Şeyma yol ayrımında 5

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Şeyma yol ayrımında 5

Konuşabileceğim tek kişi ne yazık ki eski eniştem. Akşam yeğenler ile oturduğumuz masaya geldi. Ben de iki kadeh içince biraz konuşabilir miyiz önemli diye lafı açtım, bir saate gelirim sen takıl barda.

İki üç kadeh içmiştim geldi. Muzaffer öküzü tarafından nasıl sikildiğim kısımları hariç yaşadıklarımı anlattım. Alkol alamadan uyuyamaz hale geldiğim dahil. Bu hayat böyle sürmez dedim. Sevmiyordum herifi ama kafası net bir iş adamı hep.

– Sen karar ver dedi. Önünde dört yol var hepsinin artılarını eksilerini yaz bir kağıda. Sonra birini seç diğerlerini de sil hayatından. Bir şişe daha açıp dediğini yaptık. İlk elenen Muzaffer oldu. Adamın kapaması olur, yarı hapis hayatı sürersin değmez kısmına ses çıkarmadım. Artılar hanesine yediğim günden beri aklımdan çıkmayan beni kölesi yapabilecek sikini ve yaşattığı orgazmları yazmadım, söylemedim de tabii ki. Sabah bilekliği sat borç aldığın tutarı gönder, hediyeyi geri istemez herhalde öküz. Bir diğeri daha iyi bir iş bulmak. Bu piyasa şartlarında o da neredeyse imkansız ama ben konuşurum bir iki yer ile bakalım ne çıkar.

İçimdeki sıkıntı azalmadı kalan iki seçenek böyle yarı zamanlı orospu olarak devam etmek ya da az maaş ile borç temizlemeye çalışmak, annemler ile yaşamak, buldukları koca adayları ile uğraşmak. Bunları da net ama orospu demeden daha nazik koydu önüme. Tekrar ağlama krizi geldi, kağıdı kalemi bıraktırdı. Bir yandan ağlarken bana sarılması güç verdi. Belki hayırlı bir kısmet çıkar diye espri yaptı güldük. Bir süre öyle kaldık kaldırdı ayağa hadi diskoya biraz kafan dağılsın diye tuttu elimden çekti. Git güzel şeyler giy kendini iyi hisset diye hazırlattı beni.

Benim işlerim var diye ayrıldı diskoda yanımdan, otel müdürü ile eğlenen iki kadın otel çalışanına emanet etti. Kadeh kadeh üstüne, bir erkek ile takılan üç kadına asılan yabancı ve yerli erkekler kuşattı etrafımızı. Kalabalık arttıkça yanlışlıkla veya bilerek sürtünenler de çoğaldı. Masaya bile tutunamıyorum sarhoşluktan. Her sürtünme sikilme isteğimi artırıyordu. Ayakta duramayacak haldeyim. Ben kıvrandıkça çevremdeki erkek sayısı da artıyordu. Onlardan kaçmak için otel müdürüne doğru yanaştım, ona yanaşınca da belimden tuttu korumak için. Bana sürtünmemeye çalışarak arkamda durdu. Aklımda sadece filmlerdeki zenciler gibi cümlesi Ayşen’in. Yanlışlıkla ben sürtünüyordum bu sefer önüne. İçkiler gidip geliyordu. Kızlardan biri koluma girip beni hava almak için çıkardığında müdür eski enişteyi aradı. Patron kızlar eve bıraksın mı diye. O eve birilerini atmış bile bize kaldı bu iş dedi yanındaki kıza. Bir süre sonra bir kolumda bir kız diğerinde otel müdürü Hakan evde idik. Kahve yap dedi kıza, ben ise kanepeye yayıldım.

– Muzaffer de sikti beni biliyor musun, o iğrenç göbekli herif de.

Bir anda neden böyle bir şey dedim ki. Yere oturduğumu ağladığımı hatırlıyorum. Kızı gönderdi. Ağlamam boyunca sarıldı, tamam geçti her şey burada güvendesin, patron korur seni.

– Ne koruması o da sattı beni imar müdürüne, tekrar ağladım omzunda. Saçlarımı geride topladı. Hadi yat artık diye koluma girdi tekrar.

