Taksici İsmet 11-15 Bölüm

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Taksici İsmet 11-15 Bölüm
taksici ismet – 11
________________________________________
Sonra kalçalarını iki elimle ayırıp, arasına dilimi daldırdım. Dilim, amını ve göt deliğini yalıyordu.
Sonra sikimi amına hizalayıp içine kaydım.Sertçe girip, yavaş yavaş çıkıyordum.

Ellerim kalçalarını iki yana ayırmıştı. O kadar çok sıkıyordum ki, kalçaları kıpkırmızı olmuştu.

Baş parmağımı amının sularına sürtüp ıslattım. Ve göt deliğini okşamaya başladım.

Baş parmağım kolayca girdi ve deliği genişletmeye, götünü hazırlamaya başladım. Hiç bir olumsuz tepki almamıştım. Aksine, belini daha çok kambur yapıp,poposunu daha çok açtı.

Amından çıkarıp, sikimin başını göt deliğine dayadım.

Sağ elimle kalçasını sıkıp ayırarak, sol elimle sikimin başına hafifçe bastırdım, kafası ağır ağır girdi ve birden kafa deliğin içinde kayboldu, başın etrafını götün kasları eldiven gibi sarmıştı.
Kafanın girerken etrafını saran kasların onu kavraması hoşuma gitmişti. Tekrar başını çıkardım ve yavaşça soktum, yine kaslar onu içine emmişti.

Televizyonun arkasında bulunan ve tüm yatağı enine gösteren aynada kendimi izledim.
Aletim, beyaz bir kalçanın arasında, beyaz bir güzel kızın böbreklerinin derinliklerine girip çıkıyordu.
Prezervatifin kayganlaştırıcı oluşu işimi kolaylaştırmıştı. Rahatça, sessizce,güzelce, zorlamadan,keyfli,zevkli bir göt sikiyordum. Kendimle gurur duymaya başladım, ve bu yaşta bunu yapabilmem büyük bir şanstı. Yaptığım iyiliğin karşıtı bu olsa gerek.

Artık gelmek üzereydim, ama hemen gelmek istemiyordum, bu anın tadını uzatmak,iyice içime sindirmek istiyordum. Başka bir şeyler düşünmeliydim. Ama ne?
Kötü bir şeyler olsun ki kafam dağılsın ama çok kötü olmasın ki aletim etkilenmesin.. ne olabilir?
Arabanın muayenesi ne zamandı acaba?, aklımda değil, ruhsata bakmam lazım. Yoksa günü geçti mi??
Cezalar çok ağır, yazık bu cezalar. Milletin geliri ile hiç orantılı değil. Asgari ücret 850 TL, bir trafik cezası en az 80 TL, Gelirin %10 cezaya gidiyor, tek bir cezaya gidiyor. Yazık yani.

Bu düşünceler olumlu olmuştu, ilk defa ceza işe yaramış ve gelmem biraz gecikmişti.

Aynadaki görüntüye tekrar baktım, Julia gözlerini bana doğrultmuş, tatlı bir gülümseme yüzüne güzellik katmıştı. Sağ elini alıp, parmaklarını ağzıma götürüp iyice tükürükledim ve elini amına götürüp, parmakları ile amını okşamaya başladım, o tek başina yapmaya başlayınca elini bıraktım ve her iki kalçasını sıkıca kavradım ,gitgellerim hızlanmaya başladı. Eli iyice hızlanmış, klitorisini hızlıca ovuyor, parmaklarını tekrer ıslatıp, amına geri götürüyor ve 2 parmağını amına sokuyordu.

Amındaki iki parmaği götündeki sikime bastırarak, sanki bana 31 çekiyordu. Ne güzel bir duyguydu bu. Artık son anlara gelmiştim, patlamaya az kalmıştı. Sikimi götünden çıkarıp, parmakların bulunduğu ama sokuverdim. Benim küçük İsmet ve Julia’nın iki parmağı, amında hızlı bir tempo ile vurmaya başladım. Parmakları iyice sikimin altında hissediyordum. Patlarken amının içi iyice daraldı beni içine sıktı. 1-2 dakika böylece hareketsiz,sikim ve parmakları amında kaldık.

Nefesimiz düzelince,önce parmaklarını çekti sonra ben aletimi çıkardım ve yatağa uzandım.
Prezervatifin içi beyaz spremle dolmuştu. Julia kalkıp banyodan el havlusunu ıslatıp geldi.
Islak havluyu aletime sardı ve prezervatifi çıkarıp sikimi sildi. Sonra diliye yalayıp iyice temizledi. Ve dudaklarıma bir öpücük kondurup banyoya geçti.

O yıkanırken biraz kestireyim dedim. Saat 21:05 olmuştu. Gözlerimi kapattım ve biraz uyuyup aküleri şarj edeyim dedim. Klima çarpmasın diye çarşafın altına girdim ve gözlerimi kapadım.

Gözlerimi açtığımda, sarı saçlerin yüzümü kapladığını gördüm. Julia’ya sarılıp yatmıştım.
Saate baktım 02:15 olmuş ve 3 cevapsız arama,biri eşim diğer ikisi ev, yani Yasmina aramış.
Telefon sessize olduğundan duymamışım ve onlarda tabi merak etmişler. Son arama eşimden saat 01:30 yani 45 dakika önce aramış, tabi merak etmiştir. Eve çok geç geleceğim zaman mutlaka arardım. Allah bilir aklına ne kötü fikirler gelmiştir. Yavaşça yataktan kalkıp banyoya gittim ve eşime mesaj yazdım.
“Canım kusura bakma arıyamadım, bir arkadaşın sağlık problemi oldu, hastahaneye getirdik ben refakatçı olarak kalmak zorunda kaldım, heyecandan aramayı unuttum, telefon sessizdeydi. Özür dilerim, seni seviyorum. İyi geceler.”

İnşallah bu kadar yeterdi. Gerçi kendisi çok soru soran bir eş değildi. Karşılıklı güven vardı ve genelde yalan söyleyen biri değildim.

Tekrar odaya dönüp, yarım kalan ılık vodka birayı mavi hapla beraber içtim. 24 saatte azami 2 tane almam gerekiyordu bu ikinciydi.

Yatağa dönüp çarşafı kaldırıp altındaki güzele baktım. Çırılçıplak yatıyordu. Odanın ısısı iyiydi çok soğuk değildi. Çarşafı tamamen kaldırıp yanına uzandım. Yatağa sırt üstü çevirip, göğüslerini öpmeye başladım. Gerçi benim göğsüm onunkinden fazlaydı ama yine öpülürdü. Yavaşça bal kutusuna indim, bacaklarını ayırıp,nemli deliğine orta parmağımı sokup dilimle klitorisini somurmaya başladım. Hareketlerim meyvesini vermeye hemen başladı. Elleri saçlarımı başımı okşuyor, dilimin hareketleri belini oynatıyordu. Gözlerimi kaldırıp yüzüne baktım, gözleri kapalı kaşlarını çatmış,bacaklarını iyice açmış, dilimin her yere girmesini,öpmasini,somurmasını, yalamasını,koklamasını ister gibiydi. Bu kız yalanmayı çok seviyordu, bu kesin.
Bir tek benim hanım biraz mesafeli ama son zamanda iyice açıldı gerçi, Fahri bey fantazisi iyi olmuştu.
Julia artık tamamen uyanmıştı. İki eli vücudunu,dudaklarını okşuyor, kalçasını dilimin ters yönüne hareket ettiriyordu. Birden yatağa oturdu ve benim uzanmamı işaret etti.
Sözünü, daha doğrusu hareketlerini dinleyip yatağa uzanınca 69 pozisyonunu aldık.

