Garip Fabrika – 3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Garip Fabrika – 3
Fabrikaya gelmiştim. Masamın başına geçtim. Maillerimi kontrol ettikten sonra günlük iş planıma baktım. Bugün mesai kalacaktım. Çizimini yaptığım bazı parçaların bugün montaj aşamasında, operatörlerin başında bekleyecektim. Kahvemi içtikten sonra makinelerin arasında dolaştım. Bir iki makineyi kontrol ettim. Operatörler ve mühendislerle selamlaştık. Dün gördüklerim aklıma gelip duruyordu ve bugün mesaiye ben kalacaktım. Aklımda dün gördüğüm rüya geliyordu. Ara sıra Ahmet ustayı düşünür oldum. O heybetli organı aklıma geliyordu. Ben dalgın bir şekilde bunu düşünürken Berk beyi gördüm. Berk bey makine mühendisi ve 1 senedir bu fabrikada çalışıyor. Berk bey, eğilmiş bir şekilde montaj yapılan 2 profilin kare somununu düzeltiyordu. Gözüme çarpan şey ise Berk beyin arkasıydı. Eğildiği için ortaya çıkan, kot pantolonun ucundan gözüken ten rengi çorap ve mavi tanga vardı. Bu sahne bana tanıdık geldi. Geçen gün Elektrik elektronik mühendisi olan Okan beyde bu sahneyi görmüştüm. Bugün Berk beyde. Bu fabrikada bir şeyler dönüyor ama hala kafam basmıyordu. Dün bilgisayar mühendisi Kaan beyin kalçasını sıkan operatör. Nereye düştüm, nereye geldim ben. Okan beyin çoraplı hali Berk beydede vardı ve dün Okan bey, Ahmet usta tarafından zevk içinde sikiliyordu. Yoksa Berk beyde mi ? Yok canım.
Ben kafamı kaldırdığımda bir operatörle göz göze geldim; bu dün akşam penisini sıvazlayan operatördü ve Berk beyin götüne bakıp bana bakarak pis pis gülümsedi. İşine devam etti. Ben devam ettim yürümeye. Buna alışmam lazımdı sanırım. Her ne kadar dün rüyamda görsem de, benden uzak kim ne yaparsa yapsın diye düşündüm. Dün ki çizimlerin parçaları hazırlanmıştı. Ben montaj ekibinin başında dururken odasından Ahmet usta geldi.

A: Ooo Özgüncüğüm nasılsın?
B: İyiyim Ahmet ustam sen nasılsın?
A: İyiyim bende sağolasın. Başlamışsınız montaja aferin. Sen izliyor musun ?

Ahmet usta kenardan alyan takımını aldı eline ve bana uzattı.
A: Sen de başla bakalım montaja yardım et öyle izlemek yok.
B: Ta tamam Ahmet usta.
Emri yerine getiren bir köpek gibi hemen başladım montaja yardım etmeye. Kimi operatörler sırıtıyordu çaktırmadan. Yerde ki montaj aşamaları için eğilmem gerekiyordu. Kimi yerlere uzanırken dizlerimin üzerinde domalır pozisyondaydım. Kafamı arkaya çevirdiğimde Ahmet ustanın beni izlediğini gördüm. Sırıtarak, yicek gibi bakıyordu. Aklıma rüyam geldi ve içimde bir dürtü oluştu. Hafif popomu dışarı çıkaracak şekilde durdum. İçimde bir arzu uyandı nedendir bilmem. Bu adam beynimi ele geçiriyordu resmen. Ben o şekilde montaj yapmaya devam ettim. Bazı operatörlerin daha izlediğini görünce toparlandım. Ayağa kalktım. Ne yapıyorum ben ya diyerek kendime geldim.
A: Aferin Özgüncüğüm güzel montaj yapıyorsun ama pratik yapman lazım elin yavaş biraz.
B: Zamanla Ahmet ustam dedim kekeleyerek.
A: Zamanla öğreteceğim ben sana hepsini merak etme.
Göz kırparak operatörlere elinizi çabuk tutun diyerek bağırdı. Güçlü bir erkekti. Kendimin, onun yanında erkek olduğunu unutuyordum resmen. Ahmet usta oradan uzaklaşarak müdürün odasına doğru gitti. Arkasından izledim onu. Çok heybetliydi. Ben montaj ekibinin başında bekledim ve montaj bitince masama geçtim. Kahvemi hazırlayıp dinlendim masamda. Düşünüyordum bugün olanları. Burada işe başladığımdan beri olanları. Bu fabrikada farklı bir şeyler vardı. Ahmet ustayı, müdürün yanından çıkarken gördüm. Geçerken bana göz kırptı ve odasına doğru gitti.
Bu şekilde akşamı ettim. Yavaş yavaş herkes çıkıyordu. Fabrikada iki operatör, Ahmet usta ve ben kaldık. Herkes gitmişti. Ben masamda bazı tasarım dosyalarını hazırlıyordum. Fabrika telefonum çaldı. Açtım.

