Abazan Liseliye Kıyak (Yedin ci Bölüm)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Abazan Liseliye Kıyak (Yedin ci Bölüm)
Gürkan ve ben Alman baba-oğulla

İKİNCİ BÖLÜM

Stefan’la ben,ağızlarımıza lezzetli yüklerini boşaltmış ve haşat olmuş, mayışmış oğlanlarımızın önünde ayağa kalkınca hala kazık gibi olan yaraklarımız müstehcen bir şekilde sallanıyordu. Canım oğlanım Gürkan, üzerinden çekingenliğini atmış olacak, hepimizi şaşırtarak Stefan’ın 18 santimlik kalın yarağına hücum etti ve ağzını iyice açarak koca alman yarağını yarısına kadar aldı. Ama sünnetsiz siklerle acemi olduğu için kafayı derisinden çıkarmadan sokmuştu yarağı. Yine de “Oh, Schön” diye inleyen Stefan’a bakıp ağzını dopdolu yapan yarağı emmeye başladı. Ben Gürkan’a yarağın kafasını ortaya çıkarmasını öğütledim ağzına sokmadan önce. Yavrum koca yarağı ağzından çıkarıp önce derinin sik başından sarkan ucunu diliyle oynar gibi yaladı, sonra hayranlıkla seyrederek deriyi yarağın üzerinde geri çekerek koca kafayı ortaya çıkardı. Hassas, sünnetsiz sikin çıplak başını dudaklarıyla emerek ağzına sokunca adam iyi bir inledi ve bana dönüp teşekkür eder gibi bir baktı.

Tam bu sırada Daniel aç bir adam gibi ham yaptı sikimi. Sarı, uzunca, ipek gibi saçlarını okşayarak, sikimin etrafında gerilmiş kiraz dudaklarını seyrederek, inleyerek verdim tatlı oğlanın ağzına. Azgın oğlan yarağımı deli gibi emmeye başladı. Birazdan muhteşem bir şey hissettim. Taşaklarım oğlanın çenesine yapışmış, sikimin başı küçük gırtlağından içeri girmiş ve burnundan hırsla soluyan oğlan gırtlak hareketleriyle yarağımın kafasına masaj yapıyordu. Babasının koca yarağına alışık olduğu için benim 15 santimlik sikim ona çocuk oyuncağı gibi gelmişti! Gürkan ise Stefan’ın koca Alman yarağında epey ilerlemiş, gepgeniş açılan ağzında gerilmiş dudakları arasından yarağın üçte ikisi içeri girmişti. Daniel beni hayal bile edemeyeceğim bir zevkle deli gibi gırtlağına sokup çıkarırken arada yarağımı ağzından çıkarıp kendi kendine arsız arsız birşeyler mırıldanıyor, sanırım “güzel yarak” gibi birşeyler söylüyor, bir süre sikin kafasını uzun, kırmızı diliyle çepeçevre yalıyor, öpüyor, sonra ham diye ses çıkararak yine gırtlağına kadar sokuyordu. Bir ara ağzından çıkarıp eliyle tuttuğu sikimin başını yalarken zevkten musluk gibi akan önsuyumu gören yaramaz Alman oğlan, yarağımın ucunu, çiş deliğimi dillemeye başlamış, suyu kaynağından alırken adeta sikimin içine dilinin ucunu sokmaya çalışıyordu. Bu işkenceye dayanamayıp ahh diye bağırınca da ağzında yarak kıkırdıyor ama yarağımın başını rahat bırakmıyor, dudaklarını tam sikimin ucuna dayayıp deliği emerek daha çok su çıkarmaya çalışıyordu. Bir ara içecek zevk suyu kalmayınca yarak kafamın hassas alt kısmına dadandı. Çiş deliğimin hemen altında, sik kafasının bittiği alt kısmını amansızca dillerken ben zevkten ağlar gibi olunca oğlan gülerek tüm ağzını başın altına yapıştırıyor ve hem emiyor, hem yalıyordu. Bu yaptığını Gürkan görse de sonra bana uygulasa diye düşündüğümü çok net hatırlıyorum. Ama Gürkan’ın ağzında başka bir lokma vardı o anda.

