anlıyorum.Belki de bu yüzden bu kadar kızgın.Bir süredir hep seks konularıyla karşı karşıyayım.Geçim derdi olmayan,vakti bol, orta yaşa yakın insanlar galiba zaten başka bir şey düşünmüyor.Oğlunu aramasını buraya gelmesini söylemesini istiyorum.

Olayda beni ilgilendiren bir şey yok ama nedense ikisini burada barıştırmak istiyorum, ana oğul hakkında değişik düşüncelerim var.Ben de anneyim ama onların ki bir tür sevgililik.Annesi çocuğu arıyor açmıyor.Kötü şeyler söylemiş olmalı.Ben arıyorum,birinci çalışta açılıyor.Annesinin evimde olduğunu,beraber konuşmak istediğimizi söylüyorum.Fazla nazlanmadan Kabul ediyor,beni her zaman görmekten hoşlandığını biliyorum.Bunun için zaman zaman ona gore yaşı küçük oğlumla oynamaya bile katlanıyor.Ben de zahmetlerine karşı onu ara sıra ödüllendiriyorum.Ona masturbasyon malzemesi vermeden yollamıyorum.Şimdi yaşıtlarımı götürecek kadar adam olduğunu gore onu biraz daha tahrik edebilirim.Annesi çakalın biri ,bunu yemez ama bana ,yargılarıma güveniyor.
Çocuk gelmeden geceliğimi değiştirmek istiyorum. Memelerim,vücudum ortada .Bunun için yerimden doğruluyorum.Nil daha iyi açık ol diyor.Kimseye bakmamayı öğrenmeli.Dediği aklıma yatmıyor ama hem ayağım yerimden kalkmak istemeyecek kadar sızlıyor hem yarı sarhoş beynim çocuğa Alev’de göremeyeceği bir şeyler göstermek istiyor.Doğru diyorum.
Kapı çalıyor.Nil Açıyor.Çocuk konuşmadan içeri giriyor.Battaniyemi üzerime alıyorum ama memelerimin hatırı sayılır bölümü ortada .Kendime kızıyorum,utanıyorum.Karşımda süt dökmüş kedi gibi duran çocuğun bizim gibi karta kaçmaya başlamış azgın kadınların makara konusu olması ayıp ama öte yandan fırsat verdiğimizde bizi götürmekle şişkin egosunun daha da kabaracağı kesin.
Lafa benim girmem lazım ama bir türlü kelimeleri toparlayamıyorum. Bir haftadır yaşadıklarım,eski öğrencim beni sarstı.Her zamankinden bile azgınım.Ana oğul beni götürmeye her zamankinden daha yakınlar ama bunu bilmiyorlar.Sonunda beylik bir iki laf ediyorum.Barışmaya dünden razılar.Nil bir şey demeden yerinden kalkıyor ,karşımda oturmuş dediklerimi düşünen çocuğa yaklaşıp kucağına oturuyor.Çocuk bir şey demeden annesine sarılıyor,kafasını saçlarının arasına gömüyor.Ateşim giderek artıyor.Konuşmak istiyorum,sesim çıkmıyor.
Abartılı sevgi gösterileri çok can sıkıcı. Yanlarında benden başka kimse olmadığı zaman kucağına oturmasını ,durmadan sarılmalarını ,bazen dudaklarına ufak öpücükler kondurmalarını yadırgıyorum.Annesi daracık kotunun sardığı güzel kıçıyla kucağına oturduğunda , etrafa ana çocuk sevgisinin masumeyetini değil istekli bir çiftin saçtığını kirli ateşi hissettiğim oluyor.Herhalde bu benim bazen biraz farklı çalışan ,farklı çalıştığı anda da göğüs uçlarımı, kasıklarımı elektriklendirip,sırtımı ürperten hayal gücümden kaynaklanıyor.
Aralarında konuşuyorlar ama başka düşüncelerin içinde o kadar karmakarışık haldeyim ki dediklerini duymuyorum.Onları düşünüyorum.Bu içiçe sevgili gibi halleri içgüdüsel olarak çok seksi geldiği için dayanıyor ama bu durumu ahlaken itici bulduğum için kızıyorum.Çocuğun her davranışında,her dokunuşunda olmasa da, bakışının durgunlaştığı,nefes alışverişinin değiştiği zamanlarda aklında anasınıyla sevişmek isteğiyle, bu isteğin peşinen benimsenmiş şeytansılığı arasında tahripkar savaşının geçtiğini anlıyorum.Bedensel olarak olgun ama beyin olarak yaşının da gerisinde kalmış çocuğun, başka bir erkeğe dönüşmesi için arkasına ya din veya toplumsal değerleri alarak annesinin seksapelinin cenderesinden kaçıp kurtulması, ya da hayatın bedensel özüyle hareket ederek bir süreliğine zihinsel yıkımı göze alıp öz annesini arzu nesnesi bir kadın gibi fethedip en kirli şekilde düzerek sıradanlaştırması gerektiğini düşünüyorum.