Pespembe kuku yüzümün önündeydi, hafif gevşemiş göt deliği ve ıslanmış,şişmiş, kabarmış pürüssüz dudaklar ağzımın ucundaydı.

Daşşaklarımın tüylerini okşamaya ve diliyle küçük İsmet’i yalamaya başladı. Ilacı alalı 15 dakika olmuştu ve benimki kabarmaya başlamıştı. Ağzının içinde kaybolunca tam şişmeye başladı. Islak dilini bastırarak somurmaya,emmeye başladı, diğer elleri ile yumurtalarımı okşuyordu.
Benim dilim ve parmaklarım boş durmuyordu. Sol elimin baş parmağı göt deliğinde, sağ elimin baş parmağı amının içinde,kalçalarını ayırarak dilim klitorisini emip somuruyordu.

Ağzım yüzüm am suyu ile kaplanmıştı, acayıp su akıyordu, çeşme gibi,oluk oluk akıyordu.

Üstümden kaltkı ve masadan 1 tane prezerfati açıp aletime geçirdi. Arkası dönük bir şekilde üstüme oturdu,dizlerimden tutup kalçaları ile daireler çizmeye, klitorisini daşşaklarıma sürtmeye başladı. Ben kollarımı başımın altında toplayıp o anın keyfini çıkarmaya başladım.
Tempo tamamen kendisindeydi.

taksici ismet – 12
________________________________________
Üstümden kaltkı ve masadan 1 tane prezerfati açıp aletime geçirdi. Arkası dönük bir şekilde üstüme oturdu,dizlerimden tutup kalçaları ile daireler çizmeye, klitorisini daşşaklarıma sürtmeye başladı. Ben kollarımı başımın altında toplayıp o anın keyfini çıkarmaya başladım.
Tempo tamamen kendisindeydi.

O incecik vücudu aletimin üstünde oynuyor, zıplıyor, hopluyor,kıvırıyır ve inliyordu.

Kalçalırını sıkarak ayırmaya başladım,Julia öne doğru eğildi ve kadınlığını bana daha iyi göstermek için poposunu dışa doğru çıkardı.
Ellerim kalçalarında,inip kalkmasına yardımcı oluyordum. Onu omuzlarından tutup kendime doğru çektim. Ellerini göğsüme koyup sert darbelerle inin çıkmaya başladı. Aynadaki görüntü inanılmazdı.

Patlamak üzereydim, onun inlemesi, aynadaki görüntü, saçlarının yüzümü okşaması hepsi bir araya gelince çok tahrik olmuştum.

Birden porno filmlerindeki bir sahne göz önüme geldi. Erkek kadının ağzına,yüzüne ve hatta gözüne akıtıyordu spermlerini. Ve onu üstümden inidirip yatakta ayağa kalktım , prezervatifi aletimden sıyırıp attım. Neler olacağını hemen anladı, aç bir bebek gibi küçük İsmet’e yumuldu.
Bir eli yumurtalarımı okşarken,diğer eli pompalamaya yardım ediyordu. Artık iyice ucuna gelmişti saçlarından tutup başını bana doğru bakmasını sağladım, dilini çıkardı ve eliyle bana 31 çekmeye devam etti.
İlk salva burnuna denk geldi, ikincisi ise sol gözüne,üçüncü ve en uzunu saçlarına bulandı.

Derin bir ohhh çekerken, Julia gözlerini kapatmış aletimi dudaklarını sürüyor,başını somuruyordu.

Yatağa kendimi atıp ,çarşafın altına geçtim ve uykuya daldım.

Odaya giren güneşin işikları ben kendime getirdi, saate baktım 08:39 olmuştu.
Artık kalkma zamanıydı. Yatakta tek başımaydım, banyodan su sesi geliyordu. Çişimi yapmak için kalkıp banyoya yöneldim, Julia düşta vücunun sabunlamıştı, elleri amının etrafını sabunluyordu, beni görünce gülümsedi ve kırık bir türkçe ile günaydın dedi. Bende ona tüm dişlerimi göstererek günaydın dedim.
Klozetin kapağını kaldırıp, işemeye başladım,bitirince duşun altına yanına geçtim.
Ilık su vücuduma vurunce ürperdim. Julia yıkanıp çıktı ve beni banyoda tek başıma bıraktı.

Karnım zil çalıyordu, kahvaltıya inmek için acele davrandım, hemen duşumu alıp üstümü giyinmeye başladım.

Benden 5 dakika sonra Julia’da hazırdı. Odayı boşaltıp kahvaltı yerine indik ve güzel bir kahvaltı yapıp Antalya’ya döndük. Otelin önünde durunca ona 50 dolar uzatıp, yanaklarından öptüm ve kartımı vermeyi ihmal etmedim.

Durağa girince, kamyoncu Ali dayı beni hemen kenara çekti. Kamyoncu Ali dayı hemşehrimdi. Yılların eskitemediği bir Adana çocuğuydu. Bana ,akşam nerede olduğumu sordu, eşim onu aramış ve cevap verememiş. Olayı fazla detay vermeden anlattım,arkadaş için refaketçi olduğumu bilmesini istedim. Julia’yı arabadan inerken görmüş, bir dahaki sefere beraber yapmamızı istedi. Bende tamam gibi birşeyler zırvalayıp sırama girdim.

Öğlen saat 13:00 gibi eve gittim. Kapıyı çaldım ve Yasmina açtı, beni görür görmez yüzünde gülücükler açtı sanki.
Beni içeri aldı ve arkamdan kapıyı kapatır kapatmaz boynuma sarıldı ve dudaklarımı öpmeye başladı. Onu duvara yasladım ve bir elim göğsünde diğer elim kalçasında, öpmeye başladım. Elim eteğin altına girdi ve hemen külodun arasına 2 parmak kaydırdım. Ağdasını yapmış, kaymak gibi olmuştu. Parmaklarım ıslaklığın içinde yolunu bulunca delikten içeriye kolayca girdi. Dilini somurmaya başladım sonra yüzünü gözünü boynunu öpmeye devam ederken, parmaklarım harıl harıl amında çalışıyordu. Turnaklarını enseme geçirmişti ve nefes alışı hızlanmıştı. Fakat benim küçük İsmet’te bir hareket yoktu. Biraz am göt yalasam belk**e kendine gelir diye onu duvara çevirdim, eteğini kaldırıp belindeki kemere sıkıştırdım ve külodunu indirip çıkardım. İki elimle kalçalarını ayırıp bana sunulan 2 adet muhteşem deliğe baktım ve dilimi aşağıdan yukarıya gezdirmeye başladım, her 2 deliği sırayla yalıyordum, hiç birine fazla zaman ayırmıyordum, kalçalarını içini somuruyor,dişlerimi geçiriyordum. Amı iyice sulanmıştı, götü ise iyice gevşemişti.

Elinden tutup salona götürdüm ve ikili kolduğa 4 ayak kalmasını istedim. Poposu havada bana bakıyordu. Kalçasına kocaman bir şaplak attım, beş parmak izi hemen çıkıvermişti , bembeyaz bir tende kızarmış bir el izi vardı, yüzünde şaşkınlık,acı ve Sürpriz kadar zevkde vardı.
“ Bir daha vurayım mı?
“ çok hızlı vurma, okşa,vur ama sert vurma..”
Bu sefer obür kalçaya hafif sert vurdum, belini iyice dışa doğru çıkardı , ikili koltuğun arkasına geçip Pantolon fermuarını indirip ağzına verdim. Hafif bir sertlik vardı ama tam performanslı değildi.
Birkaç dakika somurduktan sonra, bana bakıp:
“ Sen yorgunsun,işin yoksa geç yat, sonra devam ederiz”
“Hayır işe gitmem lazım, neyse ben gideyim, mutfakta bir şey eksikmi?”
“ Yok tamam eksik yok “ deyip, küçük İsmet’i donumun içine yerleştirip fermuarımı çekti.
Koltukta doğrulup eteğini düzeltip, külodunu tekrar giydi.

