KÜÇÜK SAPIKLIKLARIM. 5

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

KÜÇÜK SAPIKLIKLARIM. 5
Kayınpeder ben bir haftadır işte yokum,oğlan ne yaptı bakayım haftasonuna doğru gelirim dediğinden üçümüz dönüyoruz eve. Karımı bir saat boyunca iki posta sikiyorum. İkinciyi götüne attırırken fantezi olsun diye kameraya çekiyorum ve önce çekinen karım da coşuyor, uzun süredir sikmediğim için alışması zaman alan götünden bağıra çağıra geliyoruz ikimiz de. Bu kamera odadan dışarı çıkmasın yaşlanınca seyreder azarız belki diyorum. Karımın da hoşuna gidiyor. İçime nasıl girdiğini görmek istiyorum diyor. Bir kaç poz da öyle çekiyorum.

– Kendimizi kaybettik duymuş mudur annem

– Erken yattı ben çalışma odasından gelirken horluyordu.

Eminim durumdan aslında. Gelmeden kontrol ettim. Odasındaki çekmeceleri karıştırıyor ve hiç yatacak gibi durmuyordu.

Sabah karım ile çıkıyoruz evden. Ajanstan üç dört bakıcı ile görüşüyoruz. İki tane sağlam referanslı adaydan ben yaşlıca olanı seçiyorum. Bu hareketimle de puan topluyorum karımın gözünde. Eve bir risk daha sokup yine İzmir’e gönderemem.

İşleri halledince kameraları kontrol ediyorum. Yazlık bizden sonraki gün boşalmış ama baldızın kocasının gözü de hayran olduğum büyük memelide. Son gün sabah baldız, abisi ve karısı havuza girerken o mutfakta perde arkasından ortalık yerde dikizleyip otuzbir çekiyor. Sperm dolan ellerini yıkıyor lavaboda. Türbanlı kız odasında şiir kitapları okuyor. Kapıyı açsa görecek kolum kadar şiiri. Bu ekibi sık sık çağırmalı eve, karıma da söylüyorum. Koskoca ev boş duruyor arada kim gitmek isterse gitsin.

Kaynanamı hızlı çekimde izliyorum. Dün gece sesimizi duyurmayı başarmışız. Hatta kapısına yaklaşıp sesimizi dinlemiş bir süre. Gündüz olunca biz varken karıştıramadığı yerleri karıştırıyor. Tahmin ettiğim gibi bizim odamıza dalmış meraklı karı. Çeşmede içi altın ve para dolu kutuları bulunca sevinmişti ve içlerinden bir iki tane tırtıklamıştı. Çekmecelere bakarken, geleceğini bildiğim için standbyda yatağın üzerine bıraktığım el kamerasını görüyor. Ekranında dondurduğum görüntü sikimin tüm kalınlığı ve uzunluğunu gösterdiğim bir yakın çekim. Teknolojiden anlamasına gerek yok ekrana dokunsa devam edecek görüntü. Kamerayı aldığı yere bırakmaya çalışırken de dokunuyor.

image
Odada dün gece çınlayan kızının çığlıkları tekrar yankılanıyor. Şimdi ekrandaki kalın sikin kime ait olduğunu anladı. Panikle ekrana dokunuyor ve duruyor görüntü. Benim için bu yeterli. Uslanmıyor bir saat sonra çalışma odasını zorluyor kapı kilitli.

Akşam bakıcı işini hallettiğimize göre yarın dönün Çeşme’ye diyorum haftasonunda kayınpeder de doğrudan oraya gelir. Karımla yakın arkadaşı mature yan komşu ve bazen ortak iş yaptığımız İngiliz kocası ile kahve içmeye geçmeden önce çalışma odasının kapısını açık bırakıyorum.

Adam ellilerinde kadın ise kırklarının ortasında. Hep biraz gay havası vermiştir herif bana. Karısı ile konuşurken kıllı amı hep gözümün önünde. Herif benden çok karım ile ilgili sevmiyorum ama karısının sert kalçaları etek üzerinden belli oluyor. Onlara da aynı teklifi yapıyorum. Karım da tekrar çalışmaya başlayacak, ev boş istediğiniz zaman gidin Çeşme’ye. O kadar yatırım yaptım kameralara. Parayı çıkarmam lazım. Karım da çok mutlu bendeki bu uygarlaşmadan. Biz de tüm evi ve havuzu bakıma sokuyoruz Londra’ya gideceğiz, sonra belki diyorlar. Ama gidene kadar bu sıcakta sizin havuzu kullanabilir mi çocuklar ricasına evet diyoruz. Gündüzleri yokuz, çoğunlukla hafta sonlarında da diyerek verandanın anahtarlarını da bırakıyoruz bir ihtiyacınız olursa diye. Lan çocuk dedikleri de ondokuzunda bir kız. Lannn.