Bütün bunları kurarken ikinci ihtimalin Nil için ne anlama gelebileceğinden emin değilim.Hayatı boyunca kafa yapısındaki eksikleri seksapeliyle kapatmanın,bedenini sürekli flörtle uyarmaya bağımlı olmanın kendi oğlunun bile küçüklükte kalıp bitmiş olması gereken cinsel arzularına hedef olmasına neden olduğunu fark edecek mi yoksa benim sandığım gibi kanından ve özünden bir erkeği bile yasak ve yıkıcı isteğe sürükleyecek kadar cazip olmanın narsist ruhuna yayacağı baygınlığa mı teslim olacak.
Hepsini aklımda kurduğum bu durumlar gerçek olsa bile beni ilgilendirmemesi gerekir ama bir şekilde bunları düşünüyorum çünkü onların üstesinden gelmelerinin zor olacağı bu duruma düşmelerini istediğini fark ediyorum.Onları bir seyirci gibi izlemeyi ,uzun süredir arzuladığım bu kadının oğlu tarafından benim yapamayacağım bir şekilde hem ruhen hem bedenen becerilmesini , okşamak, öpmek istediğim bu kadın vücudunun kendi oğlunun gençliği altında çırpınarak ,debelenerek çığlık çığlığa her şekilde sikilmesini, bende olmayan yapışkan özün onu doğuran rahme boşalmasını görmek istiyorum.
Aynı şekilde annesinin dizi dibinde ki sünepe lise öğrencesinden ,cazip bir genç erkeğe dönüştüğü süre boyunca memelerimde,bacaklarımda kıçımda hissettiğim onunla flört etmediğim halde giderek hoyratlaşan ve bakışlarının vücudumda dolaşması beni giderek heyecanlandıran bu genç erkeğin körpe aletinin ,göğüs uçlarının,kalın dudaklarının,dilinin annesi tarafından sapık bir heyecanla emildiğini izlemek istiyorum.İkisiyle de ayrı ayrı sevişebilrim, onların sapkın heyecanlarına da katılmak isteyebilirim.Esas istediğim bunlar değil.İstediğim bir erkek anası olarak kendimin asla işleyemeyeceğimi düşündüğüm bir kabahate onları sürüklenirken izlemek.
Yorgunum,gerçekten yorgun ama kalmalarını beni ,birbirlerini arzulamalarını istiyorum.Şartlar müsait kocam gelmeyecek, kader bana daha değişik oyunlar oynuyor.Nile kalması için yalvarıyorum.Oğlunu gönderiyor,biraz buruluyorum ama makul karşılıyorum.
Nil kendine bir içki koyuyor,bana da dolduruyor.Bir yudum alıyorum.Başım çatlayacak gibi,zorla bir yudum daha içiyorum.Sıcaklık bütün bedenimi sarıyor,yarı çıplak uzandığım kanapeden kıpırdayamıyorum.Nil televizyona bakıyor.Gözlerimi kapıyorum.Arkamı dönüp ,yanıma gelip bana sarılmasını istiyorum.Bir şey demeden geliyor.Giyinik olarak kanapeye sıkışıyor.Kadehi tutan soğuk eli tek mememi kavrıyor.İçimi ürperter bir üflemeyle kulağıma fısıldıyor.”Bu memeler bu vücut bende olsa dünyayı kaldırırdım.Onun dokunuşlarından tahrik olmak istemezsem de oluyorum.Hafifçe dönüyorum,dillerimiz birleşiyor.Şiddet içermeyen bir ihtirasla öpüşüyoruz.Ağzı viski ve silinmiş ruj kokuyor.Alt dudağımı emerken,diğer mememi yoğuruyor.Ellerim kalçalarında,baldırlarında dolaşıyor,güzel bir his.Bir erkekle oynaşmak kadar hoşuma gidiyor.Donumun altına parmaklarını sokuyor,susuyorum. Kendimi tuhaf hissediyorum,öpmeyi bırakıyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort Escort çankaya escort sex hikayeleri deneme bonusu ankara escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan hurilerim.com kuşadası escort bayan kaçak iddaa şişli escort escort escort escort travestileri travestileri erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort kocaeli escort kocaeli escort bahis bornova escort balçova escort mersin escort beylikdüzü escort beşiktaş escort bakırköy escort deneme bonusu veren siteler
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan canlı bahis siteleri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle escort antalya rus escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort Hacklink Hacklink panel Hacklink porno izle bursa escort otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort eryaman escort demetevler escort kaçak iddaa