Hızla adımlarla kapıya yöneldim, ayakkabılarımı giyip dudaklarını öpücük kondurup yola düştüm.

Günüm verimli geçmişti akşa 8 gibi eve geldim. Kapıyı çaldım ve Yasmina kapıyı açtı, eşim arkasında duruyordu, Yasmina’nın yanaklarını öpünce eşim şaşırdı ama bir o kadarda mutlu oldu.
İçeri girince eşimide dudağa yakın yanaktan öpüp;
“Yemekte ne var?” diye sordum.
Mutfak masasında ufak rakı ve çeşitli meze vardı. Banyoda elimi yüzümü yıkadıktan sonra mutfağa geçtim. Küçük Majid resim karalama defteri üzerinde çalışıyordu.

Hep beraber yemeğe oturduk, eşim bana ve kendine rakı servisi yaptı, Yasmina’aya meyve suyu verdi. Fırından levrek buğulamayı çıkardı, radyodaki hafif sanat müziği eşliğinde keyfimize bakıp akşam yemeğimizi yedik. Kahve içmek için salona geçip günün olayları üzerine konuştuk.
“ Yasmina’ya iş buldum, günlük temizlik işleri yapacak, karşı apartmanda oturan Süleyman beylere haftada 2 gün, Fahri beylere ise haftada 3 gün gidecek, ayda toplam 1,500 TL eline geçecek. Ne dersin?”
“ Yasmina karar versin, sonuçta kendisi çalışacak”
“Ben çalışmak isterim,eve benimde paramın girmesini isterim, gerekirse kira veririm “
“Kocam ve ben senin parayı istemiyoruz, paranı biriktir, ihtiyaçlarının bir kısmını yine biz karşılarız, zaten bir karı bir kocayız, kimsemiz yok, aksine sana ve çocuğuna bizim ihtiyacımız var, burada kendini kiracı olarak görme.”

Eşimden bu cevabı beklemiyordum. Ama mutluydum, Yasmina burada kalacaktı.
Yüzümdeki gülümsemeye mani olamadım.

taksici ismet – 13
________________________________________
Hep beraber yemeğe oturduk, eşim bana ve kendine rakı servisi yaptı, Yasmina’aya meyve suyu verdi. Fırından levrek buğulamayı çıkardı, radyodaki hafif sanat müziği eşliğinde keyfimize bakıp akşam yemeğimizi yedik. Kahve içmek için salona geçip günün olayları üzerine konuştuk.
“ Yasmina’ya iş buldum, günlük temizlik işleri yapacak, karşı apartmanda oturan Süleyman beylere haftada 2 gün, Fahri beylere ise haftada 3 gün gidecek, ayda toplam 1,500 TL eline geçecek. Ne dersin?”
“ Yasmina karar versin, sonuçta kendisi çalışacak”
“Ben çalışmak isterim,eve benimde paramın girmesini isterim, gerekirse kira veririm “
“Kocam ve ben senin parayı istemiyoruz, paranı biriktir, ihtiyaçlarının bir kısmını yine biz karşılarız, zaten bir karı bir kocayız, kimsemiz yok, aksine sana ve çocuğuna bizim ihtiyacımız var, burada kendini kiracı olarak görme.”

Eşimden bu cevabı beklemiyordum. Ama mutluydum, Yasmina burada kalacaktı.
Yüzümdeki gülümsemeye mani olamadım.

Yasmina, çocuğu yatırmaya götürdü. Eşim ile ben başbaşa kaldık.
“Birazdan odamızda sana bir süprizim var”
“Ne süprizi?”
“Süpriz işte, bekle,sabret görürsün”
Allah,Allah, bayram değil seyran değil, eniştem beni nir öptü misali.
Akşam bize fazla mesai düşecek galiba, önce eşim sonra Yasmina. İşim zor bu akşam.

“Ben odaya geçiyorum, sen 10 dakika sonra gel” deyip, dudaklarıma doğru eğilip, üst dudağımı hafif ısırarak somurdu. Kalçasına bir şaplak attım. Yatak odasına yönelirken, kalçalarını sağa sola sallıyordu.
Rakımı bitirip,televizyonda bir iki zaping yaptıktan sonra yatak odasına yöneldim. Yasmina’nın oda kapısı aralıktı. Kapıdan başımı uzattım, yatağa girmek üzereydi, üstünde sadece sütyeni vardı, külodunu çıkarmıştı. Beni görünce gülümsedi, parmağımla yaklaşmasını işaret ettim, yanıma geldi ve parmaklarım hemen kadınlığının içine daldı, iki parmak kolayca girdi, ıslaktı, erkeğini almaya her zaman hazırdı. Dudaklarına sarıldım, eşimi yatırıp geleceğimi söyledim. Gözleri ile bana bekliyorum dedi. Konuşmadan yatağa girdi, bacaklarını araladı ve kadınlığını önüme serdi.
Yani seni yatakta bu bekliyor,20 li yaşlarda taze bir çıtır amcık.

Kapıyı kapatıp banyoya yöneldim. Elimi yüzümü yıkadım ve yatak odasına girdim.
Gördüğüm manzara beni çok şaşırttı. Eşim yatak ucunda diz çökmüş, üstünde mini bir kırmızı saten gecelik,bacaklarında jartiyerli kırmızı külotlı çorap,ayaklarında kırmızı yüksek topuklu ayakkabı.
“ Bu gece senin esirinim, beni nasıl kullanmak istiyorsan öyle kullan…”

Yanına yaklaştım, pantalonumun kemerini çözdü, ayak bileklerime kadar külodum ile birlikte indirdi, tatlı sert olan küçük İsmet’i dili ile yalamaya, daşşaklarımı parmakları ile okşamaya başladı.
Aletimi birden hepsini ağzına aldı ve somurmaya başladı. Bende o sırada gömleğimi ve atletimi çıkardım. Aletim iyice sertleşmişti artık hazırdı. Kollarından tutup yatağa uzattım, altında kırmızı tanga vardı. Tangayı ayırıp ıslanan amını yalamaya başladım. Dilim üst tarafı ile uğraşırkeni iki parmağım amının içinde daireler çiziyor, girip çıkıyordu.
Parmaklarımı amından çıkarıp göt deliğini okşamaya başladım, nasıl olsa benim esirimdi, nasıl istersem öyle sikecektim. Bu akşam sadece götünden sikmeye karar verdim, yılların eksikliğini kapatmak adına. İki parmağımı zorla götüne soktum, amından akan su deliği ıslatmıştı fakat gevşetmemişti. Dişlerini sıktı ama karşı hiç harekettet bulunmadı.
“ Bu akşam sadece götünü ^^^^^^^^^”
“Ama bu haksızlık”
“Konuşma, bu akşam ne istersem onu yapacağım, sadece götünü dedim, itiraz istemem”
“Peki sen nasıl istersen sevgilim, ben senininim, hangi tarafı istersen sik,ister ön ister arkayı, seninim ben.”