Eve dönünce kaynanam odasında yatmış. Fırsat bilip karımı bir kat amından sikiyorum. İki kere boşalıyor. Bugünlerde sikin çok sert ve mahvediyorsun beni diyor. Yaz geldi ve işler azaldı ondandır diyorum. Götüne girerken anasını, dar amcığını yalarken türbanlı kızın el değmemiş yerlerini ve bu gece olduğu gibi göğüslerinin arasına boşalırken abisinin karısını düşündüğümdendir mi deseydim. Göğüslerini sikerken resim çektiriyor yine. Kollarımda uyuduktan sonra çalışma odasına dönüyorum. Kamera sistemine girip diğer iki ekranı çalıştırmak ancak iyi bir hackerın harcı.

Biz komşuya gittikten onbeş dakika sonra kendine bir kahve yapıp odasına çıkarken kapının aralık olduğunu görüp damlamış içeri. Her sabah ve akşam birer Türk kahvesi içiyor. Bir o bi de baldız kahveci. Kayınpeder hastalık sonrası kahveden uzak duruyor. Önce girişteki bir kaç dosya dolabına bakıyor ilgisini çekmiyor. Sonra çalışma masama yönleniyor. Gitmeden önce özenle hazırladığım ekranlardaki görüntülere donup kalıyor. Bir ekran sadece kalın yarakları ile yaşlı kadınları siken gençlerin hareketli görüntüleri. Her şekilde her pozisyonda. Ortada kalın sike otururken orgazm olan bir mature suratı. Bomba yan tarafta. Tüm ekranı kaplayan görüntü kendine çok benzeyen bir kadının ağzına boşalan kalın bir sik. Günlerimi aldı o resmi bulmak

image
Çöküp kalıyor koltukta. Dünyalar iyisi damadının onu sikmek istediğini fark etmek ve bundan iki üç saat önce de nasıl bir şey ile sikmek istediğini de görmek bir anda fazla gelmiş olmalı. Oysa yeterli görsel malzeme de ayarladım, gerisini onun hayal gücüne kalmış. Acelem yok nasılsa İstanbul’da karım, İzmir de bakıcı ile rahatım yerinde. Bu plan tamam. Merakını kullanarak onu nasıl bir tuzağa çektiğimin farkında değil ve zamanı geldiğinde bu çukurdan kurtulmak için ne yapması gerektiği bilinç altına gayet sağlam kazınacak.

İki ev de boşken çalışıyorum bir kaç gün. Haftasonu Çeşme’de neredeyse hiç konuşmuyor benimle. Dağınık olduğu için tutarını bilmediğimi düşündüğü gram altınlardan üç tane, dolarlardan 425 yürütmüş. İhtiyacı da yok aslında. Hastalık işte.Yeni tuzaklar kuruyorum.

Pazartesi karım İstanbul’a doğumdan sonra bıraktığı işe, ben bir günlüğüne İzmir’e dönüyorum. Gece bakıcıyı yemeğe çıkarmak için. Kaynanam ise ruhen dağılmış durumda. Yattıkları oda dışında etrafı karıştırmıyor. Bir hafta görüşmedikten sonra hafta sonunu da boş geçmişler. Beklemek gerekecek.