A: Özgüncüğüm tasarımlar bittiyse odama getir bakalım beraber.
B: Çıktıları alıp geliyorum Ahmet ustam.
Telefon kapandı. Suratıma kapattı gibi oldu. Ben çıktıları alıp odasına doğru gittim. İki operatörde sırıtarak bana selam verdi, makinelerin başındalardı. Ustanın odasına geldiğimde kapıyı tıklattım. İçeri girdim. Ahmet usta oturuyordu.
A: Hoş geldin gel gel.
B: Hoş bulduk Ahmet ustam. Çıktıları aldım.
A : Aferin gel beraber inceleyelim.
Ahmet usta yerinden kalkmadı, ben de mecburen yanına gittim. Kağıtlara masada bakıyorduk. Ben mecburen masaya doğru eğiliyordum. Bazı noktaları anlatıyordum. Ahmet usta kağıtlara doğru bakarken bana sorular sormaya başladı.
A: Ee nasıl gidiyor bakalım alıştın mı ?
B: Alışmaya çalışıyorum, biliyorsunuz daha ilk tecrübem.
A: Hayatta kimi ilk tecrübeler güzel şeylerin habercisidir.
B: Nasıl yani?
A: Anlarsın zamanla. Eee kız arkadaşın var mı bakalım ? Fuckbuddy olayları filan ?
B: Yok be Ahmet ustam 100 erkeğin arasında okuduk, köreldik resmen.
A: İnsan 100 erkek arasında gay olur çıkar be Özgün. İzmirdesin tadını çıkar dedi.
B: Hahahah yok ustam olur mu ?
Ben bunu derken hafiften Ahmet ustaya baktım. Gözlerimin içine bakıyordu. Bir anda kalçamda bir el hissettim. Çok sert duruyordu. Sımsıkı sıktı ve gözlerimi kıstım. Dilim kenetlenmiş bir şey diyemedim. Gözümü aşağı kaydırdığımda penisini çıkarmış sıvazlıyordu. Kocaman, yılan gibiydi.
A: Bak Özgüncüğüm. Burada gördüğün bütün mühendisler benim karım oldular. Altımda pişeceksin demiştim ya, onların hepsi altımda pişti. Hepsi bana karılık yapıp, hizmet ediyor. Bugün senin de bekaretini bozucam ve sende o kervana katılacaksın. Bunu senin de istediğini biliyorum. Gerçi istesen de istemesen de bişey değişmeyecek.
Ben bişey diyemeden beni önün de diz çöktürdü. Çok güçlüydü ve bir şey diyemiyordum. Kafamın arkasından tuttu ve penisini ağzıma bastırdı. O koca şey ağzıma girmeye başladı. Başta tiksinsem de o büyük penisin büyüsüne kapılmıştım. Emmeye başladım yavaşça.
A: Güzelll bu da kabul ettiğini gösteriyor değil mi güzelim.
B: Hıhııı
Kafamı sallayarak hıhı sesi çıkarabilmiştim. Emip, yalıyordum. Kafamdan bastırmayı bırakmıştı. Elime almış anın tadını çıkarıyordum. Gözlerimi kapatmış, zevk almaya başlamıştım.
A: Aferin minik orospu. Sen kimin karısı oldun bakayım ?
B: Sizin efendim. Sizin orospunuz.
Dedim ve yalamaya devam ettim.
A: Yeter bu kadar üstünü çıkart şimdi.
Gözlerimi açtığımda Ahmet ustanın elinde telefon vardı.
B: Telefon ne için ?
Ahmet usta saçımdan tuttu ve telefonu gösterdi bana. Zevkle ağzıma alırken videom vardı. Bu videoyu fabrika çalışan grubuna atmış. Mesajda ‘’ Yeni mühendis orospuluğa terfi etti ‘’ yazıyordu.
B: Neden yaptınız bunu ?
A: Herkes senin bugün sikileceğini biliyordu zaten. Mühendis arkadaşlarında dahil. Bak buraya.
Grupta daha önce attığı fotoğraflar ve videolar vardı. 6 mühendisinde penis yalarken, külotlu çorap içinde fotoğrafları ve sikilirken videoları vardı. Bazı videolar yatak odasındaydı. Meğer o külotlu çorap ve tangaları Ahmet usta giydiriyormuş.
A: Bundan sonra benim karımsın. Bütün operatörler de dahil hepsine hizmet edeceksin. Onlar seni okşasalarda, kenara çekip ağzına verselerde hizmet edeceksin. Anladın mı ?
B: Anladım efendim.
A: Soyun demiştim ?
Ben hemen soyunmaya başladım. Penisimi görünce “sen bunla zaten orospudan başka bişey olamazmışsın” dedi. Domalttı beni masaya. Arkama geçerek deliğime tükürdü ve parmağını soktu. Hafif bir inlemiştim.