yatakta dörk ayak durmasını istedim, döndü bende yatak ucundan sikimin başını amın suyuna sürtüp götüne kökledim. Çıkardığı çığlığı sadece ben duydum. Sessiz bir çığlıktı çıkardığı.
Yavaşça tamamen götünden çıkardım ve sert bir şekilde tekrar götüne mıhladım.
Bu sefer çığlığı hafif sesli çıktı. Ağzını yastık ile kapatmıştı. Götü gevşemiş yavaş yavaş git gellere başlamıştım. Elie ile amını okşamasını istedim ve en az iki parmağını amına sokmasını ve oradan sikime baskı yapmasını istedim. Yavaş yavaş gitgel yaparak verdiğim emire itaat etmesine bakıyordum.
Parmaklarını önce ağzında ıslatıp, amını okşayama ve önce tek parmak, daha sonra iki parmak sokarak sikime baskı yapmaya başladı. Tempomu hiç bozmuyordum, aynı tempo ile yavaş yavaş acele etmedeni götünün derinliklerine giriyordum.
“Nasıl, güzel mi sevgilim”
“Oohhh, hemde nasıl, neden bunu daha önce yapmadık”
“Senin o inadın varya…her yeniliğe karşı olmandan”
“ Ahh o eşşek kafam, bilseydim bu kadar tatlı ve zevkli olacağını, daha önce yapmazmıydım…”
“Bundan sonra başka yaniliklere açık mısın?”
“ Sen ne istersen onu yaparım,seninle her şeyi yaparım, vur, daha sert vur, ne olur durma,vur bana.”
Bunları söylerken, sırtını daha çok kambur yapıp daha derinlere girmemi sağladı.
Amındaki parmaklar hızlanmıştı, gelmek üzereydi, götünü kasları kasmaya , beni içinde hapsetmeye başlamıştı.
Demek artık yeniliklere açıktı. Aklımda henüz bir şeyler yoktu ama, onu başka erkeğe siktirmek ve onu izlemek hoşuma gider diye düşündüm.
“Ne hoşuma gider biliyormusun”
“ Ne hoşuna gider sevgilim?”
“ Seni genç bir delikanlıya siktirmek ve seni izlemek isterim..”
O an boşalınca, onayını almıştım, bu sözlerim onu tahrik etmiş, belki daha önce hayalini kurduğu fantazisi gerçek olacaktı. Onun verdiği haz ,çabuk gelmesini sağlamıştı.
Darbeler hızlanmıştı, birden yatağa sırt üsüt uzanıp amını hızlıca okşamaya ve parmaklamaya başladı,.
“Sok, ne olur sok amıma, vur ona,sert vur ona, ne olur, ne istersen yaparım, ama sok lütfen..”
Bir dediğini iki etmeden amına sertçe geçirdim ve sert darbelerle devam ettim. İki bacağını belime doladı ve başımı ağzına yanaştırıp dudaklarımı öpmeye emmeye başladı.
Gözlerime bakarak “ beni bir başkasınamı siktirmek istiyorsun?”
“ Evet isterim, nedenini bilmiyorum ama ikimizinde hoşuna gideceğini biliyorum”
“ Sadece izliyecekmisin?”
“ Bilmem, belk**e katılırım.”
Amı o kadar sulanmıştı ki içinde kalmakta zorlanıyordum. Kolayca içinde çıkıyordu.

Ayaklarını yan çevirip, tekrar götünü hedefledim, 4-5 defa götüne, 4-5 defa amına sokup çıkartıyordum.
“Nereme akıtacaksım”
“Ağzına, yüzüne..”
“ Ama kirlendi, nasıl ağzıma alayım”
“Alacaksın, soru sormak yok”
Götünde 3-4 dakika gidip geldikten sonra yatakta ayağa kalktım ve ağzına almasını istedim.
Eliyle sikimi temizlemeye çalıştı ama tertemizdi, gözlerini kapatıp hepsini ağzına aldı. Yüzünde tiskinti diye bir ifade yoktu, demek bir tabu daha aşılmıştı. Gelmeye çalıştım ama fazla gelmemeliydim, daha yan odada sırasını bekleyen Yasmina vardı.
İlk damla ağzının içine sonrakiler ise yanaklarına geldi. Sikimin başını dudaklarına sürtüyor somuruyordu. Kasıklarımı fazla kasmadım, biraz sperm kalsın istedim. Onları akıtacağım başka bir kaç delik daha vardı.
Yataktan kalkıp banyoya yöneldim.
“ ben sabah duş alırım, iyi geceler sevgilim” deyip çarşafın altına geçti.
Pantalonun cebinden ilacımı alıp, banyoya yöneldim. Ilık bir duş alıp aletimi iyice sabunladım.

Kurulanıp şortumu giyip eşimi bir kez daha kontrol ettikten sonra yan odaya Yasmina’aya yöneldim.
Yarı aralık olan kapıyı açtığımda, Yasmina’nın uyuyuşunu izledim. Çarfaş üstünü yarı örtmüştü, poposu açıktı. Oğlu yatağın diğer ucunda baygın yatıyordu. Parmaklarım kalçalarını okşayınca birden irkildi ve yarı uykulu gözlerle:
“ Neden bu kadar geciktin?”
“Eşim hemen yatmadı, uyumasını bekledim”
“Evet sizi gördüm, yatakta neler yaprınız öyle.”
“Ne yapalım, onun kocasıyım, sonuçta evlilikte bazı görevlerimiz var, seks ilşkiside onlardan biri”
“Peki bana bıraktınmı?”
“Tabii ki, aç ağzını bakayım”
Şortumu indirerek yatak ucuna geldim. Büyük bir iştahla benimkini ağzına aldı. Parmaklarım amını okşarken,Yasmina lolipop yalar gibi yalıyordu.
İlacın etki etmesine daha 8-10 dakika vardı. Yatakta dört ayak durmasını istedim.
Kalçalarını öpmeye, dilim ile götünün yanaklarını öpmeye ve yalamaya başladım. Baş parmağım klitorisini okşuyor, dilim ise her iki deliğe girip çıkyordu. İki elimle kalçalarını iyice ayırıp amını ve götünü meydana çıkardım. Tatlı sert olan aletimi amına kaydırdım. Yavaş gitgel ile amına yerleştirdim. Sertleşmesi biraz zaman aldı ama o süre boyunca amında gidip geldim.

Sertleşme hemen hemen olmuştu. Artık darbelerim daha sertti. Şlap şlap sesleri odada yankılanıyordu.
“ Arkadan istermisin?”
“Hayır orada kal bu akşam, belki daha sonra arkadan yaparız”
“Peki içine akıtayım mı?”
“ Hayır içine akıtma..”
Demek ki haftaya yumurtlaması olacak..bunu bilmem iyi oldu. Hamile kalırsa ne yaparım.
Gerçi bir çocuğum olursa iyi olur. Yıllardır babalık özlemi ile yanıp tutuşuyorum.
“ Benden hamile kalmak istermisin?”
“ Bilmiyorum, eşin ne der bu durumua? İlişkimizi bilir, ben onun yüzüne bakamam”
“ Neyse , sonra konuşuruz.” deyip darbelerime devam ettim.
Aletimin başı ağırıyordu, çok sertleşmiş ve gelmeye hiç niyeti yok gibiydi. Yasmina amını okşuyor ve gelmesi yaklaşmıştı. Sağ eli bileğimi kavradı ve darbelerin daha hızlı ve daha sert olmasını istedi. Gittikçe hızlandım fakat gelmek gibi niyetim yoktu, zevk alıyordum ama gelmiyordum.
Yasmina altımda titreyerek gelmeye başladı. Ellerim onu zor zaptediyordu. Titremeler yavaşladı ve amından aletimi çıkarıp götüne doğru bastırdı.
“ Buraya akıt” dedi
Sikimin kafasını hafifçe bastırıp yavaşça içine kaydım, götünü darlığı beni heyecanlandırmıştı.
Git gellerim hızlanmıştı ve gelmeye yaklaştığımı hissediyordum.
Götünün derinliklerine patladım, sikimin başı ağırıyordu, akıttığım sperm miktarı düşüktü.
Götünden çıkardığımda sertlik daha duruyordu. Bu ne biçim ilaçtı.,aAman tanrım sertlik daha olduğu gibi duruyordu.
Dudaklarına bir öpücük kondurup banyoya yönelirken Yasmina çarşafın altına kıvrılıyordu.
Sabah seks, akşam seks + seks. Ben bu tempoda uzun yaşıyamazdım. Kendime dikkat etmem gerekiyordu, evdeki seks programanı iyi organize etmek gerekiyordu.
Tamam ,Yasmina daha genç, ona haftada 2-3 yeter, eşime ise haftada 1-2 kafi. Artık dışarıda yapmamam gerekir. Bu ikisi bana yeterde artar bile.