Akşam yemeği için bakıcıyı almaya gidiyorum. Bizim patrona da sözüm var diyor. Patron dediği çocukluk kankam. Oğlum karıyı sikecektim bu akşam sen nerden çıktın diyor. Yarın dönecem sen sonra sik diyorum. Lan olur mu ev ayarladım orada yiyecez zaten diyor. Üçümüz birlikte çıkıyoruz. İlk defa beraber karı sikmeyeceğiz.

image
Yolda her zamanki oynunu oynuyor. Yer ayırdığım lokantada sorun varmış. Bizime mi gitsek, iki patronunla pizza yersin. Pizzaları bira ile götürüyoruz. Sonrasında tekila çakmaya başlıyoruz. İki bardaktan sonra ben kankaya aldırmadan dudaklarına yapışıyorum bakıcının. İyice kendinden geçmiş durumda. Plan doğrultusunda kucaklayıp salona geçiyorum. Mini eteğinin altına elimi sokuyorum. Külodu nemlenmiş. Eteği ile aynı anda çekip atıyorum. Ters çevirip bileklerini arkada tek elle sıkıştırıyorum. Hafif öne itmemle bacakarasına sokuyorum sikimi. Tecavüz eder gibi arkadan sertçe sokuyorum. Kuru sikim canını yakıyor. Çığlık çığlığa yine.

-Daha sert diye bağırıyor. Çattık vallahi tam deli. Bileklerini bırakarak boynunu kendime doğru çekiyorum. Ayakta acı çektiriyorum. Kanka arkamdan sırtıma vuruyor. Daha da sertleşiyorum Saçlarını çekip dudaklarına yapışıyorum.

– Ağzını da diğer patronun siksin mi?

Yeşil gözleri kıpkırmızı. Kankanın da aleti sağlamdır. Cevabını beklemeden kafasını bastırıyorum sike doğru, ağzını dolduruyor. Bir iki dakika sonra ayağını kasarak boşalmaya başlıyor. Kankanınkini ağzından çıkartıyor nefeslenmek için. Yer değiştiriyoruz. Ben sıcak ağzına ve taşaklarıma saldıran eline fazla dayanamıyorum. Ağzından damlayan dölleri ile kankamın temposu sonucunda bir kere daha boşalıyor. Kanka çıkartıp sırtına attırıyor.

İçerde banyo var diye kızı gönderiyor. Nereden bulduğumu soruyor, şans diyorum. Kankan ağır sapık oldu diyemem. Günlerdir bugünü bekleyen kankam kızın peşinden banyoya giriyor. Bir onbeş dakika sonra peşlerinden gittiğimde kanka kucağında zıplatmaya başlamış bile. Yaklaşıp biraz öpüyorum. Ağzına verince kısa sürede sertleşiyor. Benim acelem var kanka gece uçağına binecem

image
Kanka kıpırtısız bekletiyor kucağında ve arkadan yaklaşıp aniden sokuyorum götüne. Çığlığı kulağımı sağır ediyor. Ama dur yapma çıkar demiyor. İlginç bu orospunun geçmişini iyi inceleymişim keşke. Aynı anda iki siki ilk defa alır şaşkınlığı yok üzerinde. Ben git geller ile götüne iyice yerleşene kadar duruyor kanka. Çok özleyeceğim bu dar götü. Kanka bollaştırır çünkü. Sonra sıra ile hareketleniyoruz. Bunu daha önce de yaptık ama hepsi iri yarı kaşar orospularda. Bu kız aramızda kayboluyor.

Bir ara kolu kafası farklı yönlere eğilerek çırpınıp yığılıyor. Durup şiddetli orgazmını seyrediyoruz. İkimizi de içinden atmak ister gibi çırpınıyor. Yavaşça çıkıyorum. Bu sırada kanka içine boşalmaya başlayınca, azalan çırpınışları tekrar başlıyor. Göğüsleri terden parlıyor. Kendine gelmesi bir iki dakika sürüyor. Gözlerini açınca bir kankanın inmiş sikine bir bana bakıyor. Sik beni diyor. Kafasını yastığa gömüp tekila yüzünden uzun süre boşalamayıp götünü dağıtıyorum. Ertesi gün evde uyuklarken kankanın mesajı geliyor. İki posta daha sikmiş bakıcıyı ve daha yarak arıyordu diyor. Manyak karıyı evden uzaklaştırdığım iyi olmuş