Gürkan koca sünnetsiz yarağı ağzına sokabileceği kadar, gözleri sulanana kadar sokup çıkarıp dinleniyor, bir dahakinde biraz daha derine sokup rekor kırmaya çalışıyordu. Stefan’ın kalın, düzgün yarağının derisi kafasının altına takılmış, çıplak kalmış yarak kafası Gürkan’ın ağzına bol bol önsu akıtıyor olmalıydı. Çünkü Gürkan nefes alıp dinlenmek için yarağı ağzından çıkarınca sik başıyla dudakları arasında çektikçe saydam bir ip gibi uzayan bir önsu damlası, oğlanımın ağzıyla bu muhteşem yarak arasında bir köprü gibi sallanıyordu. İp gibi yarak suyunu gören Gürkan’ım diliyle herifin sik kafasını yalayıp tatlı sularını yemeye çalışıyordu. Bir yandan da adamın kocaman ve sarkık taşaklarını okşuyor, arada onları da emiyor yalıyordu. Herifin koca taşaklarının ikisi birden oğlana büyük geliyor, o da tek tek ağzına alıp emerken dilliyor, sonra kalınlığı yüzünün adeta yarısını kaplayan yarağın altını kökünden başlayarak başına kadar defalarca yalıyor, sonra sadece koca başı ağzına sokarak dilliyor ve vantuz gibi emiyordu. Sünnetsiz yarağın hassas başı böyle emilince adam Almanca söylenerek inliyor, Gürkan da tatlı Alman oğlan tarafından aynı şekilde deliye döndürülen abisinin intikamını almanın sevinciyle daha da bir şevkle yarak kafasını emiyordu. Yeterince işkence yaptığını hissedince tekrar rekor denemesine girişiyor ve ağzını dolduran yarağı alabildiği kadar içeri almaya çalışıyordu.

Biz iki adam, yaraklarımız iki dünya güzeli oğlanın iştahlı ve becerikli ağızlarında, bu muameleye fazla dayanamadık ve 1-2 dakika arayla sessiz koyda özgürce inleye inleye fışkırttık. Gürkan’ın ağzı adamın koca yarak başıyla çok dolu olduğu için döller ağzından dışarı taşmaya başladı. Stefan yarağı ağzından çıkarıp oğlanımın tüysüz yüzüne sürterek fışkırtmaya devam etti. Gürkan’ın yüzü, kapalı gözleri, kulakları, alnı dölle kaplandı. Benim daha mütevazi yarağımla son derece rahat olan azgın Daniel ise, son bir işkence yapmak ister gibi yarak başımı acımasızca emerken döllerimi çölde su bulan birisi gibi yutkuna yutkuna içti. Sikimi kökten başa emerek iyice temizleyip ağzından şlop diye bir sesle çıkardıktan sonra taşaklarımı, yarağımın altını deliler gibi yalayarak kaçma fırsatı bulabilmiş her damlayı emdi, yuttu. Sonunda bir de çok tatlı birşey içmiş gibi ağzını şapırdatarak “Ahhhhhh” dedi. Gülerek ve sevgiyle ağzına yapıştım, götünden tutup kucağıma aldım, bacaklarını belime sararak sarıldım ve muhteşem küçük, ipeksi götünü mıncıklayarak ağzının içini yedim. Döllerimin ve tatlı oğlan ağzının tatları birbirine karışmış nadide bir şurup gibiydi. Bu sırada Stefan Gürkan’ın yüzündeki dölleri hala kasılan sikinin başıyla yüzünün çeşitli yerlerinden oğlanın ağzına taşıyor, döle bulanan yarak kafasını ve etrafında biriken dölleri oğlanımın ağzına itiyor, susamış gibi emen yavrum döllerini yutarken adamın yarağına işkence yapıyordu. Stefan oğlanımın yüzünde kalan son döllerini de yalayarak Gürkan’ın ağzına yapıştı ve inleyerek onunla paylaştı.

Oğlanları kucağımıza alarak oturduk ve biraz daha öpüştük. Stefan’la ben birbirimizi oğlanların yarak yeme konusundaki becerileri için tebrik ederken onların güzel taşaklarını ve götlerini okşamaya devam ediyorduk. Bizim yaraklarımızı yerken ve bu son okşamalar nedeniyle azan oğlanların sikleri yine taş gibi olmuştu. Ama biz yetişkinlerin pili şimdilik bitmişti. Daniel kucağımdan kalkarak Gürkan’ın elinden tuttu ve karşıdaki mindere sırt üstü yatarak Gürkanın başını sikine doğru, sikini de ağzına doğru çekti. İki oğlan birazdan gürültülü bir şekilde birbirlerinin yaraklarını yiyor, bize ders verir gibi önümüzde gösteri yapıyorlardı. Gürkan üstte götünü indirip kaldırarak düzgün sikini alttaki tecrübeli Alman oğlanın gırtlağına sokup çıkarıyor, bir yandan da babasının koca yarağını az önce yiyerek pratik yaptığı için oğlunun güzel sikini rahatça dipliyordu. “Küçücük oğlanda hortum gibi yarak ya, nefis birşey” diye söylenip deli gibi emiyor, arada durup o nefis sikin derisini ileri geri yaparak bir saklanıp bir görünen başını seyrediyor, derinin içine dilini sokarak sikin başını yalıyor, derinin altındaki kaygan yumuşaklığa hayran oluyordu. Bir ara deriyi lastik gibi iyice çekip uzatarak etten yumuşak bir kayış gibi yapıp emdi, sonra bırakıp “Of keşke benim de böyle derim olsaydı” dedi. Birazdan tüysüz pembe taşaklarının ikisini birden ağzına emip yalarken sırt üstü yatan oğlanın bacaklarını iyice geriye doğru çekince bir an oğlanın benim de ölesiye hayran olduğum ipek gibi bir amcığa benzeyen tatlı beyaz deliğini gördü. Susamış bir mecnun gibi diliyle dalınca Alman oğlan ilk kez ciddileşti ve “uufffff” gibi bir ses çıkarttı. Babasıyla ben bir an bakıştık ve güldük. Gürkan diliyle tatlı oğlan amını iyice yaladı, emdi, sikti, gevşetti. Bu arada Daniel kız gibi sesiyle çığlıklar atıp Almanca söyleniyordu. Sonunda “Fick mich, Gürkan, fick mich” diye bağırdığında Almancam buna yettiği için, Stefan gülerek izlerken, ben oğlanıma “Sikmeni istiyor yavru, hadi yine iyisin, kalk da sik şu güzel götü” dedim gülerek.