taksici ismet – 14
________________________________________
Evde iki bayan bulunması her erkeğin arzuladığı bir olay.
Yasmina beni görünce bir mutlu oluyor ki anlatılmaz.
Eşim Yasmina ile ilişkimizi bilmiyor, ona hissetirmiyoruz.
Hatta bir akşam yatakta ağzını yokladım, ne düşünüyor diye:
“Yasmina işe başladı, 2 hafta oldu, işi sevdi galiba, ne dersin?”
“Evet işi çok sevdi, genç olması iyi, yorulmuyor, sabah 8:30 çıkıyor akşam 17:30 dönüyor.
Oğlunu kreşe vermemzi iyi oldu, hem türkçe öğreniz, hemde annesi rahat çalışır.”
“Süleyman beyler memnundur herhalde, Fahri beyi söylemeye gerek yok, kart zampara”
“ Fahri bey zampara mı?”
“Bilmiyormuş gibi yapma”
“Vallahi bilmiyorum”
“Sana baktığı günleri ne çabuk unuttun”
“Yok canım, daha neler….”
“Haydi, yeme bizi, sen bir kadınsın, anlamış olman gerekir.”
“İnan hiç olaya öyle bakmadım. Yasmina’ya bir şey yapmaz değilmi?”
“İnşallah yapmaz, yazık olur kadına, ne umutla çalışıyor. Ondan faydalanmak erkekliğe sığmaz”
“Evet haklısın sevgilim,ama maalefes anladığım kadarıyla her erkek senin gibi değilmiş”
“Ben böyle sorular soramam, sen ona müsait bir zamanda sor, her hangi bir taciz olayı varmı bakalım, İnşallah olmaz. Ben tek Fahri beyden şüphelenirim, Süleyman bey eşini çok seven birisi, ayrıca sabah 9 da çıkıp,akşam 6 gibi dükkandan dönüyor. Biliyorsun, ayağını incittiğinde 4 ay şoförlüğünü yaptım. Bana hakkımı fazlasıyla verdi. Fahri bey ise bir kere taksime binmiş değil. Hanımı hariç, allah var, ilk beni arar, müsaitsem hemen gelirim.”
“ Söylemeyi unuttum, kuzenim, kalp krizinde vefat etmiş, öğleden sonra aradılar. Yarın defnedilecek., hafta sonu Adana’ya gitmemiz gerekecek.”
“Haydi ya, neyse uzun zamandır memlekete gitmedik, iyi olur aslında. Haydi yatalım, bügün çok yoruldum.”
Eşim odanın ışığını kapatıp yanıma sokuldu, geceliğini altında iç çamaşır giymemişti, yumuşak kalçası eletime değimişti. Yasmina adet görmüştü, 1 haftadır uzak kalmıştık. Aslında bu gece yanına gitmek istiyordum. Eşime sarıldım, parmaklarım amının üstüne geldi, öylesine sarılık yattık.

Hafta sonu geldi ve sabah erkenden Adana için yola çıktık. Eşim uzun bir elbise giymişti, siyah ağırlıklı. Alanya’ya varmak üzereyken, elimi eteğini altına attım.
“Ne yapıyorsun, gören olur.”
“Sen merak etme kimse görmez,göremez. Külodunu çıkarsana”
“Saçmalama”
“Haydi canım biraz okşayacağım işte…”
“Emin misin?”
“haydi, bak göreceksin ikimizde eğleneceğiz, daha virajlara 100 km var, 1 saat oynaşırız”
“Bir saat? Ya canım isterse nasıl yapacağız?”
“Sen arkana yaslan, keyf ve zevk almaya bak, çıkardın mı?”
“ Çıkardım”
“Sağ bacağını sağ kapıya yasla, sol bacağını şuraya koy ve eteğini sıyır. Kamyoncular bayram etsin”
“Onlar görürmü bizi?”
“ Yok canım şaka yapıyorum, sen eteğini topla yukarı doğru, hem güneş görsün.”
Eşimin amına parmaklarımı yerleştirdim ve yavaşça klitorisini ovmaya başladım. Alnaya girişine kadar devamlı parmaklarım içine girip çıktı, am suyu bol bol akmıştı.
Alanya çıkışına kadar rahat durdum, ayaklarını indirmesini ve kendi kendini okşamasını istedim. Koltuğa bana doğru yan oturdu ve sol elini eteini altına soktu ve kendini okşamay başladı.
“Seni istiyorum, sik beni, yalvarırım sik beni, artık dayanamıyorum.”
“Tamam Alanya’yı çıkalım, bir çaresine bakarız, sen okşamaya devam et.”
Yaklaşık 20 dakika boyunca kendini okşadı. Eşimi sikecektım veya siktirecektim, siktirtmek daha cazip geldi. İnşallah kabul ederdi. Gerçi konuyu birdaha hiç açmadık ama, bu ateşle ne olsa kabul ederdi.

Alanya’yı çıktık ve Gazipaşa yolunda devam ettik. Sağtarafta park etmiş bir yabancı plakalı bir jeep durmuştu. Bende sinyal verip yanaştım. Çiş molasını bahane edip arabaya yaklaştım. 2 tane iri yarı adam çiş molası için durmuştu. Yabancı bir dilde konuşuyorlardı.
“Selam, nasılsınız?”
“Selam, iyi teşekkürler”
Türkçe konuşmaları beni şaşrıtmıştı.
“Siz türkmüsünüz?”
“Hayır Gürcistan.”
“Nereye yolculuk?”
“ Gaziantep, iş için”
“ O iyi güzel, bizde Adana’ya, “
“Bira içermisin?”
“İçerim, durun eşimide çağırayım”
“ Tabii gelsin”
Eşimi çağırmak için arabaya gittim.
“Gelsene, biraz dinlenmiş oluruz hem yeni insanlara tanışıp sohbet ederiz.”
“Kim bu admlar?”
“Gel işte, değişiklik olur.”
Eşimi zorda olsa ikna ederek onların yanına getirdim. Bize 2 tane bira açıp verdiler. Artık karar vermek zorundaydım, 30 yıllık eşimi tanımadığım adamlarla paylaşabilecekmiydim?
Birkaç sohbetten sonra, eşimi alıp yukarıdaki çamlığa götürdüm, götürürken adamlara gelmelerini işaret ettim. Adamlar şaşkın şaşkın bizi takip ettiler.
Eşimin beline sarılıp dudaklarını somurmaya, ellerim ile kalçalarını yoğurmaya başladım.
“ Yapma ,gören olur, aşağıda adamlar var.”
Elimle eteğini yukarı sıyırdım, beyaz götü meydana çıkmıştı. En iri olan gürcü hemen yanımıza geldi ve eşimin kalçasını ayırıp yüzünü ortaya gömdü.
Eşim şaşkın şaşkın bana bakıyordu, ama her hangi bir karşıt hareket yapmıyordu. Hipnotize olmuş gibiydi.
“Hatırlarsan sana sözüm vardı, seni siktirecektim.”