A: Hoşuna gidiyor değil mi orospu seniii.
Bir parmak , iki , üç , dört derken çıkardı hepsini içimden. Penisini dayadı ama çok büyüktü. Yavaş yavaş zorlamaya başladı ama çok acıyordu.
B: Çıkar yalvarırım çıkar.
Ahmet usta popoma öyle bir şaplak attı ki çığlık attım resmen.
A: Sus ve kendini kasma orospu.
Ahmet usta bağırta bağırta içime girmeye başladı. Çok acıyordu. Gözümden yaş gelmeye başladı. İçime kökledikten sonra girip çıkmaya başladı. Bütün duvarlarıma çarpıyordu penisi içerde. Gidip geldikçe ahlamalarım ohlamaya dönüştü ve acı yerini zevke bıraktı. Ahmet usta burgulu matkap gibi içimde gidip geliyordu. Hızlandıkça hızlandı. Popomu tokatlıyordu, bu çok zevkliydi.
‘’Sik beni ’’, ‘’Daha hızlı’’ , ‘’ Karın yap beni ‘’ diye inliyordum.
A: Tam bir orospu oldun işte.
B: Evet efendimm.
Ahmet usta hızlıca gidip gelerek içime böğürerek boşaldı. Sıcak sıcak akıyordu içime spermleri. Sonrasında içimden çıkmadan benim kalkan penisime elini attı. İki ileri geri yapınca oluk oluk boşaldım masaya. Saçlarımdan tutarak masayı yalamamı emretti bana. O koca sik içimden çıkmamıştı hala. Ben zorlanarak kendi spermlerimi yaladım. Tiksinmiştim bundan ama efendim emretmişti. Masaya yüz üstü uzatıp iki popoma birden şaplak atarak içimden çıktı birden. Ben açılan delikten osuruğa karşı koyamamıştım.
A: Seni osurta osurta siktim be. Gel bakalım buraya.
Ahmet usta sandalyede çırılçıplak oturuyordu. Gel buraya derken bacağına hafifçe dokundu. Kucağına oturmamı istiyordu. Ben oturdum, kaslı kollarıyla beni hapsetti. Ben kafamı kaslı göğsüne yaslamıştım. Terleyen göğsünden gelen o baskın koku daha çok bağlıyordu kendine. Şuan minik bir kadın gibi kucağında oturuyordum Ahmet ustanın. İkimizde çırılçıplaktık. Bu sırada kapı tıklatıldı.
A: Geeeel.
İçeri operatörlerden biri girmişti. Ahmet usta kollarını açmadığı için çıkamıyor orda öylece duruyordum.
Operatör Nazım: Ustam makineler sorunsuz çalışıyor çay kahve ister misin?
A: Kahve iyi olur aslanım.
N: Tamamdır ustam hemen.
Nazım odadan çıkmıştı.
A: Tedirgin olma bunlara alış. Bu saatten sonra her şeye açık olacaksın.
B: Siz ne derseniz efendim.
Ahmet usta ben kucağındayken telefonu eline aldı beni siktiği videoyu açtı. Sikerken de videoya çekmiş. İzledik beraber. Ben kaslı göğsünü okşuyordum. Sonrasında onu da gruba attı. Çekmeceden peçete çıkardı.
A: Bunla deliğini sil üstünü giyin. Sonra eve gidebilirsin.
B: Tamam efendim.
Deliğimi sildim ve üzerimi giyindim. Odadan çıkmadan önce kendi ayaklarımla ustamın önüne gidip diz çöktüm.
B: Teşekkür ederim efendim.
Diyerek penisine öpücük kondurdum. Ahmet usta gülüyordu.
A: Aferin minik orospu. Şimdi eve.
Diyerek popoma tokat attı. Ben odadan çıktım ama yürümekte zorluk çekiyordum. Dışarda iki operatörde hayırlı olsun dedi gülerek. Ben de güldüm. Buna alışmalıydım. Sağolun dedim ve masamdan eşyalarımı alarak arabaya yürüdüm. Oturduğumda deliğim çok kötü sızlıyordu. Dişimi sıka sıka eve kadar sürdüm. Hemen duş aldım ve yatağa girdim. Öylece uyuyakalmışım. Bakalım yarın beni neler bekliyor?..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort Escort çankaya escort sex hikayeleri deneme bonusu ankara escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan hurilerim.com kuşadası escort bayan kaçak iddaa şişli escort escort escort escort travestileri travestileri erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort kocaeli escort kocaeli escort bahis bornova escort balçova escort mersin escort beylikdüzü escort beşiktaş escort bakırköy escort deneme bonusu veren siteler
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan canlı bahis siteleri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle escort antalya rus escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort Hacklink Hacklink panel Hacklink porno izle bursa escort otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort eryaman escort demetevler escort kaçak iddaa