İşler, akşamları yemekler, haftasonu yazlığa git gel ve benimle doktor kontrolüne gelip sonra Bursaya dönen kayınpeder de eklenince iki haftalık malzeme var. Hafta içinde bir iki gün çocuğu ve karısı ile gelmiş kayınbirader annesini yalnız bırakmamak için. Kayınpeder de cuma günlerinden geliyor. Ekip sikişken değil. Bir on sene önce olsa imiş kayınpeder iyi malzeme verirmiş ama şimdi seks hayatının son demleri. Arada bir gece on dakika filan uğraşıyorlar kayınbabanın sikini kaldırmaya olmuyor. Yarı kalkık siki sokmaya çalışıyor adamcağız. Sabah kahvaltısında birinin elinde çay diğerinde kahve, kolesterol ve girdiği testlerde verdikleri ilaçların bu soruna yol açabileceğini tartışıyorlar. Kahve demişken biraz ginsengli kahve katıyorum, kahve kavanozuna. Günde iki kahve içen kaynana da bir iki günde, kayınbirader de ise daha geç etkisi görülüyor. Çocuğu küçük odada yatırıp karısını acele ile soyup giriyor içine. O inanılmaz memeleri sütyenden bile çıkarmadan. Öküz herif prezervatif takmasına rağmen bir dakikada işini görüp yatıyor. Kadın herif içine girdiğinde kendi çıkartıyor sütyenini. En azından bana iyi malzeme sağlamış oluyor sallanan göğüsler. O karıya girsem belki ben de daha fazla dayanamam diye gülüyorum.

image
Çarşamba sabahı kaynanam erkeksizliğe ve azdırıcıya ilk tepkisini veriyor. Dikkat çekmesin diye az katmıştım. Sabah duş alırken sabunlamak için eli değdikçe göğüs uçları dikleşiyor. Belli ki çok hassas ki ikinciye dokunamıyor. Sabunu akıtmak için değdiği bacak arasından ise elini geri çekemiyor. Ayakta bir eli ile duvara tutunarak kendini okşuyor bir süre. Gerçeklikten kopmuş gibi. Orta parmağını göremiyorum içinde olmalı. Ayakta kalçalarını kıvırıyor. Sonunda rahat edemiyor ki kuvete yayılıyor. Çıldırmış durumda aynı anda iki göğsünü sıkıyor. Bir parmağını amına sokarken göğüs uçlarını dairesel okşuyor. Not almalı bu durumu. Parmaklarını sokmadan bızırın üstünü eziyor. Göğüsleri hızla inip kalkıyor. Bacaklarını ileri uzatarak boşalıyor. Uzun süre hareketsiz kalıyor ki kuvetin içinde korkuyorum. Kalkmadan bacakarasını yıkıyor. O kadar şiddetli boşalmış ancak toparlanabildi. Ben de bir şortu daha batırıyorum. Gün içinde havuzu kullanan mature ve kızını yarına bırakıyorum.

image
Kahve bu ekipte bile işe yarıyor. Baldızın kocası gelirse kavanozu değiştirmeli tüm Çeşme’yi siker herif. Kayınbiraderin karısı belli ki hiç sevmiyor kocasını. Sikini hapsız kaldırabilmenin mutluluğundaki herif, bir iki öpücük sonrası ertesi gece de sikiyor karısını. Üzerinden çabuk insin diye yalan olduğu kameradan belli inlemeler ile gözlerini kapıyor kadın. Karısının inlemeleri ile bu sefer daha çabuk boşalıyor dallama. Herif kalkıp yıkanırken kadın sadece yerden donunu alıp giyinip yatıyor. Belli ki doğru düzgün ıslanmamış bile. İstanbuldaki eve haftaiçinde hiç uğrayan yok. Çeşmede olduğumuz bir sabah mature yüzmeye geliyor. Artık görüntü zenginiyim. Evindeki tamirat nedeniyle bizde girdiği duştaki dolgun göğüsleri veya kıldan görülmeyen amı ilgimi çekmiyor.

Cuma öğleden sonra yazlıkta sadece kaynanam var. Kayınbiraderler evlerine döndü. Biz gece geleceğiz. Kayınpeder ben işleri halledeyim hafta içi kızlarla bir iki gün gelirim diyor. Kahveyi değiştirmemeli. Nasılsa biz olmayacağız. Bakalım kahveli kocası baldızı ne hale sokacak. Sabah kahvesini atlamıyor kaynana, hazır evde kimse yokken hedefi karıştıramadığı iki oda. Profesyonel bir hırsız gibi. Perdeleri çekiyor evin iki kapısını da arkadan kilitliyor. Rahat rahat çalışacak. Bakıcının odasını çabuk hallediyor. Bizimkine geçiyor. Kilitli olmasına rağmen odaların kapı anahtarları tek tip yan odanınki ile çevirip açıyor. İlk çekmecelerde bir şey yok. Diptekilerde belediyedeki memurlara filan rüşvet olarak verdiğim çakma roleksler var. Dayanamıyor birini takıyor koluna.