Kenara çekilip diğer gürcüye yerimi bıraktım. Ağaçların arasında yoldan yukarıdaydık, bizi görmeleri çok zordu. Bir ağaca yaslanarak olanları izlemeye başladım. Küçük olan eşimin göğüslerini ortaya çıkarmış, ağzı göğüslerinde eli ise amındaydı. Amında olan eli içinde kaybolmuştu. Bir saattir okşanan am iyice sulanmıştı. Arkadaki iri kalçalarını somurup sıkıyordu. Küçük olan pantolununu indirip aletini ortaya çıkardı. Aman tanrım, ne kadart iri ve kalın bir siki vardı. Eşimin omuzlarına basıp diz çokmesini sağladı. Eşim kalın alete şaşkınlıkla baktı bir iki okşamadan sonra aleti yavaş yavaş ağzına aldı.
İri gürcü arabasına gidip bir battaniye getirip yere serdi ve pantalonunu indirdi, vücuduna göre aleti fazla büyük değildi, ancak benimki kadar vardı.
Eşim gözümün önünde iki yabancı erkekle bir oluyordu, bir elinde birde ağzında 2 tane alet vardı.
Sırayla onları ağzına alıyordu. İri olan yere uzandı ve diğeri eşimi dört ayak sikmeye başladı.
O kalın ve iri alet hemencecik içine girmişti. Ve sert git gelmelere başladı. Eşim zar zor diğer gürcüyü somuruyordu. Sert darbelerler dengesini bozuyordu. Adamlar sonra yer değiştirdiler, küçük yere uzandı ve iri olan karımı sikmeye başladı. Eşim amından çıkmış aleti eli ile sıvazlıyori dili ile küçük darbeler atıyor ve aldığı kadar ağzına alıyordu.
Yerdeki adam eşimi omuzlarında çekerek üstüne oturttu, eşim aletin üzerinde hoplamaya başladı. Diğeri ise parmakları ile götünü okşamaya başladı. Yaşasın eşim tost olacaktı. Ne mutlu ona, her iki taraftan zevk alacaktı. Okşamalar sonucu 2 tane iri parmak götünün içinde daireler çiziyordu.
Artık hazırdı, götü iyice gevşemişti.
Beline bastırıp onu sabitlemeye çalıştı, eşim başına, daha doğrusu götüne ne geleceğini anlamıştı ve başını cevirip bana baktı. Bana bakarkan iri gürcü karımın götüne girmiş, aleti götün içindeydi bile.
İkisi bir tempo tutturup beraber vurmaya başladılar. Eşim sadece bana bakıyordu. Yüzünde hiç bir ifade belirtisi yoktu. Ağzı sım sıkı kapalıydı. Kendini kasmıştı, yanına yaklaşıp;
“ Sevgilim kendini kasma, rahatla, bu anın zevkini al, seni çok seviyorum..”
Bu sözlerim onu rahatlatmış olacak ki, inlemeleri sesli olarak çıkmaya başladı. Sanki önümde zevk almaya utanıyordu. Sözlerim onu rahatlatmış ve içindeki zevk arzusunu serbest bırakmıştım.
İşte artık zevk almaya başlamıştı, götünden ve amından akan zevk suları,giren çıkan aletlere çok güzel bir ıslaklık, bir parlaklık vermişti.
Götündeki gürcü yüksek sesle bağırarak içinde patladı. Sikini çıkartıken eşimin götünden spermler akmaya başladı. Yerdeki gürcü ayağa kalkıp eşimin arkasına geçti ve sikini eşimin götüne gömdü. Genişleyen ve spermle kaygan olan göt, o iri aleti kolaylıkla içine aldı. Eşimin götü ortadan ikiye ayrılmıştı sanki. Alet bir gözüküyor, bir kayboluyordu. Sonra hızlandı, aynı anda eşimle birlikte, ikisi bağırarak geldiler. Sonra yavaşça kalın aletini götünden çıkardı, spermler eşimin bacakları arasında süzülüyordu. İkisi birden üstelerini düzeltip, battaniyeyi bize birakıp gittiler.
Eşim halen dört ayak duruyordu, sağ ayağı ve vücudu titriyordu. Arkasına gelip kalçalarını ayırdım. Göt deliği çok genişlemişti, içindeki döller gözüküyordu. Fermuarımı açtıp, sertleşen sikimi ıslak ve kaygan götün içine soktum, kalçalarını ayırıp vurmaya başladım. Gelmem uzun sürmedi, eşim yine zevk almıştı. Yarım saat içinde götünde 3 erkek patlamıştı.
Üstümü düzeltip arabadan ıslak mendil ve peçete almaya gidip geldikten sonra, eşimi arabada beklemey başladım. 4-5 dakika sonra eşim arabaya geldi, battaniyeyi arka koltuğa katlayıp koydu ve yerine oturdu. Otururken yan oturmaya özen gösterdi götü sabah sabaj bir çok darbe almıştı.

Arabayı çalıştırmadan önce dudaklarından öpüp, teşekkür ettim. Yüzünde çok tatlı bir gülümseme vardı. Mutlu kadın gülümsemesi güzel bir şey. Dünyanın en güzel şeylerinden biri bence. Zevk almış mutlu bir kadın.
Anamura kadar hiç konuşmadık. Anamurda opet petrole gidip gerçek bir ihtiyaç molası verdik. Tuvalet ve ihtiyaç molasından sonra, arabada elimi tutup;
“ Hayatım, bu inanılmaz bir olaydı, sana çok teşekkür ediyorum. Bu kadar zevk alacağımı bilemezdim. Tabii seninle geçirdiğimiz anlarda çok zevkli, ama,bu sadece değişik, farklı bir zevk.”
“Hayatım , aslında ben sana teşekkür ederim. Bu iki adamı tesadüfen buldum, proglanmış bir şey değildi. Ama benim niyetim bunu ayda bir tekrarlamak, ne dersin?”
“Sen nasıl istersen kocacığım. Ama öyle tek başına bakıp durmanı istemem, seninde orada olmanı çok isterim, sadece ben çok haksızlık olmaz mı?”
“ İnan ben seni izlerken çok zevk aldım ve almaya devam edeceğim.”
“Peki ben seni başka bir kadınla izlerken zevk alacakmıyım?”
“Bilmem, denemek lazım” deyip gülüştük. Ve yolumuza devam ettik.
__________________

Taksici ismet – 15
________________________________________
Adana’dan döneli 2 gün olmuştu.
Yasmina bizi güleryüzle karşılamış,eşyalarımız taşımaya yardım etmişti. Fakat ne yazık ki onuna beraber olamadım. Eşim geç saatlere kadar Yasmina ile oturmaya başlamıştı, sohbetleri gece yarısına kadar sürüyordu. Eşime neler olduğunu sorduğumda, önemli değil, sonra anlatırım demişti.
Meraktan çatlıyacaktım. Öğlenleri eve gelmemin bir anlamı yoktu, Yasmina temizliğe gidiyordu.
Bir iki kere mutfakta yalnız kalmaya çalıştım ama bir türlü olmadı, fırsat bulamadım.
En son seksi ,eşimle Adana’da ayak üstü yapmıştım,2 dakikada boşalmıştım, yani canım acayip Yasmina’yı çekiyordu. Ama nasıl olacak tı ?