Merdivenleri zorla çıkardı yüzümü gözümü yıkadı. Sakinleş ve ağlama artık dedikten sonra yatağıma yatırdı. Camı kapatmasını klimayı açmasını izledim. On dakika sonra serinler içerisi kapatırım unut her şeyi dinlen diye çıktı. Sırtıma batan sutyenimin kopçasını açtım, gömleğin bir veya iki düğmesini daha çözdüm. Rahatladım serin havada biraz. Gecelik giyecek gücüm yok. Bana sürtünen erkeklerin hayali gözümde uçuşuyor, başımın ağrısı klimanın serinliğinde azaldı. Uğraşa uğraşa şortumun düğmesini açtım, alkolden şişmiş göbeğim özgür kaldı. Devrildim tekrar yatağa.

Otel müdürü Hakan kapıyı tıklatarak içeri girdi, klimayı kapattı. Gözlerimi açık görünce sordu.

– İyi misin diye merak ettim.

– İyiyim dedim. Yatağın başında dikilip vücuduma baktı. Gözleri neredeyse hepsi ortada olan göğüs dekoltemde takılı kaldı. Dışarı çıkarken giydiğim kısa şort ve gömlek ileydim hala. Gözleri her noktamı dolaştı. Gözlerimi ayırmadım ben de. Bacaklarımı tutup kendine doğru çekti aniden. Bir şaşkınlık çığlığı attım. Şortumu çamaşırım ile birlikte çekip çıkardı. Çıplak bacaklarımı aralayıp üzerime tırmandı. Kafasını göğüslerime gömerek göbeğime oradan kadınlığıma öpe öpe saldırdı acele ile. Elleri ile gömleğimi yukarıya doğru itekledi, yardımcı oldum attım sutyenim ile birlikte, beş saniye içinde çıplak kaldım yatakta. Bacaklarımı öperek o da doğrulup iki saniye içinde çıplak kaldı karşımda. Bana doğru bakan dikilmiş iri siki ile tekrar üzerime balıklama atıldı. Durma sakın dedim sadece. Dudaklarımız birleşti. Acele ile aç kurt gibi saldıran hızına ben de uydum. Dişlerimiz ile saldırdık dudaklarımıza. Canımız yanınca durup gözlerimin içine baktı. Vahşi bir erkek vardı karşımda gözleri parlıyordu. Tekrar dudaklarıma saldırdı ben de ona.

Ellerimi tutup iki yana açtı. Kollarım gerildi. Sanki tecavüz edecekmiş gibi baktı gözleri. Vücudu vücudumu ezdi. Sıcak bakımlı kaslı bir erkek vücudu. Göğüslerim, sikinin değdiği bacak aram ve dudakları ile dişleri arasında uzayan dudaklarım, aynı anda hepsi uyarılıyor, kıvrandırıyordu beni altında. Tüm vücuduma hakimdi adeta. Siki giriş arıyordu, ellerim serbest olsa kendim sokacağım içine. Sert ve sıcak aletinin değdiği her yer am dudaklarımdı sanki. Dili bir sik gibi ağzıma girdi çıktı. Alt dudaklarımı ısırdı yedi. Boynumdan omuzlarıma indi onları da ısırdı. Elleri ile kafamı kendine çekip dudaklarıma saldırdı. Nefes nefese geri çekildi. İki bacağımı da havaya dikip iyice açtı girişimi. Serbest kalan elim ile yüzüme yapışan saçlarımı düzelttim. Sert sikini kadınlığımın üzerinde gezdirdi.

– Hazır mısın, alabilecek misin hepsini. Günlerdir seni düşünüyorum, dayanamayacağım. Hazırdım, içimde alev var ve bir an önce sikilmek istiyordum. Bir iki kere daha sürttü sert sıcak sikini girişime. Aşağıya doğru baktım. Offf gerçek olamayacak kadar uzun ve büyük gözüktü. Gövdesini kadınlığımın girişine vurdu. Şap şap ıslaklık sesi çıktı.

– Canımı yakma

Elimi aşağıya götürüp dokundum erkekliğine. Sıcaktı ve nabız gibi atıyordu. Elimi girişimde tuttum korku ile. Başı girdi. Bakmaya çalışan kafamı dudaklarıma yapışarak aşağıya indirdi. Sonra tek defada yavaşça yara yara yerleşti içime. Gövdesi tam ıslanmamış siki içime yerleşince bağırdım. Elim arada tamamı girmemişti ama o kadar derinde, o kadar kalın bir şey ilk defa içimdeydi ve yavaşça hareket ediyordu. Geri çekti çıktı tamamen ve tekrar aynısını yaptı. Şimdi amının ıslattığı uzun sik rahatlıkla dibimi buldu. İnanılmaz bir duygu bu, içime giren şeyi ayrıntılı görmedim ama resmini çizebilirim. Sert sert içime çarpmaya başladı, içime her girişinde omzumdaki bacaklarımı iyice katlayıp göğüslerime kadar kıvırdı. Tut şunları diyerek kendime tutturdu kıvrılmış bacaklarımı. Sportif vücudu şınav çeker gibi inip kalkmaya dibime değdikçe gözümde şimşekler çaktırmaya başladı. Evet kısa orospuluk geçmişimdeki en güzel sik bu. Uzun ve gövdeli, tüm içimi doldurdu. Doldurmak ne, gerilmiş durumda am dudaklarım. Al işte doy yarağa diye diye dövdü içimi.

Hızlı hızlı üzerimde zıplıyor sonra dudaklarıma saldırarak nefesleniyor bu sırada içime yerleşmiş sik kalça hareketleri ile geziniyordu. Hiç bu kadar güzel sikilmedim ben. Bu kalınlık am dudaklarımı geriyor, içinde gezdikçe içim daha da genişliyor, iç duvarları eziliyordu. Ayşen’in çığlıkları ne de doğru imiş. Tek hakimim içimde gezinen her defasında farklı açılarla yeni titremeler getiren bu uzun sert sıcak alet. Alıştı bak hiç çıkarmak istemiyor amcığın diye tekrar itekledi köküne kadar. Bağırdım ağrıdan. Bacaklarımı beline sardırdı ve kısa sürede yapmak istediği pozisyona beni de uydurdu. Bacaklarım beline sarılmış yatağın üzerinde tek vücut olarak hareket ediyorduk şimdi. O vahşi saldırı ikimizi de yormuştu şimdi ağır tempoda tek vücuttuk. Ellerim boynuna sarıldı önce, sonra sıkı sıkı sardı sırtını. Aletinin mantar başı içimi yarıyor geri çekilince başımı döndüren bir gıdıklama ile içimi okşuyordu. Sıcak dili dudağı boynumda sanki dillenen boynum değil kadınlığım, durmadan emiyor bir yerimi boynumu, dudaklarımı. Kolları daha sıkı sarmış durumda. Nefessiz eziliyordum altında. Boşalıyor musun güzelim boşalıyor musun, bu kadar çabuk mu?

Evet boşalıyordum. Bu kadar çabuk mu demesine rağmen ben ne kadar süredir sikildiğimi hatırlamıyordum. Elleri şimdi alttan kalçalarımı sıkarken daha da sert vurmaya başladı. Kaçamazsın diye çırpınan bedenimi zapt etti. Nefesimin patlamasını uzun bir oooohhh sesi takip etti, gözlerim niye yaşardı ki. Böyle savunmasız ve çaresiz titremeyi ilk defa yaşıyordum. Dur dur diye kıvrandım. Daha da sıkı sarıldı. Nefessiz çaresiz zevke gömülü kaldım altında. Kadınlığımın içindeki kasılmalar sikini sardığından, içimdeki alevi her yanımda hissediyordum. Beni boş çuval gibi çevirip siki içimde üstüne aldı. İçimdeki uzun sertlik amımdaki kasılmaları daha da zevkli yaşamama neden oldu. İki eli iki kalçamda.

– Boşal orospum benim, böyle sik yedin mi hiç? Siki içimde kucağında yüz yüze oturuyorduk. Boşalma sancılarım kramplarım her yerimi ele geçirmiş o ise beni sarmalamış bırakmıyordu. Çıldırtıcı bu titremelerden kaçmak istiyor ama beni mengene gibi sardığından sadece bağırarak boşalıyordum. Kulağıma fısıldadı.

– Bu memeleri hep sikmek istedim. Enişten de hasta götüne, İngilizler dar amcığını anlatırken çok kızdı. Daracık amcıklı orospuuuuu. Bunları derken beli oynamaya devam ediyor arada göğüs uçlarımı dilliyordu. Kendini geri atıp elleri göğüslerimi kavradı alttan. Oh hiç böyle tüm gövdesi kavranarak kenarları bastırılarak yoğrulmamıştı memelerim. İleri geri oynattıkça kalçalarını dibine kadar yerleşen siki içimi ve sert kalın gövdesine sürülen bızırım aklımı, darmadağın ediyordu. İki göğüs ucumu tükürüklediği parmakları arasında ezmeye başladı. İşte böyle bağır orospu deyince fark ettim, tekrar bağırıyordum. Islak parmakları arasındaki göğüs ucum bızırımdan farksız sanki. Sıkıp çekince tekrar bağırdım biraz da acıdan.

– Siktirip siktirip yine bana geleceksin değil mi, diyerek göğüslerimi tokatlamaya ve kucağında zıplatmaya başladı. Her zıplayış ağrı ve zevk saplıyordu karnıma. Tekrar sordu aynı soruyu hızlanarak. Evet diyecek bile gücüm yok acımasız bir zıplama hızı, her yer karardı yine. Alttan döver gibi giriyordu siki. Ihhhh diye onayladım sadece. Yine mi orospu yine mi kasılıyor amcığın sorusuna cevabım yoktu. Yine kasılıyor her yerim, içimdeki sik her açıdan girip çıkıyor, sadece kadınlığım göğüs uçlarım değil, her yerim bızırım kadar hassas artık. Kaçmaya ve orgazmımı yaşamaya çalışmak istiyordum, kollarımı sıkarak bırakmıyordu. Üzerinde bitmiş tükenmiş halde iken o özlediğim döl sıcaklığı, sikinin başının kabarması ile içimi yaktı. Muzaffer öküzünü hissetmemiştim bile boşalırken ama bu farklı, yaka yaka aktı içime dölleri, parmakları belime gömüldü acıttı. Offf tam doya doya sikmelik karı varmış elimizin altında diyerek attı kafasını arkaya.

İçimden çıkmadan beni kendine çekti. Dudaklarımı nazik ufak dil darbeleri ile dolaştı. Çok güzeldi, çok. Elimi korkarak kadınlığıma attım. İçimden akanlar bu kadar fazla olmamalı. Öylece yattım göğsünde, içimdeki sik kasıla kasıla boşalmalarını bitirdi, amımdaki süzülmeler tükendi, sonra yavaşça kaydı dışıma. Konuşmadan kaldık öylece. Ne konuşabilirdik ki zaten.

– İçecek bir şeyler alacağım ne istersin diye dudaklarımı öpüp kaldırdı üstünden.

– Fark etmez dedim.

O şortunu giyip aşağıya inerken, ayağa kalkmaya çalıştım. İçki ve orgazmların sarhoşluğundan tökezleyip yatağa tutundum tekrar. Başımın dönmesi geçince banyoya girip klozete oturdum. İçimden damlayan döllerini seyrettim, ne kadar öyle kaldım bilmiyorum. Odadan gelen şarap buldum sana da bir kadeh getirdim sesi ile kendime geldim. Bacakaramdaki onun dölleri ve benim ıslaklığımı yıkayıp dışarı çıktım.

Biraz ayılmıştım artık. Yatakta çırılçıplak oturmuş adama baktım, inmiş siki bile bacakarasında uzunca sallanıyordu. Nedense üzerime yere savrulmuş yatak örtüsünü sarıp getirdiği suyu bir dikişte bitirdim. Şaraptan aldığım bir yudum sonrası yarı kalkık buna rağmen damarlı ve kalın gözüken siki ile yanıma doğru yürüdü. Kadehi elimden alıp üzerimdeki örtüyü çekti attı. Boynumu tutup dudaklarıma yapıştı. Dili ağzımda dolaştı. Boynumu öperken bir eli göğsümü sıktı.

– Yıkadın mı güzel amcığını diye elini kadınlığıma attı.

– Evet çok kızartmışsın.

– Öperim geçer şimdi. Tekrar yatağa yuvarlandık. Dudak dudağa. Konuşmadan daha sakin sürdü üstümdeki yolculuğu. Parmakları girişimi araladı. Yapma çok hassas şimdi dedim.

– Kaç kere boşaldın

– İki üç bilmiyorum. Hassas dememe rağmen içimde kolaylıla ilerleyen parmağı bir noktaya baskı yapınca derin bir inilti bıraktım. Parmağını çıkardı ve ağzıma soktu. Kendi kokum kendi tadım.

– Ağzıma layık mı ne dersin?

– Yavaş lütfen.

Göbeğimi dişleyince gıdıklandım. Sonra dili bızırım üzerinden kadınlığımın her yerinde daireler çizdi. Küçük ıslak bir et parçası yavaş yavaş dolaştı girişimde. Ahh en sevdiğim şeyi son siktirdiğim iki erkek de ne güzel yapıyordu. Kadınlığımı aşkla yiyen iki erkek. Sonra o küçük darbeler artmaya iki dudağı ile kadınlığımın dudaklarını yemeye başladı. Sağa sola kıvrandı vücudum iki elini alttan kalçalarıma geçirip hareketlerimi kısıtladı. Elleri ve yüzü arasında sıkışmış bacakaramda dakikalarca sürdü turu. Belim yükseldikçe dilini daha derine soktu. Bızırıma çarpan dil sesi çoğaldı. İlk orgazmım sırasında biraz nefeslendi. İçtiğim en iyi am suyu bu doyamadım diyerek, ufak dil dokunuşları ile her dokunuşta ateşimi artıran bızırımla oynadı. Kıvranma dur dedi ama boşuna, kendime hakim değilim. Doğruldu ters olarak üzerime döndü koca siki burnumun ucunda sallanırken iki eli ile kavradığı bacaklarımın arasına gömüldü kafası. Dili içimi dışıma çıkartmaya başladı sert sert. Parmakları da arka deliğimin girişinde baskıda. Gördüğüm en biçimli sik, bir sike yakışıklı denirse buydu. Elim ile kavrayıp başını emince durdu biraz, aferin diye inledi. Gövdesindeki damarları seyrettim, elimin altında nabız gibi atması dayanılmaz güzellikte. Elim gövdesi üzerinde küçük duruyor. Çok da uzun. Onun amımı yeme, arka deliğime baskı yapma sakinliği ile ben de sikinin kalın başını emmeye gövdesini okşamaya başladım. Dili iki deliğim arasında gezip içime girdi ve çıkıp tekrar bızırıma gelince dünya ile ilişkim tekrar koptu. Ağzımdakini çıkarıp yalvarırım lütfenn lütfennn diye bıraktım kendimi.

Bıraktı yalamayı, elimle kavradığım sikini kurtardı.

– Kopartacaktın kız dedi. Kendimi kaybettiğim o anda çarşafı sıktığımı hatırlıyorum. Galiba diğer elimi de sıkmışım. Başucuma gelip sikini tutup yandan ağzıma soktu. Nefesim düzene girmeye çalışırken o yavaş yavaş ağzımı sikti, göğüs uçlarımı okşadı. Arada çıkardığı sikini dudaklarıma vurdu. Ben tepkisiz, bitkin kalakalmıştım. Tekrar başını sokunca dilimi de hareketlendirdim. Daha derine iteklemeye çalıştı.

– Boşal artık dedim. Güldü, daha adımı bağıracaksın.

Çıktı ağzımdan ve beni yan çevirip arkadan sarıldı. Siki arkadan bile olsa bu uzunluğu ile kolaylıkla kadınlığımı buldu. Kolumu tutarak yarısını soktuğu siki ile sertçe hızlı hızlı vurmaya başladı arkadan. Kalçalarımızın çarpmasını ahh sesim takip ediyordu. Boynumu yaladı. Hızlandı. Kolumu daha sert sıkarak daha da hızlandı. Kolumu bıraktı eli bacakarama girip önden kadınlığımı kavradı. İçimdeki sertliğin boş yer bırakmadığı amım dışından da okşandı. Zamanı kaybettim. Sesim artınca kulağıma fısıldadı.

– Kim sikiyor seni orospu?

– Hakan

– Kim için boşalıyorsun şimdi? Evet tekrar titriyordu karnım, eliyle tuttuğu bacağım her yerim, gözlerim çoktan kapalı veya ben karanlığa düştüm.

– Hakannnnn dur artık dur. Durmadı. Kontrolümü kaybettiğim kadınlığımdan çıkmadan bir bacağını karnıma doğru doladı. Yandan bacak aramı kıstırarak sert sert sikmeyi sürdürdü.

– Evet böyle adımı bağır demesi ile biraz kendime geldim. Adını mı bağırıyordum yine. Ne zaman bacaklarımı omzuna alıp belimi yerden keserek sikmeye başladı? Ne kadar oldu sikilmeye başlayalı? Şimdi bacaklarım V şeklinde havada. Pozisyon geçişlerini takip edemiyorum artık. Ellerimle itekledim kasıklarını nihayet durdu.

İçimde biraz daha hareketsiz bekleyip çıktı. Başucuma doğru geldi, beni seyretti bir süre. Eli göğüs ucuma gidince elektrik çarptı tekrar vücudumu. Yine benzer pozisyonda dudaklarıma bastırdı sikini, bitmiş halde ağzımı araladım. Sakin sakin ağzıma sokup çıkarmaya başladı dev siki. Bu da dakikalarca sürdü. Başını ve gövdesinden bir iki santimi daha itekledi ağzıma. Göğsümü okşayan eli kasıldı, iyice sıktı göğsümü hafif geri çekilirken dudaklarım ve dilim üzerinde yayıldı dölleri. Belki bir yıl önce kocam biraz boşalmıştı ağzıma. Dudaklarım ve çenem üzerine damladı akıntısı. Son bir fışkırma yüzüme çarptı. Dudaklarımdaki ekşi tadı, ağır erkeklik kokusu. Hele o dudaklarımı yakan sıcaklığı. Ellerim ile temizledim çenemi, kendisini yanıma bıraktı. Kalkacak gücü bulup yüzümdeki spermleri yıkarken, döllerini sıcakken yutma isteği uyandı içimde belki bir dahakine dedim. Dışarda gün ışıyor saatler boyunca mı sikildim? Yatağa girdiğimde gözlerini araladı, sarılıp uyuyakaldık.

Ertesi öğlene doğru uyanabildim. Başım döndü yataktan zor kalktım yine. Yanımda yoktu. Hasta olmuş gibi halsizim, bacaklarım ağrıyor, karnımda bir ağrı, bacakaramda bir sızlama, nasıl sikti bu herif beni? Telefonumda eniştemden bir not, “ Muzaffer konusunu duydum, uyanınca beni ara” Hakan dün gece beni nasıl siktiğini de anlatmış mıdır? Offff. Büyük pişmanlıklar içindeyim, tatilin bitmesine de bir hafta kaldı. Bilekliği satıp Muzaffer’e para gönderdim. Ablamı aradım, ev tutana kadar sen de kalabilir miyim dedim. Kabul etti neşe ile. Enişteyi aramadan toplanıp Kuşadasından kaçtım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort Escort çankaya escort sex hikayeleri deneme bonusu ankara escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan hurilerim.com kuşadası escort bayan kaçak iddaa şişli escort escort escort escort travestileri travestileri erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort kocaeli escort kocaeli escort bahis bornova escort balçova escort mersin escort beylikdüzü escort beşiktaş escort bakırköy escort deneme bonusu veren siteler
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan canlı bahis siteleri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle escort antalya rus escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort Hacklink Hacklink panel Hacklink porno izle bursa escort otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort eryaman escort demetevler escort kaçak iddaa