Hadi eğil biraz. Seni bekliyor günlerdir. Bingo. Aynı kamera şarja takılı yatağın ters tarafında yerde duruyor. Yatağın kenarına oturup eline alıyor. Sesi sonuna kadar açık, özenle yaptığım bir video derlemesi. Güzel çekim açıları ile yarrağımı daha da büyük göstermekten çekinmedim. İlk görüntü geçen hafta İstanbul’dan sanki karıma gönderdiğim seni çok özledi bak nasıl da azdı diye konuşarak başladığım bölüm. Alttan çektiğim sikim olduğundan da kalın ve uzun gözüküyor. Evdeyim ve iki ekranda da senin resimlerin açık onlara attıracağım birazdan diyorum. Şimdi yazlıkta yalnızken seni nasıl siktiğimin görüntüsü var.

image
O iki ekrandaki resimleri görmüştü. Hadi sabah kahveni de içtin. Kamerayı alıp sırtını yatağa dayıyor. Konuşmam sürüyor kameradan. Amını sikerken parmağım nasıl alıştırıyordu götünü. Sonraki görüntüleri ezbere biliyorum. Şu an oturduğu yatağın üzerinde kızı sikimi emiyor bir kaç dakika boyunca. Kıpırdanmaya başladı. Evet şöyle, tek parça elbiseyi attı üzerinden. Gözünü ekrandan ayırmadan sutyenini de göbeğine indirdi. Altında ince beyaz bir çamaşır. Karımı farklı şekillerde siktiğim bir iki dakikalık kliplerin arasında sikimi sıvazladığım ve konuştuğum bölümler var. “Geldiğim de yine jartiyer giy jartiyerli bacaklarını havaya dikip sikeceğim götünü. Çok büyük çıkar diye bağıracaksın defalarca” Karım hiç jartiyer giymez. Hedef kitleme çalışıyorum.

Bu sefer amına yavaş yavaş girdiğim bir an. Başladı mastürbasyon seansı. Kızını çeşitli açılardan siktiğim anlardan çok arada, kendimi sıvazlarken ki anlarda dikkati artıyor. Ekrandan ayrılmıyor gözleri. Memelerini sikmeyi çok özledim en çok onların arasına gelmeyi istiyorum deyip memelerini dölle kapladığım son sevişmemize geçiyorum. Gözlerini tamamen kapamış avuç içini bızırına bastırmış durumda. Amı hafif kıllanmış bu görüntü beni de azdırıyor iyice. Orta parmağını sonuna kadar sokuyor içine yukarı aşağı geziyor parmak. Ekranda kızının ağzına aldığı ve birazdan dudaklarına boynuna attıracağım bölüm var.

image
Bu bölüm biter bitmez senin için geliyorum aşkım diyerek otuzbir çektiğim sahneye dönüyorum. Amından taşacağım yine içimi yaktın diyeceksin. Masanın üstüne koyduğum geçen kayınpeder ile sevişmeye çalışırken giydiği kırmızı sütyene benzer bir sütyen var. Çekimleri yaparken kaynanamı siktiğimi düşündüğüm için döllerim fışkırıyor. Biraz da kamera hilesi ile elimdeki beyaz şampuandan da sıkıyorum. Kırmızı çamaşır bembeyaz olmuş durumda. Gözleri büyüyor bu sahnede. Sik beni sik beni sesini duyuyorum. Bir isim söylemeden göğüsleri yukarı dikiliyor. Yine bacaklarını sonsuza kadar germeye çalışarak boşalıyor. Eli içinde kalarak ters dönüyor. İki parmağı içinde amı açılıp kapanıyor. Göbeğime fışkırıyorum ben de.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort antep escort sex hikaye kocaeli escort kocaeli escort çankaya escort sex hikayeleri otele gelen escort Bahis sitesi ankara escort bahçeşehir escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com kuşadası escort bayan şişli escort ensest hikayeler hurilerim.com Antalya escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort maraş escort mardin escort mersin escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya beşiktaş escort bakırköy escort sincan escort dikmen escort escort antalya rus escort keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan Escort beylikdüzü escort escort escort escort travestileri travestileri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort gaziantep escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj