Parti Kafası

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Blowjob

Parti Kafası
Taylan’la üniversite yıllarında tanışmıştık. Okulun ilk günlerinden itibaren hocalar tarafından sevilen, çalışkan öğrencilerden biriydi ama öğrenciler arasında biraz kötü bir şöhreti vardı. Onun için kimileri “ibneymiş” derken, kimileri de Taylan’ın sadece kibar bir çocuk olduğunu ve genelde sınıfın kızlarıyla takılması nedeniyle bu dedikoduların türediğini söylüyorduu. Taylan’ın ibne olduğu okulun üçüncü senesinde ortaya çıktı çünkü Taylan korkusuzca “açılmaya” karar vermişti. Tabi bu açıklamadan sonra Taylan’ın çevresindeki kimi insanlar onu arkadaşlıktan çıkartarak görmezden gelmeye başlarken, kimileri de ona ilk tanıdıkları davranmayı seçmişti. Ben de ikinci gruptaydım. O zamana kadar hiçbir ibneyle arkadaş olmamıştım, Taylan da oldukça zararsız görünüyordu. Bana ya da okuldan başka herhangi bir çocuğa sulandığını hiç görmemiştim. Taylan’la bu ibnelik müessesesini neredeyse hiç konuşmamıştık, ibneler nasıl seks yapıyor onu bile bilmiyordum ama merak da etmiyordum. Taylan’la arkadaş olmak işime geliyordu açıkçası çünkü etrafında sürekli hoş kızlar da oluyordu.Taylan’ın sürekli takıldığı kız arkadaşlarından biri olan Sumru, ilk gördüğüm zamanlardan beri ilgimi çeken sarışın, peri kızı gibi bir kızdı. Sumru ile aynı arkadaş grubunda takıldıkça zaman içinde yakınlaşmıştık ama bende Taylan’ın cesaretinin binde biri olmadığından Sumru’nun benim hakkında neler hissettiğimden haberi olamıyordu. Taylan kalkıp koskoca okulda “ben ibneyim”, diyebilmiş ama ben bir tanecik kıza “ben senden hoşlanıyorum”, bile diyememiştim. Sonunda bu konuda Taylan’dan yardım istemeye karar verdim. Taylan da, “Cuma gecesi bir parti var, birkaç kişiyle beraber Sumru da geliyor benimle. İstersen sen de gel Osman”, deyince Hiç düşünmeden geleceğimi söyledim. Bilmediğim şey ise partinin nerede olduğuydu… Aslında bilmediğim çok şey vardı…

Cum akşamı saat sekiz civarı, Taylan’ın söylediği buluşma noktasına vardığımda Sumru henüz gelmemişti. Benden önce gelenlerden ikisi okuldan tanıdığım Berkay ve Eser adında iki çocuktu. Benden sonra önce üç kız daha geldi, kızlardan sadece biri, yani İdil bizim okuldandı. Diğerleri ise İdil’in mahalleden arkadaşları Yücel ve Şebnem’di. Fakat kızlardan hiçbiri Sumru’nun yerini tutamazdı. Geldiğinde Sumru, omuzlarına dümdüz inen, küt kesilmiş sarı saçlarıyla ve omuzlarıyla sırtını hafifçe açıkta bırakan askılı elbisesiyle muhteşem görünüyordu. Taylan bana sırıtarak göz kırptı benim ne kadar etkilenmiş olduğumu farkederek. Sumru’dan sonra da aramıza bizlerden yirmi yaş büyük bir adam katıldı. “Ben Bora”, diyerek hepimizle tokalaştıktan sonra Taylan’a “Nasılsın?”, diyip samimi bir şekilde yanağından öpünce, kızlar birbirlerine bakıp kıkırdamaya başladılar. Meğerse bu Bora denen adam son zamanlarda Taylan’a çakıyormuş. Ben de onu gruptakilerden birinin babası filan sanıyordum onlar söyleyene kadar. Önce hep beraber güzel müzikler çalan bir mekana gittik. Burada hem aperitif bir şeyler yedik, hem de bir şeyler içtik. Bu arada o gece biraz da cesaretimi toplayıp Sumru’ya açılma planları yaptığım için biraz daha hızlı içiyordum. Berkay’la Eser, İdil’in yanında getirdiği kızlarla asılıyorlardı. Biz partinin olduğu mekana vardığımızda Eser’le Şebnem bayağı bir yol almışlardı ama Yücel Berkay’a pek pas vermiyordu. Acaba sonum hangisi gibi olacak diye düşünmeden edemiyordum. Parti mekanı bir gay kulüp olduğundan etrafta yiyişen bir sürü ibne vardı ve Taylan’da babası yaşındaki adamla bademcik ameliyatına başlamıştı bile. Bu arada İdil de Sumru’yu esir almış, sürekli kulaktan kulağa konuşup gülüşüyorlardı. İdil Yücel’e sardığı sırada ben de hemen Sumru’ya yanaşıp, “Sana söylemem gereken önemli bir şey var”, dedim. Yüzüme baktı, “Ne oldu?”, dedi. “Yok bir şey olmadı… ya da evet oldu”, diye saçmaladım. “Burası çok gürültülü çıkınca söylersin”, deyince fırsatı kaçırdığımı düşündüm. Bir yandan da Berkay’ın Yücel’den umudunu kesip Sumru’ya yazdığını düşünüyordum, o nedenle de ben de onunla muhabbet etmeye çalışıp ilgisini dağıtmaya çalışıyordum. Bu arada etrafımızdaki ibnelerden biri yanımıza yaklaşıp bize “Çift misiniz, çok yakışıyorsunuz…”, dedikten sonra Berkay’dan da uzak durmaya karar verdim. Geriye Taylan kalıyordu ama o da sevgilisiyle yiyişmekle meşguldü. Epeyce alkol aldıktan sonra en son kızlarla dans ettiğimi hatırlıyorum…

Büyük ve yumuşacık bir yatakta yatarken, üzerimdeki örtünün altından erekte olmuş aletimi iştahla emen bir ağzın verdiği zevkle uyandım. Etrafa baktığımda odayı tanıyamadım ama bunun Sumru’nun odası olduğuna emindim. Sumru taşaklarımı tek tek ağzına alıyor, yarrağımın sapını emip yalayarak ta kafasına kadar çıktıktan sonra dudaklarının arasına hapsettiği kafayı lolipop gibi emiyordu. Bu kız bu işte çok ustaydı ve yarrağa belli ki çok acıkmıştı, onun hevesini bölmemek için uyuyormuş gibi yapmaya karar verdim. Gözlerimi kapattım ve boşalana kadar açmamaya karar verdim. Üzerimdeki örtünün kaldırıldığını ve yatağa ikinci bir kızın daha oturduğunu hissettim. Sumru belki de tek başına bana bunları yapmaktan çekinip kankası İdil’le grup yapmayı planlamıştı. “Aman Tanrım, İdil’le beraber bana oral yapacaklar”, diye düşündüm zevkle. İri bir el taşaklarımın bittiği yerden yarrağımı kavradığında bunun İdil olduğuna emindim çünkü İdil biraz iri bir kızdı. Sumru yarrağın kafasını emmeye devam ederken İdil de iki taşşağı birden ağzına alarak diliyle onlara masaj yapmaya başlamıştı. İdil yarrağımı dibinden sıktıkça kafası Sumru’nun ağzında şişiyor, o da diliyle bu iyice şişmiş kafaya darbeler atarak artık sızmaya başladığına emin olduğum mezilerimi yutuyordu. Bir ara İdil de şişkin kafayı ağzına alarak diliyle damağı arasında eze eze emdi ama o emerken değil Sumru emerken döllerimi fışkırtmak istiyordum. Sumru ağzına yeniden aldığında artık sevgilimi kuş sütüyle beslemeye hazırdım. Birden dolu dolu fışkırtmaya başladım, Sumru’nın ağız dolusu yuttuğunu hissettim. Az sonra yarrağımı ağzından çıkarır çıkarmaz İdil’in ağzına alıp döllerimin geri kalanını yalayıp yuttuğunu hissedebiliyordum. Bir an yarrağımın başını da aralarına alarak iki kızın öpüştüğünü hissettim. “Vay orospular vay!”, dedim içimden, döllerimi birbirlerinin dudaklarından ve yarrağımın sapından yalıyorlardı. Gözlerimi açtığımda gördüğüm manzarayla kalp krizi geçirebilirdim. Taylan ve sevgilisi Bora dudaklarını yalayarak keyifle sırıtıyorlardı bana.

“Osman, çok lezzetlisin, çok beğeniyorum tadını”, dedi Bora taşaklarıma bir öpücük kondurarak. Taylan da, “Çok güzel bir yarrağın var Osman… Hayrola sen niye böyle çok şaşırmış gibisin?”, dedi. “Ya ben Sumru bana şey ediyor diye sanmıştım…”, diyebildim. Taylan’la Bora birbirlerine bakıp güldüler. “Yahu sen onun lezbiyen olduğunu anlamadın mı Osman?”, diye sordu Bora. “Lezbiyen mi? Nasıl ya?”, dedim çünkü şok olmuştum. Taylan, “Ama bilmiyordu be Bora, ben de söyleyemedim direkt, kendi gözleriyle görsün diye partiye çağırdım ama alkol aldıkça da iyice gaza geldi çocukcağız. İdil’le bayağı yakınlaştılar halbuki ama anlamadı bizim Osman. Biliyorsun bazı lezbiyenler çok güzel oluyor, tıpkı Sumru gibi”. Bora, “Evet hayatım”, diyerek onu benim spermlerimle nemlenmiş dudaklarından öptü. Ben yatakta doğrulup bu iki ibneden bir an önce kurtulmayı düşünürken Bora, “Dün gece olanlar için kendini kötü hissetme sakın”, dedi, “Hepimiz bu yollardan geçtik kendimizi kabullenene kadar”. Taylan, “Ben de bunu tahmin edememiştim, sen biseksüelmişsin demek ki Osman”, dedi. “Ohha! Ne oldu ki dün gece…?”, dedim. Bora gülerek, “Bayağı hızlı girdin bu ortamlara…”, dedi, “Bir ara içki almaya gidiyorum diyerek yanımızdan kayboldun, sonra seni tuvalette sarışın ve uzun saçlı bir çocuğun ağzına verirken buldum. Çocuğa durumu izah etmem bayağı zaman aldı, sen de benimle gelmek istemedin. Çocuk da -amca bir siktir olup gider misin, boşalsın bi rahat bırak!- diyordu bana. Bu arada sen de -Sumrrruuuu, yavruuuum, bebeğimmmm- filan diyordun. O zaman anladım senin bayağı sarhoş olduğunu”. Taylan, “Valla komediydi, tuvaletteki sarışın da sürekli Bora’ya -Bu gece Sumru’yum ben, bizi rahat bırakır mısın?- diyip durmuş”. “Sonra?”, dedim korkuyla. “Boşalmışsın ağzına, doyurmuşsun çocuğu, ondan sonra bırakmış iki eliyle yapıştığı aletini…”, diye sırıttı Taylan.

“Ben artık müsadenizle gideyim…”, dedim hemen bunun üzerine, dün geceyi ve o sabahı hiç yaşanmamış sayıp Sumru’yu nasıl unutacaktım hiçbir fikrim yoktu ama kendimi kötü hissediyordum. “Dün gece beni nasıl siktiğini hatırlıyor musun peki?”, dedi Taylan, “Gece çok alkol aldığın için uykunda kusmaya başlayıp da boğulma diye seni yatağımıza aldık. Aramızda bir süre uyuduktan sonra bana arkadan sarılıp tek bacağını da üstüme atınca aletin tam deliğime sürtmeye başlamıştı. Bir süre sonra dayanamayıp aletini sapından kavrayıp içime soktum ve kendimi kucağına bastırıp çekerek zevklenmeye ve inlemeye başladım. Bu arada Bora’da uyandı inlemelerime. O da önce bacaklarının arasından senin taşaklarını emip yalamaya başladı sonra da benim ağzıma verdi sen beni sikerken” Dün gece gerçekten de ne çok şey olmuştu meğer. Bora, “Sonra?…”, diye sordum merakla. “Sonra uyuduk, ta ki ben belki bir daha bu fırsat elime geçmez diyerek yorganın altına inip yarrağını emmeye başlayana kadar. Bora tuvalete çişini yapmaya gitmişti, sonra dönünce o da bana katıldı, sonrasını biliyorsun”. Bora’ya dönüp, “Abi ben kendimde değildim bile, kusura bakma hiçbir şey hatırlamıyorum”, dedim. O da gülümseyerek, “Merak etme biz Taylan’la zaten açık ilişki yaşıyoruz. Onu kıskanıp da sana kızmam yani…”, dedi. Bu kez yataktan hızlı bir kalkış yaparak giysilerimi aramaya başladım odanın içinde. “Kıyafetlerini yıkadım, şu anda kurutucu da”, dedi Bora, “Tuvaletteki macerandan sonra çişini yapmıştın da”. Taylan kalkıp boynuma sarılarak, “Üzülme Osman, Sumru’yu unutmana yardımcı olacağız” derken yarrağımı kavradı. “Taylan, yapma!”, dedim sertçe, “Artık sarhoş değilim! Ayrıca ibne de, biseksüel de değilim!”

“Tekrar yalamamı istemediğine emin misin?”, dedi Taylan dudaklarını ısırarak. Bora da, “İstersen yine beraber de yalayabiliriz”. O anda hafifçe sertleştiğimi hissettim ama yiğitliğe bok sürdürmek istemiyordum. “Ben hiç zevk almadım ki zaten”, dedim. “Emin misin?”, dedi Bora, “O zaman bize zevk almadığını kanıtla. Hem bu arada çamaşırların da kurumuş olur”. İki ibne de büyük bir açlıkla yarrağıma bakıyordu. “Olmaz!”, dedim, “Ben siz o işi yaparken bakamıyorum bile!”. Taylan, “Bakman gerekmiyor ki”, diyerek beni yatağın ayak ucuna doğru çekip omuzlarımdan tutarak geri yatırdı, “Gözlerini kapat, gerekirse Sumru’yu düşün. Hatta İdil’le beraber de olabilir”. Taylan resmen aklımı okuyordu. “Rahat ol Osmancım”, dedi Bora, yataktan sarkan bacaklarımı aralarken. Gözlerimi kapatırken ikisinin birden kendilerine döl ziyafeti çekmek için ayak ucumda diz çöktüğü gördüm sadece. Sonra taşaklarımda sıcak bir nefes hissettim, derken önce taşaklarımdan biri sıcak bir ağız tarafından hapsedildi, biraz sonra da diğer taşşağımı diğeri ağzına aldı. Sağ taşşağımı Bora’nın, soldaki daha sarkık olanı ise Taylan’ın emdiğini biliyordum. Onları yeniden Sumru ve İdil’miş gibi düşünmeye çalıştıysam da olmuyordu. Yerimden doğrulup “Bakın işte kalkmadı bile”, demek için gözlerimi açtığımda taş gibi olmuş yarrağımın damarlı sapını yaladıklarını gördüm. O an belki de biseksüelimdir diye düşündüm. “Sonuçta ibne olmaktan daha iyidir”, diyordu kafamdaki bir ses. Tam bu sırada Taylan yarrağımın başını tekrar ağzına aldı. Dün gece ve bu sabah okul arkadaşım Taylan’ın bilmeden hem götünü hem de ağzını sikip doldurmuş olduğum aklıma geldi. Taylan ve Bora dönüşümlü olarak yarrağımı emerken, bir yandan da bacaklarıma ve göğüslerime masaj yapıyorlardı. Bora yanıma tersten uzanarak göğüslerimin ucunu, göbeğimi ve kasıklarımı yalarken Taylan doyumsuzca emmeyi sürdürüyordu. Tam gözümü açtığımda Bora’nın dimdik penisiyle burun buruna gelmiştim.

Bora’nınki benimki kadar uzun değildi ama kalın bir penisti. Taşakları da çok iriydi. Bu arada Taylan’ın “Bu zevk suyunun bağımlısı olacağım galiba, çok lezzetli”, dediğini duydum. O anda ağzına fışkırtmayı düşünüyordum ama tam da burnumun dibinde kocaman kalın bir yarrak varken biraz tırsmıştım. Taylan o sırada yarrağımı ta dibine kadar boğazına aldı. “Ahhhhh….”, diye inledim aldığım aşırı zevkle. “Yapma….” Sikimle göbeğim arasında kalan kısmı yalayıp emen Bora, “Taylan yavaş ol”, diyerek onu uyardı. Taylan’ın ayağa kalktığını gördüm. Sırtı bana dönüktü. Öne doğru eğilerek iki eliyle götünün yanaklarını iki yana ayırdı. Kıllı ve daracık bir deliği izliyordum Bora iyice sertleşmiş olan yarrağımın kafasının etrafında dilini gezdirip onu iyice tükürüklerken. Sonra iki eliyle yarrağımın sapını dibinden tutarak Taylan’a “Yavaşça otur üzerine birtanem”, dedi. Yarrağımın kafasının Taylan’ın kıllı deliğinin dudakları arasında kaybolduğunu, yavaşça tüm yarrağımın içine kaydığını görürken aklımdan sadece o azgın acıkmış götünü döllemek geçiyordu. Tam bu sırada Bora bir bacağını üzerimden atmış, demir gibi sert ve kalın siki kıllı ve taşakları göğsümün üzerine yayılmıştı. Bu sırada Bora’nın sikinin kafası nerdeyse çeneme değiyordu. O anda sikin deliğinde göz yaşı gibi bir zevk suyu damlacığı oluştuğunu gördüm. Damla giderek büyüyordu, her an boynuma damlayabilirdi. Kollarım Boranın bacakları altında kaldığından hareket ettiremiyordum. Tam bu sırada Bora hafifçe geri kayarak sikinin başını dudaklarıma sürdü. Bora’nın zevk suyu dudaklarımdaydı. Dudaklarımı büzerek onu uzaklaştıracağımı düşünürken bir kısmı ağzıma sızmıştı. Tam ağzıma sızanları tüküreyim derken Bora’nın sikinin kafası ağzıma daldı ve Bora’dan bir inleme duydum. Taylan o sırada sikime götüyle öyle şeyler yapıyordu ki akşamki kadar sarhoş olmuştum neredeyse. Ağzımda Bora’nın yarrak başı varken birden bire boşalmaya başladım Taylan’ın götüne.

“Mmmhh boşalıyor, hissedebiliyorum”, dedi Taylan. Boşalmam bittiğinde ayağa kalkıp Bora’ya sarıldı ve öpüştüler. Bu sırada Bora’nın yarrağının kafasını ağzımda gören Taylan “Ooo ilerleme var”, dedi, “Osman da acıkmış Boracım”, diyerek sevgilisinin arkasına geçti. Bora’nın iri taşaklarını emip yalamaya başladı, Bora’da benim yarrağımı yalayarak kalan dölleri temizliyordu. O sırada Bora zevkle inleyerek daha da ittiriyordu yarrağını ağzımın içine doğru. “Boşalacağım”, dedi Bora, o anda dilimle dışarı itmeye çalışıyordum ama o kalın ve sert yarrağını daha da bastırıp boğazıma kadar sokmuştu. Bir anda yarrağı kasılmaya başladı. Yarrağının sapını çevreleyen dudaklarımla damarlarının atışını ve döllerini oluk oluk boğazıma doldurduğunu hissetmekten başka yapabileceğim hiçbir şey kalmamıştı. Nefes alabilmek istiyorsam boğazıma dolan dölleri yutmam da gerekiyordu. Defalarca yutkundum, Bora’nın o koca taşaklarındaki bütün döller midemdeydi artık. Bora, “Offf bitirdin beni Osman”, diyerek yarrağını ağzımdan çıkarır çıkarmaz onu Taylan tekrar ağzına alarak son döl damlalarını emdi büyük bir keyifle. Ağzımda döl tadıyla yataktan doğruldum. Bir de ne göreyim, benimki gene taş olmuş. BU defa da Bora yüzünü bana dönerek kucağıma bindi ve yarrağımı dibine kadar kolayca içine aldı. “Deliği bayağı açılmış bu adamın”, diye düşünürken, Taylan da bacaklarımın arasına girip sikini Bora’nın deliğine soktu. Bora aynı anda ikimizi de içine almış ve üzerime doğru uzanmıştı. Taylan onun poposuna sertçe tokatlar atarak sikerken, Bora zevkten boynumu ve kulaklarımı yalıyordu. Bora fısıltıyla inilti arasında bir sesle, “Haydi Osman, taşaklarında kalan son döllerini de deliğime yedir”, der demez fışkırtmaya başladım yeniden… Seksimiz bittikten sonra Taylan, “Duş sırası senin Osman”, deyip beni banyoya soktu önce. Sonra da ikisi beraber girdiler.

O gün eve dönmeyip Bora’nın evinde kalmaya karar verdim. İyi ki de öyle yapmışım. Yalnız kalsaydım belki de depresyona bile girerdim. İşte o gün biseksüel olduğuma karar verdim… Sonrasında Sumru’yla da konuştum, “Valla Osmancım, erkeklerden hoşlanabilseydim seninle bir denerdim ama hiç hoşlanmıyorum yavrum ya çok üzgünüm. Ama arkadaş olarak seviyorum seni”, dedi. Taylan ve Bora’yla da arada hala seks yapıyoruz fakat okul bittikten sonra ben de girdiğim işyerinden grafiker bir hatunla takılmaya başladım. Yaşça benden büyüktü biraz ama yatakta çok iyiydi. Sonra da şirketin müşterilerinden bir olgun beyle takıldım epeyce. Sonuçta anladım ki ikisinin de tadı başka ve ikisini de seviyorum. Şu anda hayatımda sürekliliği olan biri yok ama belki de böylesi daha iyi. Umarım günün birinde ben de herkes gibi sürekli birlikte olacağım insanı bulurum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort Escort çankaya escort sex hikayeleri deneme bonusu ankara escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan hurilerim.com kuşadası escort bayan kaçak iddaa şişli escort escort escort escort travestileri travestileri erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort kocaeli escort kocaeli escort bahis bornova escort balçova escort mersin escort beylikdüzü escort beşiktaş escort bakırköy escort deneme bonusu veren siteler
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan canlı bahis siteleri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle escort antalya rus escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort Hacklink Hacklink panel Hacklink porno izle bursa escort otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort eryaman escort demetevler escort kaçak iddaa