Gürkan hemen doğrulup oğlana baktı, gözü dönmüş bir hayvan gibi oğlanın bacaklarını omzuna attı ve şehvetle bakan Daniel’in deneyimli güzel ve kendi salyasıyla sırılsıklam olmuş oğlan amcığına ustalıkla kaydı. “Ohhhh” diye inlerken yüzünde arsız bir gülümseme olan oğlanın dudaklarına yapışıp oğlanı sarsa sarsa sikmeye başladı. İki oğlandan çıkan sesler müthişti. Benim yarak yine nerdeyse tam kalkmış, Stefan’ın etli tombul yarağı ise taşaklarının üstünde sakince duruyordu; ama az önceki bitkin halinden daha şişkindi. Yarağına baktığımı görünce gülümseyerek ensemden tutup nazikçe o nefis organa doğru çekti. Beyaz tenli kumral oğlanımın sarı Alman çocuğu çatır çatır sikişini izlerken, derisi kafasını tamamen kaplayan yumuşak etli yarağı ağzıma attım. Ağzında emziğiyle rahatlayan bir çocuk gibi ağzımın içinde hissettim bu tombul yarağı. Stefan da elini benim artık tamamen kalkmış yarağıma atıp sıvazlarken oğlanları seyrediyor, İngilizce olarak, “Aferin Gürkan, sik oğlumu, sik onun tatlı götünü” diyordu. Güzel yarağı ağzımın içinde büyümeye ve ağzıma sığmayıp taşmaya başlamıştı. Çıkarıp bakınca Gürkan’ın hortum dediği deri ucundan kafasını ve çiş deliğini gördüm. Derisinin içine dilimi sokup o deliği yalamaya, derinin altından dilimi başın etrafında dolaştırmaya başladım. “Ohh, sehr schön” deyince herif ufak bir gurur duydum. Böyle bir yarak yerken kendimi oğlan gibi hissetmiştim.

Bu arada ikimiz de oğlanları seyretmeyi ihmal etmiyorduk. Bir ara Daniel Gürkan’ı itip plop diye bir sesle götünden çıkarttıktan sonra onu iterek sırtüstü yatırdı ve kolaylıkla sikine oturup zıplamaya, “Ja, das ist schön, fick mich” diye söylenirken yüzünde bir gülümsemeyle sarı kafasını geriye atmaya, iki yana sallamaya başladı. Gürkan alttan çatır çatır vurdukça oğlan zıplıyordu. Stefan’la ben iki oğlan sever olarak bu manzaraya daha fazla dayanamadık, ayağa kalktık. Alman adam benim oğlana dönüp kafasına oturur gibi yapıp gevşek, koca taşaklarını ağzına sallandırınca Gürkan hiçbir söze gerek olmadan çok sevdiği belli olan taşakları yine tek tek emmeye başladı. Bu arada adamın taş gibi olmuş koca yarağı Gürkan’ın yüzünde boylu boyunca duruyor, oğlanım taşakları yedikçe arada bir zıplıyor, şap diye hafif bir ses çıkararak oğlanımın alnına çarpıyordu. Bir ara Stefan yarağı tutup Gürkan’ın ağzına, çenesine, yanaklarına şap şap vurmaya başladı. Vurdukça yine bolca akmaya başlamış olan önsuları oğlanımın dudaklarına, yanaklarına bulaşıyor, sikinde zıplayan ipeksi oğlan götünün şehvetiyle kendinden geçmiş olan Gürkan’ım adamın yarağını ağzıyla yakalamaya çalışıyor, dudaklarına bulaşan zevk sularını diliyle yalayıp yutuyordu.

Oğlanımın sikinde zıplayan sarı Alman oğlanın tatlı koca siki de boşta kalmıştı. Eğilip onu iştahla ağzıma aldım. Oğlanın sesi daha kuvvetle çıkmaya başladı. Gürkan yüzündeki yarakla köşe kapmaca oynarken, alttan Daniel’in güzel beyaz götüne vurdukça, Alman çocuğun uzun siki ağzımı sikiyor, ben birşey yapmadan, sadece dudaklarımla emer, dilimle yalarken, Daniel’in siki ağzıma girip çıkıyordu. Bu şekilde sanki ağzımı Gürkan’ım sikiyor ama bunu başka bir oğlanın yarağını kullanarak yapıyordu. Ağzında, yüzünde bir Alman yarağı, sikinde ise aynı Alman’ın tatlı sarı oğlunun götü ile deliye dönen Gürkan İngilizce olarak akıtmak üzere olduğunu haber verdi. Stefan yarağının koca başını Gürkan’ın ağzına daldırırken, oğlu da İngilizce “Ben de geliyorum” diyerek Gürkan’ın sikinde daha şiddetle zıplamaya başladı. Gürkan ağzındaki koca yarağın üzerinden boğuk ama hayvani bir çığlık atarak Daniel’in götüne son kez vurdu ve köküne kadar sokarak kaldı. Zıplaması durunca ben tatlı sarışın oğlanın yarağını deli gibi emmeye devam ettim, ve birkaç saniye sonra kız gibi ince bir sesle bağıran oğlan ağzımı bal gibi tatlı bir sütle doldurdu. Onun siki ağzımda kasıldıkça götündeki yarağı sıvazlanan Gürkan da bağırıyordu. Yutmadan o güzel siki fışkırması durana kadar emdim. Nefes nefese olan Gürkan’a yönelince Stefan kazık gibi yarağını oğlanımın ağzından plop diye çıkardı, ağzına yapışıp Alman çocuğun tatlı götünü sikerek çıkarttığı bal sütünü Gürkan’la paylaştım. İkimiz de inleyerek oğlanın kaymağını birbirimizin ağzından yedik. Daniel Gürkan’ın yarağını hala götünden çıkarmamış, babasının boşta kalan yarağını öpüyor, çiş deliğinden akan ön suları emiyordu. Gürkan’ı bırakıp Daniel’e yöneldim. Tüysüz, ipeksi taşaklarının altından elimi sokup Gürkan’ın sikinin kökünü, oğlanın tatlı amına girdiği yerden tuttum, sonra da elimle göt arasını iyice kavrayıp oğlanı geri yatırarak Gürkan’ımın yarağını götünden çıkarttım, Daniel’i de sırt üstü yatırıp oğlanımın sütlerini dökmeden bacaklarını arkaya attım ve taze sikilmiş amcığı çiçek gibi ortaya çıkardım. Babasının seyrederken çıkardığı hayvani inleme sesleri arasında o güzel deliğe dalıp maden arar gibi oğlanımın sütlerini dilimle aramaya başladım. Zaten henüz kapanmamış güzel tüysüz büzük bana aradığım hazineyi kolayca verdi. Dilimle topladığım sütleri ağzımda biriktirdim, delikten akan bütün oğlan balını topladım. Başka kalmayınca, tatlı Alman’ın bacaklarını indirip ağzına yapıştım ve kendi götünden çıkmış oğlanımın sütünü onunla paylaştım. Gürkan’ın dölünün tadını ilk kez alıyordu.

İkinci bölümün Sonu. Devamı gelecek.

Yorumlarınızı, yapıcı eleştirilerinizi, varsa övgülerinizi ve her türlü iletişiminizi [email protected] adresine beklerim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taksim escort mecidiyeköy escort bakırköy escort şişli escort ankara escort Escort çankaya escort sex hikayeleri deneme bonusu ankara escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan hurilerim.com kuşadası escort bayan kaçak iddaa şişli escort escort escort escort travestileri travestileri erzincan escort erzurum escort eskişehir escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort kocaeli escort kocaeli escort bahis bornova escort balçova escort mersin escort beylikdüzü escort beşiktaş escort bakırköy escort deneme bonusu veren siteler
izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort
Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com keçiören escort etlik escort porno porno görükle escort bayan canlı bahis siteleri bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa otele gelen escort bursa escort bayan porno izle escort antalya rus escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort Hacklink Hacklink panel Hacklink porno izle bursa escort otele gelen escort keçiören escort etlik escortçankaya escort eryaman escort demetevler escort kaçak iddaa