Eşim gece yarısı yanıma geldiğinde;
“Yahu kuzum, neler oluyor, neden bana anlatmıyorsun?,problem mi var?”
“Yok bi şey, yani ciddi bir şey yok, merak etme. Yasmina bir akrabası ile telefonla görüşmüş, biz yokken, onu Suriye’ye geri çağırmışlar.Yasmina gidip gitmemekte kararsız. Burada rahat ve iyi bir ortamda kaldığını ve çalıştığını söylemiş. Kocası hastaneden çıkmış, iyileşmiş ve onu ve oğlunu geri istiyormuş. Özellikle kayın babası torununu çok istemiş.”
“Eee, sonuç?”
“Sonuç, gitmek istemiyor, ama oğlunu babasız büyütmek istemiyor.”
“Yani gidip, gitmemekte kararsız .”
“Aynen öyle, kadın ama bu yaşına rağmen çocuk gibi aklı var,kolay değil tabii. Yaşadıklarını tahmin edebiliyorum.”
“Peki kocası buraya gelirmi?”
“Kocasının 2 ayağı kesilmiş, yürüme şansı yok.”
“Üzüldüm,yahu..”
Aslında içten içe sevinmiştim. Yasmina o adama dönmezdi, buradaki rahatlığa alışınca, Suriye’deki rezilliği ne yapsın. Canım onunle yatmak,ona sarılmak, kokusunu içime çekmek, aletimi amına sokmak, yüzündeki zevk ifadesini tekrar tekrar görmek istiyordum. Seks iştahım aletimle birlikte kabarmıştı. Önümdeki kabarıklığı gören eşim;
“Biliyorum seni ihmal ettim, ama bu akşam yatalım, yarın akşam söz, seninle ilgileneceğim. İyi geceler sevgilim” deyip dudaklarıma bir öpücük kondurup, çarşafın altına geçti.
Yarım saat uyumasını bekledim, uyuduğundan emin olunca,yataktan sessizce kalkıp Yasmina’nın odasına gittim.
Yasmina oğluna sarılmış, uyuyordu. Bende arkasına geçip ona sarıldım. Sarıldığımda içimde bir rahatlama sesi duydum. Bunu özlemiştim. Hafif uyku sersemliği ile bana döndü. Yüzüm yüzüne bakıyordu. Gülümseyerek dudaklarıma bir tatlı öpücük kondurdu. Başını omzuma yasladı ve uyumaya devam etti.
Ben ne umutlarla gelmiştim, ne bulmuştum. Hafifçe siyah saçlarını okşamaya alnını, yanaklarını öpmeye başladım. Çenesinden tutup dudaklamı dudaklarına götürdüm. Öpücüklerime yavaş yavaş karşılık vermeye başlamıştı.
“Lütfen bu akşam seks yapmıyalım, sadece sarılıp yatalım.”
Aletimi gösterip, “ Beni böylemi bırakacaksın?”
Kalkmışı görünce gülümsedi, eli ile okşamaya bana 31 çekmeye başladı. Aynı anda dudaklarıma yamuldu ve şehvetle öpmeye, dudaklarımı somurmaya, ısırmaya başladı. Nefesi nefesime karışmıştı. Elimi göğsune attım ve okşamaya,sıkmaya başladım. Kalbi oldukça hızlı atıyordu.
Birden kasıklarım gerildi ve sıcacık spermlerim akmaya başladı. Artık dayanamamıştım, küçük İsmet yeter artık demiş ve gelmişti, spermlerimi uzun zamandır bu kadar yoğun görüyordum.
Nefesim düzgünlenince, yataktan kalkıp banyoya geçtim, şortum, fanilam ve külodum sperm içindeydi. Odadan temiz kıyafet alıp hemen soyunup duşun altına geçtim. Ilık bir duş alıp, yeni kiyafetler giyip , Yasmina’ya bir göz attım. Elinde hala benim spermlerim duruyordu. Uyuyakalmıştı. Demek ki gerçekten yorulmuştu. Kolay değildi tabii. Allah yardımcısı olsun., hepimizin.

Yatağa, eşimin yanına dönüp rahatlamış ama dahada rahatlatmaya ihyacı olan biri olarak,yatağa uzandım. Ve uyuya kaldım.
Sabah 07:15 gibi eşim beni uyandırdı, kahvaltı için fırına gidip pide almamı istedi. Üstümü giyinip odadan çıktım, Yasmina mutfakta oğlu ile beraber kahvaltı hazırlıyordu. Günaydın deyip, her ikisini yanaktan öptüm. Kapıdan çıkarken eşimin dudaklarına bir öpücük kondurdum.

Neşeli bir şekilde kahvaltı faslından sonra taksime binip durağa sürmeye başladım. Saat 13:30 gibi telefonum çaldı, arayan Fahri beydi.
“İyi günler komşum, nasılsınız,müsaitmisiniz?
“İyi günler Fahri bey,iyiyim teşekkürler, siz nasılsınız? Buyurun.”
“Allaha şükür, bizlerde iyiyiz. Sizden bir ricam olacak, ben bu akşam saat 18:30’da İstanbula uçmak zorundayım, beni hava meydanına bırakırsanız sevinirim.”
“tabii, saat 17:20 gibi gelip sizi alırım.”
“Anlaştıki teşekkürler, görüşmek üzere.”

Aynı denilen saate Fahri beyi alıp, meydana götürdüm. İlk defa taksime biniyordu.
İstanbul’a bir arkadaşını ziyarete gidiyordu, 3-4 gün gelemiyeceğini, bir şey gerekirse eşi Mukkades hanıma yardımcı olmamı istedi.
Akşam saat 8 gibi eve döndüm ve Mukkades hanımın kapısını çaldım. Kapıyı açtığında Mukkades hanım dışarıya çıkmak için hazırlanıp giyinmişti.
“ Buyurun İsmet bey” deyip beni içeri aldı ve ardımdan kapıyı kapatıp beni salona geçirdi.
“İyi akşamlar, Fahri bey bir şey lazım mı diye sormamı istemişti bende sormaya geldim.”
“Aslında ben bu akşam arkadaşlar ile konken partisine gideceğim beni götütüp 3 saat sonra gelip almanız mümkün mü?”
“Tabii olur, sorun değil.”
“O zaman çantamı alıp çıkalım”
Beraber taksiye yürüdük,ona arka kapıyı açtım, fakat yanıma oturmayı tercih ettiğini söyleyip öne geçti. Siyah yüksek topuklu ayakkabı ,beyaz etek, siyan puantiye saten gömlek ve siyah sütyen takmıştı. Altın kolye ile küpeleri uyumluydu. Emniyet kemerini bağlamasına yardım ederken, kolum göğsüne dokundu, utanarak özür dileyip taksiyi çalıştırıp adresi sordum.
“Adres neresi Mukkades hn.?”
“ Kemer yolunda. Atatürk bulvarı, 455 sok no: 12”
Navigasyona adresi girip,taksimetreyi açıp yola koyuldum. 30 dakikalık mesafedeydi.
“Yasmina evinize renk katmış olmalı,değilmi?”
“Evet, bizi sadece ikimizdeik şimdi 4 olduk.”
“Bu yaptığınız çok güzel bir iyilik. Fahri bey hiç böyle bir şey yapmaz, yapamaz. Sizi tebrik ediyorum.”
“Teşekkür ederim.”
“Gördüğüm kadarıyla kızınız gibi seviyorsunuz, siede tatlı bir torun vermiş gibi, değilmi?”
“Aynen öyle. Evimizin neşe kaynağı oldular. Zaten kimsemiz yok , bizde kalmaları bize ek külfet getirmedi. Şimdi Yasmina çalışıyor, size 3 gün Süleyman beylere 2 gün gidiyor. Parasını biriktiriyor.”
“Evet, Yasmina’nın türkçeyi ilerletmesi lazım, aslında haftada bir kaç ssat türkçe kurslarına gitse hemen kavrar, zeki bir kız.”
“ Sizin çocuğunuz yok mu?”
Mukkades hanımın gözleri nemlendi. Uzaklara daldı ağzından “ Yok” diye bir ses çıktı. Belli ki fazla konuşmak istemiyordu, bende fazla üstlemeden sohbeti kesip yola konsantre olmaya başladım.
Uzun bir sessizlikten sonra;
“Çocuğumuz hiç olmadı, ama sorun maalesef bende değil, eşimde.”
“Nasıl yani?”
“Gençliğinde bir hastalık geçirmiş,çocuk yapma şansı ortadan kalkmış”
“Peki evlenmeden önce size bunu söylemedi mi?”
“Söylemedi, ne annesi nede babası ,hiç biri söylemedi.”
Kadıncağıza yapılan bu haksızlık canımı sıkmıştı. Ne biçim bir insan böyle kalleşliği yapar, anlamadım.
“Evliliğimizim ilk yılları hata bende sanmıştım, ama bir akşam içki masasında itiraf etti.”
“Evlat edinmeyi hiç düşündünüzmü?”
“Kabul etmedi. Bende bu hayatı mecburen kabullendim.”
Elimle çıplak dizini okşayarak teselli etmek için bir kaç söz söyledim . Elim dizinin üstünde kaldı.
Birkaç dakika sonra elimin orada olduğunu fark ettim, yüzüne baktım, gözleri yola bakıyordu, ama vücudu kaskatı olmuştu. Benden bir şeyler bekliyordu ama sanki cesaret edemiyordu. Nefes alması hızlanmıştı, göğüs kafesi hızla inip kalkıyordu. Bacak içini okşayarak elimi yavaşça eteğin altına soktum. Parmaklarım küloduna geldiğinde bacaklarını araladı,daha ileri gitmem için bir işaretti bu.
Arabayı Isparta yoluna çevirdim ve yukarıdaki çamlığa geldik, burası gençlerin buluşma noktasıydı.
Arabayı kuytu bir yere çektim, her ikimizin emniyet kemerini açtım ve parmaklarımı tekrardan ıslanmış küloda getirdim, klitorisi şişmişti, gözü yine uzaklardaydı. Eğilip koltuğunu yatırdım.
Gözlerini kapanıp uzandı, eteğini sıyırıp külodunu çıkardım, poposunu kaldırarak bana yardımcı oldu. İşte Muakkades hanımın amı gözümün önündeydi. Şişkin etlı dış dudakları ve hafif kabarmış iç dudakları vardı. Parmaklarımın ikisini amına sokarken, baş parmağım klitorisini okşuyordu. Sol bacağını başımdan yukarı atıp ağzımı amına götürdüm ve yalamaya, koklamaya, ısırmaya, somurmaya başladım. Am suyu tatlıydı ve çok çabuk ıslanmıştı. Yaklaşık 10 dakikalık bir yalamadan sonra arabadan inip arka koltuğa geçtik. Koltuğa oturunca ben henüz kapıda dururken, fermuarımı açtı ve kabarmış İsmeti ağzına aldı. Aman Allahım, ne güzel somuruyordu, şu ana kadar en iyi saksafonu çalıyordu, dilini çok iyi kullanıyordu. Belli ki bu işte tecrübesi vardı ve bu tecrübeyi Fahri beyden aldığını zannetmiyordum. Artık sokma zamanıydı. Koltuğa uzandı ve bacaklarını açtı. Üstüne uzanıp içine girdim. Sicacıktı. Daracıktı. Sanki bir eldiven gibi beni kavramıştı. Bir elimle kalçasını sıkıca kavrıyarak tatlı sert darbeler vurmaya başladım.
Dudaklarına yumuldum, elleri ile saçımı çekiştiriyor, daha sert vur diye yalvarıyordu. Bende tüm gücümle üstüne abanmıştım. Arabanın arka koltuğu nihayet siftah yapmıştı. Mukkades hanıma kısmetmiş.
Altımda zevkten kıvranan bir kısrak vardı sanki. Uzun zamandır seks yapmadığı belliyidi. Sekse açtı. Bende karnını doyuruyordum. Darbelerim hızlanmıştı, dün gece az boşalmanın faydası olmuştu, henüz gelmeye niyetim yoktu. O tatlı götünü görmek istiyordum, dört ayak durmasını rica ettim. Arabanın kapısını açtım ve dışarı çıktım,koltuğun ucuna kadar yanaştırıp tekrar sokup çıkarmaya başladım. Etrafta kimseler yoktu. Olsa bile umrumda değildi. Buraya bu saatte gelenler bu iş için geliyorlardı. Arabanın iç ışığı zayıftı ,götü gölgede kalmıştı. Baş parmağımı am suyun batırıp götünü okşamaya başladım, hafif basurlu bir götü vardı. Parmağım zorla girdi.
“Arkadan istermisin?”
“Hiç yapmadım, bir kere denedik ama başaramadık. İstersen başka zaman başka yerde yaparız”
“Tamam haklısın” deyip baş parmağımı götüne tam sokup, sikime bastırmaya başladım. Sikimin başı iyi şişmişti. Mukkades’in vücudu ve bacakları titremeye başlamıştı. Artık gelme yoluna girmiştim. Geri dönüşü olmayan bir yol. Dünyada hiç bir şey beni durduramazdı artık. Darbelerim dahada sertleşti ve tüm gücümle vurarak amının içinde patlamaya başladım.
Bu patlama çok uzun sürmüştü. Kapı kenarında duran ıslak mendili çıkarıp eline verdim. Bir tane çıkardı ve amının üstüne yerleştirdi. Bende sikimi yavaşça çıkarırken,amından akan suları ve spermlerimi sildi. Külodumu çekip tekrardan direksiyon başına geçip oturdum. İki dakika sonra gelip ön koltuğa oturdu.
“Evde devam edelimmi?”
Arabayı çalıştırıp, navigasyonu iptal edip eve doğru yöneldim.
Apartmana girdiğimizde bizim salonun ışıkları açıktı. Sessizce evlerine girdik. Elimden tutarak beni yatak odalarına sürükledi. Beni çırıl çıplak soyarak yatağa yatırdı, ve hemencecik küçük İsmeti ağzına aldı. Yarım saat önce patlayan sanki ben değilmişim gibi taş gibi kesilmişti.
__________________

Alıntıdır….

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort antep escort sex hikaye kocaeli escort kocaeli escort çankaya escort keçiören escort etlik escort sex hikayeleri otele gelen escort Bahis sitesi antalya rus escort kuşadası escort bayan şişli escort ensest hikayeler Escort hurilerim.com Antalya escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort maraş escort mardin escort mersin escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya beşiktaş escort bakırköy escort sincan escort dikmen escort escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com ankara escort porno porno görükle escort bayan escort escort escort travestileri travestileri beylikdüzü escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort gaziantep escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj